inc/00_LS/rozcestnik/carte-card.html

Sleva na nákup produktů 3%, služeb 11%
Využijte věrnostní karty Carte k nákupům v ExaSoftu.

Věrnostní program Carte card je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky. Držitelé těchto karet mohou využít více než 10.000 obchodních míst. Slevy se pohybují do 30 %, i více.

A jak výhody Carte uplatnit? Jednoduše, stačí před placením ukázat pokladnímu personálu kartu s logem Carte a sleva je vám ihned odečtena.

Katalog slev

Kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete v internetovém katalogu.

Všechny prodejny ExaSoft nabízejí držitelům Carte Card slevu 3 % na všechny produkty a slevu 11 % na své služby. Slevy není možno kombinovat s jinými slevami. Platí jen při nákupu na prodejnách ExaSoft.cz, nelze využít při on-line objednávce.

Základní informace

Věrnostní program Carte card je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky. Je také vydavatelem karet s logem Carte card.

Prostřednictvím těchto karet lze u obchodních partnerů uplatňovat výhody a slevy až 30 %. V současné době je možné těchto výhod a slev využít na více než 10.000 obchodních místech v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů. Všechna obchodní místa a výše výhod jsou vždy uvedena v internetovém katalogu.

Kartu Carte card můžete využívat, ať už bydlíte kdekoli. Díky velkému počtu partnerů je vyváženě pokryta celá Česká i Slovenská republika. Navíc také neustále roste počet e-shopů, kde můžete Carte Card využít.

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi