Užijte si měsíc dopravy zdarma. Po celý listopad vás doprava na odběrné místo PPL nebude stát ani korunu!
Nezapomeňte zkontrolovat naší nabídku v rámci Black Friday. Anebo vám možná přijde vhod mimořádná 15% sleva na malé spotřebiče Sencor.

x
inc/00_LS/rozcestnik/odstoupeni-od-smlouvy-do-14-dnu.html

Odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Všem spotřebitelům poskytujeme zákonnou ochrannou lhůtu na vrácení peněz. Jestliže Vám na našem e-shopu zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho bez udání důvodu do 14 dnů od obdržení zásilky vrátit. Peníze Vám budou poukázány zpět bankovním převodem nebo poštovní poukázkou, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

Podmínky pro vrácení zboží

 • Zboží musí být bez známek opotřebení, nepoškozené, čisté, s kompletním příslušenstvím a manuály a pokud možno v původních obalech. V případě audio a video nahrávek nebo PC programů nesmí být zboží rozbaleno nebo mít porušenou pečeť (to se týká i licencovaného software, který je součástí některých produktů, např. notebooků, tiskáren apod.).

 • Pokud byl součástí dodávky zboží, na které kupující uplatňuje nárok na vrácení peněz ve lhůtě 14 dnů, dárek, ať už zdarma, nebo za zvýhodněnou cenu, je kupující povinen vrátit zpět i tento promo dárek.

 • Dle Občanského zákoníku může být kupujícímu peněžní částka za vrácené zboží snížena o náhradu nákladů spojených s vrácením zboží do původního stavu. Tyto náklady může kupující snížit nebo zcela vyloučit v případě šetrného zacházení se zbožím.

 • Zboží může být zasláno zpět pouze jako běžný balík, ať už poštou, nebo přepravní službou. Zásilky odeslané jako dobírka nebudou přijaty.

Jak postupovat?

 1. Nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží nebo služby nám musíte telefonicky, lépe však písemně nebo elektronicky doručit žádost o odstoupení od kupní smlouvy. žádost musí obsahovat Vaše kontaktní údaje, číslo faktury nebo objednávky, soupis produktů, které chcete vrátit, a číslo účtu, na který chcete zaslat peníze. Pro usnadnění můžete využít náš formulář.

 2. Jakmile Vám potvrdíme přijetí žádosti, pošlete zboží zpět na naši centrálu do Karviné na adresu:

  ExaSoft Holding a.s.
  Rudé armády 651/19a
  733 01, Karviná - Hranice

  Zboží musí být zasláno zpět pouze jako běžný balík, ať už poštou, nebo přepravní službou. Zásilky odeslané jako dobírka nebudou přijaty.

 3. Jakmile zásilku obdržíme, zkontrolujeme zboží a co nejdříve poukážeme peníze zpět na účet, který jste uvedli ve své žádosti.
Detailní podmínky pro možnost vrácení zakoupeného zboží v rámci 14denní ochranné lhůty najdete v části Obchodní a reklamační řád.
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi