TP-link Archer TXE75E Triband WiFi6 bluetooth PCI-E adapter

Exa kód : TPL425262
 
 
 
 

 

TP-link Archer TXE75E Triband WiFi6 bluetooth PCI-E adapter
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
WiFi síťová karta, podporuje rozhraní WiFi 6E / Bluetooth 5.2, zabezpečení WPA3. Celková přenosová rychlost až 2 402 Mbit/s v pásmu 6 GHz + 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz + 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz.
 
 
Od 60  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

WiFi síťová karta, podporuje rozhraní WiFi 6E / Bluetooth 5.2, zabezpečení WPA3. Celková přenosová rychlost až 2 402 Mbit/s v pásmu 6 GHz + 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz + 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

TP-LINK

Exa kód:TPL425262
Kód výrobce:Archer TXE75E
 

 

Vysoce výkonná WiFi: TP-LINK Archer TXE75E
Upgradujte svou Wi-Fi síť na úroveň standardu 6E a užívejte si ještě vyšších přenosových rychlostí. Wi-Fi 6E znamená standard Wi-Fi 6 rozšířený o pásmo 6 GHz, nově zpřístupněnou frekvenci, která přináší větší šířku pásma, vyšší přenosové rychlosti a nižší latenci. Otevírají se tak zdroje pro budoucí inovace v oblasti virtuální reality, 8K streamování a další možnosti.

Super široká dálnice pro nerušené streamování
Archer TXE75E vyzbrojí váš počítač nově zpřístupněným pásmem 6 GHz, čímž odemkne plný potenciál vašeho Wi-Fi 6E routeru. Užívejte si ničím nerušené streamování v pásmu 6 GHz, které je přístupné pouze zařízením podporujícím standard Wi-Fi 6E. Díky tomu nezaznamenáte pokles rychlosti ani interference způsobené staršími zařízeními.

Vynikající příjem Wi-Fi signálu
Archer TXE75E posune příjem Wi-Fi signálu vašeho počítače na novou úroveň, protože revolučně využívá kombinaci technologií OFDMA a MU-MIMO. Wi-Fi připojení počítače díky tomu může fungovat efektivněji, neboť větší počet zařízení může komunikovat s routerem současně, bez čekání na přenos dat ve frontě.

Hraní her s ultra rychlou odezvou a nižší latencí
Nižší latence je klíčem k nepřerušovanému, plynulému chodu aplikací běžících v reálném čase, jako jsou videokonference a hraní her. Archer TXE75E toho dosahuje snížením prodlevy až o 75 % s čipovou sadou Intel Wi-Fi 6E.


 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi