Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
inc/00_LS/sencor-10let/index.html
Vysavač Sencor
10 LET ZÁRUKA NA MOTOR

Značka Sencor, díky svým bohatým zkušenostem a pečlivému dohledu nad kvalitou a designem svých produktů, nabízí svým zákazníkům možnost po registraci využít až desetiletou záruku na motor u vybraných modelů vysavačů a kuchyňských robotů.


Prodloužená záruka na motor se vztahuje pouze na vybrané produkty značky SENCOR a je poskytována jen spotřebitelům – fyzickým osobám, které nejsou podnikatelskými subjekty ve smyslu platných právních předpisů.

Pro vznik nároku na prodlouženou záruku na motor je nutná do 30 dnů ode dne nákupu výrobku registrace na stránce výrobce. Na základě této registrace získáte certifikát, který Vás bude opravňovat k uplatnění nároku na prodlouženou záruku na motor.

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi