TCL 43C725 QLED

Exa kód : TCL102038
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
QLED televize, 43" (±109cm), Rozlišení obrazovky 3840 x 2160 (4K Ultra HD), Energetická třída G, Smart TV, Typ tuneru DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, Wi-Fi
 
 
+ Lepší.TV na měsíc v hodnotě 199 Kč zdarma
 

9 750 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

8 058 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 487  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

TCL

Exa kód:TCL102038
Kód výrobce:43C725
 

 

4K QLED TV: Nadupaná Android TV podporuje všechny HDR formáty
Představujeme vám novou prémiovou TCL C72 plnou obrazových a zvukových technologií. Bezrámečkové kovové provedení ji řadí mezi luxusní kousky. Nese označení QLED TV díky nejnovější technologii nazývané Quantum Dot. Ta má na starosti reprodukci velmi širokých palet barev a stoprocentní barevný objem. O hlubokou černou barvu a vysoký kontrast se stará podsvícený VA panel Direct LED. Nová TCL C72+ umí pracovat se všemi HDR formáty: HDR10, HLG, HDR10+ a také Dolby Vision. Umělá inteligence UHD AI Super Resolution spolu s novým obrazovým procesorem AiPQ 2.0 Engine mají na starosti skvělý obraz buď v obsahu v nižším rozlišení nebo na obrazovkách s větší úhlopříčkou. Technologie Motion Clarity pro zajišťuje mnohem větší plynulost a ostrost. Funkce eARC, která je součástí nové generace HDMI 2.I zajišťuje přenos nejvyšší možné kvality zvuku do externích zařízení jako soundbar nebo AV receiver. Nejkratší možná odezva (input lag) je zaručena pomocí funkce ALLM a přináší komfort všem hráčům s nastavením TV.

Nová Android TV rozumí také češtině a slovenštině
C72+ je velmi svižná a plynulá televize nadupaná novými technologiemi. V nabídce skrývá nekonečné množství zábavy: aplikace, hry a funkce jako např. Google Assistant nebo Chromecast. Tento model má vestavěný mikrofon přímo v televizi a Google Assistant plní vaše úkoly pomocí Hands-Free Voice Control. Na Youtube funguje vyhledávání i v češtině nebo slovenštině, což ocení zejména vaše děti, které ještě neumí číst ani psát. Přestavujeme vám horkou novinku Google Duo. Ta vám umožňuje komunikovat s přáteli nebo rodinou prostřednictvím videohovorů nebo hlasových hovorů. S Google Duo se můžete spojit se svými přáteli a rodinou prostřednictvím hlasových hovorů a videohovorů, zcela zdarma a na velké obrazovce. Vnitřní mikrofon se postará o hlasové hovory a pokud chcete uskutečnit videohovor, můžete využít připojení jedné z mnoha dostupných USB webkamer, které podporují UVC standard (většina dnes dostupných webových kamer). Co se týče zvuku, C72 nabízí prvotřídní zvukový zážitek díky zabudovaným reproduktorům značky Onkyo, která podporuje prostorový zvuk Dolby Atmos. Tato série v úhlopříčkách 55”, 65” a 75” je vybavena speciálním podstavcem, který vám umožní televizi umístit i na velmi úzký nábytek. Stejně tak ji můžete umístit i na zeď.

QLED technologie přináší senzační barvy
Nová TCL C72 nabízí nejen miliardu barev a odstínů, ale zachovává také velmi živé barvy při všech úrovních jasu. Vy si tak můžete vychutnat každý detail na maximum díky Quantum Dot technologii. Ta má na starosti dokonalou hloubku, detaily a stoprocentní barevný objem.

4K HDR PRO nabízí dokonalý obraz
Nová Android C72 se označuje jako 4K HDR PRO. Tato TV nabízí nejkvalitnější obrazový materiál v HDR. Nejnovější technologie QLED nabízí HDR obsah a zachovává dokonalé barvy, hloubky a detail. Ponořte se do her, filmů a oblíbených pohádek vašich dětí v té nejvyšší možné kvalitě 4K HDR PRO, která je výsledkem náročné práce a výzkumu.

Motion Clarity Pro zdokonaluje pohyb
Co zajišťuje dokonalý pohyb u vaší TV? Je to technologie Motion Clarity Pro a to i u těch zdrojů, které neposkytují vysokou snímkovou frekvenci. Markantní rozdíl je zejména u detailů v rychlých scénách, hrách, sportu a tam kde dominuje ostrost a plynulost.

Hráči budou nadšeni skvělou grafikou
Pokud jsou hry vaší velkou vášní, určitě uvítáte kombinaci funkce ALLM (Auto Low Latency Mode) a HDMI 2.1. pro pohotové reakce a výbornou úroveň grafiky. Můžete si tak vychutnat prvotřídní komfort díky nejkratší odezvě (input lag) a optimalizovanému nastavení pro hry, navíc vše automaticky. Stačí jen připojit moderní herní konzoli nebo PC přes HDMI a televize se sama automaticky přepne do herního režimu. Neuvěřitelně rychle tak získáte super nízkou odezvu – input lag méně než 15 ms*

Dolby Vision ruku v ruce se všemi HDR formáty
TCL následuje trend využití HDR formátů u televizí, které jsou stále více oblíbené. C72 podporuje všechny dostupné HDR formáty jako HDR10 a HLG stejně dobře jako ty pokročilejší s dynamickými metadaty jako např. HDR10+ a navíc Dolby Vision. Pokud chcete mít prvotřídní kvalitu obrazu, s Dolby Vision jste na správné adrese. Netflix patří mezi ty streamingové hráče, kteří Dolby Vision využívají ve velké míře a vy si tak můžete vychutnat ten nejlepší obraz. Také další služby kromě streamingu plánují využívat funkci Dolby Vision včetně Ultra HD Blu-Ray disků. U Amazon Prime nebo na UHD discích se setkáte s HDR10+. Díky podpoře všech uvedených HDR formátů vám C72 nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu obrazu.


 

ParametryKategorie produktu  QLED televize
Stav produktu  Nový
Specifikace obrazovky 
Úhlopříčka obrazovky 
 
 
Úhlopříčka obrazovky
Velikost obrazovky se obvykle udává jako vzdálenost mezi jejími protilehlými rohy. Úhlopříčka je uváděna buďto v centimetrech, nebo palcích, přičemž 1 palec = 2,54 cm.
 
 
 
 
 
43" (±109cm)
Technologie TV 
 
 
Technologie TV
Běžně se můžeme setkat s technologiemi LCD, LED, OLED, QLED, případně AMOLED. Technologie se liší použitým zdrojem světla, případně jeho umístěním.
 
 
 
 
 
OLED
Rozlišení obrazovky 
 
 
Rozlišení obrazovky
Udává maximální počet bodů, který může být na obrazovce zobrazen. Mezi nejvíce rozšířené varianty patří Full HD a Ultra HD (4K). U starších modelů se můžeme setkat s rozlišením HD, případně HD ready.
 
 
 
 
 
3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Frekvence 
 
 
Frekvence
Je uváděna v jednotkách hertz (Hz) a udává, kolik snímků je schopna obrazovka zobrazit za jednu sekundu. V praxi platí, že čím větší je hodnota, tím lépe.
 
 
 
 
 
50 Hz
Energetická třída  G
Funkce 
Smart TV 
 
 
Smart TV
Chytré televize nabízí uživateli možnost prohlížení internetových stránek, synchronizaci s chytrým telefonem či tabletem, instalaci aplikací, přístup k televizním archivům a využívání populárních služeb jako jsou například Netflix, YouTube a Spotify.
 
 
 
 
 
Ano
Tunery 
Typ tuneru 
 
 
Typ tuneru
Abyste mohli naladit požadované televizní stanice, potřebujete vhodný typ TV tuneru. Ten umožňuje příjem digitálního pozemního nebo-li terestriálního vysílání (DVB-T/, novější DVB-T2), satelitního vysílání (DVB-S, novější DVB-S2) a kabelového vysílání (DVB-C).
 
 
 
 
 
DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 
 
 
H.265/HEVC
Abyste měli jistotu, že Vaši televizi plně využijete i v budoucnu, doporučujeme, aby podporovala standard H.265/HEVC. Jedná se o moderní video kodeky, které přinášejí ještě vyšší kvalitu videa.
 
 
 
 
 
Ano
Konektivita 
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením.
 
 
 
 
 
Ano
CI slot 
 
 
CI slot
Do tohoto slotu v televizoru můžete vložit dekódovací kartu, která může být potřebná pro příjem kabelového vysílání. Díky ní získáte přístup ke kódovaným programům, které nabízí Váš poskytovatel.
 
 
 
 
 
Ano
USB 
 
 
USB
USB je konektor, který slouží k připojení FlashDisků a externích disků k vašemu televizoru pro účely přehrávání/nahrávání obsahu. USB portem disponuje většina moderních televizorů.
 
 
 
 
 
1
DLNA 
 
 
DLNA
DLNA je technologie pro vytvoření domácí drátové/bezdrátové sítě, ve které je schopen televizor spolupracovat spolu s počítači, tablety a chytrými telefony pro snadné sdílení multimediálního obsahu.
 
 
 
 
 
Ano
LAN, RJ45 
 
 
LAN, RJ45
Podpora LAN znamená možnost připojení k lokální datové síti prostřednictvím kabelu, obvykle za použití konektoru standardu RJ-45. Jedná se o alternativu k bezdrátovému připojení Wi-Fi.
 
 
 
 
 
Ano
Wi-Fi 
 
 
Wi-Fi
Wi-Fi slouží k bezdrátovému přenosu dat. Díky němu snadno bezdrátově televizi připojíte ke své domácí síti, potažmo k internetu. Wi-Fi připojení je nezbytné především u Smart TV.
 
 
 
 
 
Ano
Komponentní vstup 
 
 
Komponentní vstup
Používá se pro přenos audio a video signálu. Televizor s komponentním vstupem obsahuje tři vedle sebe umístěné konektory. Tato technologie je postupně vytlačována modernějším rozhraním HDMI.
 
 
 
 
 
Ne
Vlastnosti 
Hmotnost  7,3 kg
Výkon reproduktorů 
 
 
Výkon reproduktorů
Tento parametr je vyčíslen ve wattech (W) a udává, jaký výkon mají vestavěné reproduktory televizoru. V praxi obvykle platí, že čím vyšší hodnota, tím silnější je zvukový výstup TV.
 
 
 
 
 
20 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  958x620x252 mm
VESA 
 
 
VESA
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
Ano
VESA rozměr 
 
 
VESA rozměr
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
200 x 200
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi