inc/00_LS/sencor-5let/index.html
Logo Popisek obrázku
5 LET ZÁRUKA NA MAGNETRON

Díky dlouholetým zkušenostem, precizní kontrole a maximální péči, kterou Sencor věnuje návrhu svých výrobků, je zákazníkům poskytnuta záruka až 5 let na magnetron u vybraných volně stojících mikrovlnných trub.


Prodloužená záruka na magnetron se vztahuje pouze na vybrané produkty značky SENCOR a je poskytována jen spotřebitelům – fyzickým osobám, které nejsou podnikatelskými subjekty ve smyslu platných právních předpisů. U mikrovlnných trub se záruka 5 let na magnetron vztahuje pouze na závady magnetronu.

Pro vznik nároku na prodlouženou záruku na motor je nutná do 30 dnů ode dne nákupu výrobku registrace na stránce výrobce. Na základě této registrace vám bude vystaven certifikát, který vám poslouží k uplatnění případné prodloužené záruky na magnetron.

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi