Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
 

TP-Link EAP610-Outdoor

Exa kód : TPL425901
 
 
 
 

 

TP-Link EAP610-Outdoor
 
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Access point
 
 

4 529 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

3 743 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
Od 226  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

TP-LINK

Exa kód:TPL425901
Kód výrobce:EAP610-Outdoor
 

 

Skutečně výkonná síť WiFi 6: TP-LINK EAP610
Výkonný přístupový bod uzpůsobený pro venkovní využití, který vybavený nejnovější technologií WiFi 6. Zařízení poskytuje rychlosti připojení až 1,8 Gbit/s v pásmech 5 GHz a 2,4 GHz a je vhodným řešením pro místa s vysokým pohybem uživatelů, jako jsou venkovní bazény, zahrádky restaurací a zábavní parky.

Hlavní přednosti

  • Neuvěřitelné rychlosti sítě WiFi 6: Poskytuje dvoupásmovou rychlost dosahující až 1,8 Gbit/s díky nejnovější technologii WiFi 6
  • Vyšší efektivita sítě: Technologie OFDMA a MU-MIMO přinášejí vyšší rychlosti a nižší prodlevu u většího počtu zařízení
  • Pokrytí s dlouhým dosahem: Vyhrazený silný zesilovač výkonu a profesionální antény s pouzdrem odolným proti povětrnostním vlivům vyhovujícím standardu IP67
  • Technologie Omada Mesh: Umožňuje bezdrátovou konektivitu mezi přístupovými body k získání prodlouženého dosahu a flexibilního nasazení
  • Rychlý roaming vždy zajistí nepřerušované připojení: Uživatelé se mohou spolehnout na snadné přepínání svých zařízení mezi přístupovými body při pohybu po domě nebo například mezi kancelářemi
  • Centralizovaná cloudová správa: Integrace s platformou Omada SDN umožňuje cloudový přístup a vzdálenou správu

Pokrytí s dlouhým dosahem
Profesionální antény vybavené výkonnějšími zesilovači využívají technologii WiFi 6, aby zesílily a prodloužily bezdrátové pokrytí v různých venkovních prostředích.

  • Beamforming
  • Band Steering
  • Airtime Fairness

Připojte více zařízení
Technologie OFDMA a MU-MIMO významně zlepšují použití v místech s větším počtem uživatelů, neboť dokážou souběžně spolehlivě obsloužit desítky klientů na rozlehlých, otevřených místech.

Bezproblémová integrace do platformy Omada SDN
Platforma softwarově definovaných sítí Omada (SDN) integruje síťová zařízení, včetně přístupových bodů, switchů a routerů, a poskytuje 100% centralizovanou cloudovou správu k vytvoření vysoce škálovatelné sítě – se správou z jednoho rozhraní.

S certifikací IP67 pro venkovní prostředí
Přístupový bod EAP610-Outdoor je naprosto odolný vůči vniknutí prachu, nárazům, vibracím a vlhkosti a spolehlivě funguje v těch nejnáročnějších prostředích.

Zcela prachuvzdorný
Odolnost vůči úplnému ponoření do vody v hloubce 1 metr po dobu půl hodiny


 

Parametry

 
 
Kategorie produktu  Access point
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  60 měsíců
Záruka pro firmu  60 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit mobilní verzi