inc/00_LS/rozcestnik/zpusoby-platby.html


Způsoby platbyNabízíme celou řadu možností, jak za zboží z našeho e-shopu zaplatit. Vyberte si takový, který Vám nejvíce vyhovuje.

Dobírkou

Oblíbený způsob platby u našich zákazníků. Platbu dobírkou je možno využít prakticky u věch typů doprav.

Cena za finanční službu Dobírka: 43 Kč včetně DPH

Hotově na odběrném místě

Nabízíme možnost vyzvednout si zboží na více než 1000 odběrných míst sítí PPL Partner nebo DPD ParcelShop. Zboží je možno zaplatit v hotovosti při převzetí zboží.

Na odběrných místech není možno platit platební kartou. Platební kartu využijete jen na prodejnách ExaSoft.

Cena za hotovostní platbu: zdarma

Hotově nebo kartou na prodejně ExaSoft

Při osobním odběru na prodejnách ExaSoft můžete za zboží zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Použít můžete karty typu Visa, Visa Electron, MasterCard nebo Maestro, je možná i platba pomocí telefonu nebo chytrých hodinek prostřednictvím služeb Apple Pay nebo Google Pay.

Cena za hotovostní platbu: zdarma

Platba předem (předplatba)

Pokud si zvolíte tento způsob platby, po vytvoření objednávky Vám do e-mailu pošleme Proforma fakturu. Po zaplacení a připsání peněz na náš účet Vám zboží zašleme na Vaší adresu.

Číslo běžného účtu: 43-9635090207/0100 (Toto číslo účtu neslouží pro zasílání splátek ze spotřebitelských úvěrů.)
Variabilní symbol: číslo zaslané Proforma fakturu
Částka: Celková hodnota zboží včetně DPH na zaslané Proforma faktuře

Cena za službu Platba předem: zdarma

Platební kartou on-line

Nejkomfortnějším způsobem platby je platba s využitím platební karty. Pokud zvolíte tuto možno, po vlastním zadání objednávky budete vyzváni k zaplacení příslušné částky pomocí zabezpečeného spojení. Použít můžete karty typu Visa, Visa Electron, MasterCard nebo Maestro. Upozorňujeme, že Vaše banka musí internetové platebení transakce na této kartě povolit.

Online platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Nepoužívejte platbu kartou na veřejně přístupných počítačích (např. v internetových kavárnách). Při vyplňování formuláře se ujistěte, že nikdo nemůže vkládaná data na monitoru přečíst.

Cena za službu Platba kartou on-line: zdarma

Nákup na splátky - Home Credit

U nákupu nad 2.000 Kč máte možnost využít nákupu na splátky. K vyřízení Vám stačí jen 2 doklady, schválení žádosti probíhá prakticky na počkání. Smlouvu vyřídíte jak na prodejnách ExaSoft, tak on-line při nákupu v e-shopu.

Podrobné infromace o nákupu na splátky najdete zde.

Cena za finanční službu Nákup na splátky Home Credit: zdarma

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi