inc/00_LS/rozcestnik/profil-spolecnosti.html

Profil společnosti ExaSoft Holding a.s.

areal-karvina.jpg, 73kB

Skupina ExaSoft Holding

Naše společnost ExaSoft Holding a.s. je ryze česká firma a působí na trhu od roku 2004. Začínala jako lokální prodejce výpočetní techniky a poskytovatel servisních služeb pod názvem ComputerPoint. V roce 2008 došlo k transformaci na akciovou společnost a přejmenování na ExaSoft. Zároveň došlo k expanzi do dalších měst v Moravskoslezském kraji ve formě kamenných prodejen a byl spuštěn e-shop s působností po celé České republice.

Znalost trhu na Ostravsko-Karvinsku a úzká spolupráce s dalšími prodejci IT a elektra vedla v průběhu let k několika akvizicím.

Nejdříve to byla společnost Computer Studio Karviná, známá jako "Costka", která byla do struktury ExaSoftu začleněna k 22. březnu roku 2010. Přebrali jsme její obchodní aktivity a následně rekonstruovali prodejnu na Masarykově náměstí v Karviné-Fryštátu.

Další akvizice proběhla k 1. říjnu roku 2012, kdy se součástí ExaSoftu stal významný prodejce elektra a výpočetní techniky ze Zlína, firma H-Centrum. ExaSoft se tak rozrostl o prodejnu s prodejní plochou přesahující 800 m2 a do prodejního portfólia přibyla bílá technika, domácí elektrospotřebiče a televizory.

V roce 2013 se ExaSoft dohodl hned se dvěma partnery na společných aktivitách, a to na jaře se společností PC Connect v Českém Těšíně a na podzim se společností RAMM v Českých Budějovicích.

V květnu roku 2014 jsme dokončili převzetí prodejny EURONICS Elektro provozované společností SUNN MORAVIA spol. s. r.o. v Karviné na třídě Osvobození 1636. Na podzim téhož roku jsme po rekonstrukci rozšířili prodejní plochu prodejny v Českém Těsíně na trojnásobek.

V březnu roku 2015 jsme v Třinci na Lidické ulici otevřeli naši další prodejnu. Naopak k poslednímu březnu roku 2016 jsme se rozhodli sloučit naše dvě prodejny v Karviné do jedné - prodejnu na třídě Osvobození jsme uzavřeli a ponechali tu na Masarykově náměstí.

Co děláme?

Specializujeme se na nákup a prodej produktů výpočetní techniky a spotřební elektroniky, poskytování servisních služeb jednotlivcům i firmám a internetové obchodování. Naší vizitkou je prestižní partnerství s mnoha renomovanými výrobci a tisíce spokojených zákazníků.

 
 
 
 
 

 

 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.    Kopírování nebo další šíření obsahu stránek exasoft.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.


Zobrazit klasickou verzi