Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
 

TP-Link MC200CM - Gigabitový Konvertor SC/RJ45

Exa kód : TPL425153
 
 
 
 

 

TP-Link MC200CM - Gigabitový Konvertor SC/RJ45
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

TP-LINK

Exa kód:TPL425153
Kód výrobce:MC200CM
 

 

MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX, je určen pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC200CM podporuje specifikaci krátkovlnného laseru (SX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 850 nm u příjmu i odesílání dat.


Standarty:
- IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Rozhraní:
- 1x SC 1000Mbps
- 1x RJ45 1000 Mbps

Základní funkce:
- Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
- Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km s kabelem 50/125um
- Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,22 km s kabelem 2,5/125um


Rozměry:
- 94,5 x 73,0 x 27,0 mm
 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  60 měsíců
Záruka pro firmu  60 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.tp-link.com/cz


Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi