inc/00_LS/rozcestnik/sphere-card.html

Sleva na nákup produktů 3%, služeb 11%
Využijte slevové karty Sphere k nákupům v ExaSoftu.

Věrnostní program Sphere card je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky. Držitelé těchto karet mohou využít více než 10.000 obchodních míst. Slevy se pohybují do 30 %, i více. Řada partnerů umožňuje využívat výhod také při nákupu na e-shopech.

A jak výhody Sphere uplatnit? Jednoduše, stačí před placením ukázat pokladnímu personálu kartu s logem Sphere a sleva je vám ihned odečtena.

Katalog slev

Kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete v internetovém katalogu.

Mobilní aplikace

Využijte mobilní aplikace pro Android a iOS se seznamem všech obchodních míst s možností navigace k těm nejbližším. Stáhnete zdarma ve svém mobilu.


Všechny prodejny ExaSoft nabízejí držitelům Sphere Card slevu 3 % na všechny produkty a slevu 11 % na své služby. Slevy není možno kombinovat s jinými slevami.

Základní informace

Věrnostní program Sphere card je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky. Je také vydavatelem karet s logem Sphere card.

Prostřednictvím těchto karet lze u obchodních partnerů uplatňovat výhody a slevy až 30 %. V současné době je možné těchto výhod a slev využít na více než 10.000 obchodních místech v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů. Všechna obchodní místa a výše výhod jsou vždy uvedena v internetovém katalogu.

Kartu Sphere card můžete využívat, ať už bydlíte kdekoli. Díky velkému počtu partnerů je vyváženě pokryta celá Česká i Slovenská republika. Navíc také neustále roste počet e-shopů, kde můžete Sphere Card využít.

 
 
 
 
 

 

 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.    Kopírování nebo další šíření obsahu stránek exasoft.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.


Zobrazit klasickou verzi