Hlásíme velký povánoční výprodej! 
inc/00_LS/rozcestnik/zpusoby-platby.html

Způsoby platby

Za zboží je možno zaplatit několika způsoby:

Dobírkou

Tzn. platbou v hotovosti při přebrání zásilky. Tento způsob platby je možno využít jak při využití České pošty, tak při využití přepravní služby PPL u zásilek do 30 kg. Při překročení této hranice u hmotnosti zásilky pak využíváme přepravní službu TopTrans nebo PPL Sprint.

Cena za finanční službu Dobírka: 44 Kč včetně DPH

Hotově s osobním odběrem

Jestliže jste si jako způsob dopravy zadali osobní vyzvednutí zboží, je možno za zboží zaplatit v hotovosti při převzetí zboží na naší prodejně nebo na odběrném místě smluvního partnera. V tomto případě samozřejmě doprava nebo doběrečné nejsou účtovány.

Na odběrných místech není možno platit platební kartou. Platební kartu využijete jen na prodejnách ExaSoft.

Cena za hotovostní platbu: zdarma

Platba předem (předplatba)

Pokud si zvolíte tento způsob platby, po vytvoření objednávky Vám do e-mailu pošleme Proforma fakturu, kde najdete všechny informace pro platbu. Po zaplacení a připsání peněz na náš účet Vám zboží zašlema na Vaší adresu.

Cena za službu Platba předem: zdarma

Platební kartou on-line

Nejkomfortnějším způsobem platby je platba s využitím platební karty. Pokud zvolíte tuto možno, po vlastním zadání objednávky budete vyzváni k zaplacení příslušné částky pomocí zabezpečené aplikace na portálu České spořitelny. Použít můžete karty typu Visa, Visa Electron, MasterCard nebo Maestro. Upozorňujeme, že Vaše banka musí platebení transakce na této kartě povolit.

Nepoužívejte platbu kartou na veřejně přístupných počítačích (např. v internetových kavárnách). Při vyplňování formuláře se ujistěte, že nikdo nemůže vkládaná data na monitoru přečíst.

Cena za službu Platba kartou on-line: zdarma

Kup Najisto

Služba pro jistotu při nakupování. Objednejte si zboží v hodnotě do 5.000 Kč, pro členy Klubu limit až 30.000 Kč. Zboží Vám pošleme s fakturou splatnou za 14 dnů. Během této doby se můžete v klidu rozmyslet, zda si zboží ponecháte. Za tuto jistotu při nakupování z pohodlí domova zaplatíte jen 39 Kč servisní poplatek.

Pokud si zboží necháte, fakturu zaplatíte do termínu splatnosti. Pokud zboží nechcete, vrátíte ho v původním stavu zpět. Více informací najdete zde.

Cena za finanční službu Kup Najisto: 39 Kč včetně DPH

 
 
 
 
 

 

 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.    Kopírování nebo další šíření obsahu stránek exasoft.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.