Vážení zákazníci, z důvodu dovolené má prodejna v Českém Těšíně v týdnu od 15. do 19. srpna polední přestávku od 12. do 13. hodiny.
Naše prodejna v Ostravě má v pátek 19. srpna z technických důvodů zavřeno. Děkujeme za pochopení.

x
 

Sanytol Dezinfekční univerzální čistící utěrky 36ks

Exa kód : DTL246033
 
 
 
 

 

Sanytol Dezinfekční univerzální čistící utěrky 36ks
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Sanytol Dezinfekční univerzální čistící utěrky 36ks čistí a dezinfikují plochy. Efektivně působí proti bakteriím, houbám, plísním i virům. Navíc dokáží s 98% účinností neutralizovat alergeny roztočů, koček a pylů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sanytol Dezinfekční univerzální čistící utěrky 36ks čistí a dezinfikují plochy. Efektivně působí proti bakteriím, houbám, plísním i virům. Navíc dokáží s 98% účinností neutralizovat alergeny roztočů, koček a pylů.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Sanytol

Exa kód:DTL246033
Kód výrobce:06428227
 

 

Sanytol Dezinfekční univerzální čistící utěrky 36ks
Sanytol antialergenní utěrky čistí a dezinfikují plochy. Efektivně působí proti bakteriím, houbám, plísním i virům. Navíc dokáží s 98% účinností neutralizovat alergeny roztočů, koček a pylů. Čisticí ubrousky Sanytol Dezinfekce neobsahují chlór ani barviva. Jsou dermatologicky testované a snadno biologicky rozložitelné. Jejich jedinečné složení nezpůsobuje skvrny a zanechává svěží vůni čistoty. Použití je snadné a rychlé.

Vlastnosti

  • Odstraňují 99,9 % bakterií, plísně a virů
  • Neutralizují 98 % alergenů z roztočů, koček a pylů
  • Účinné také proti Sallmonele a Listerii
  • Čistící ubrousky Sanytol Dezinfekce neobsahují chlór ani barviva
  • Dermatologicky testované a biologicky rozložitelné
  • 100% viskóza

Trojí účinek jednorázových čisticích ubrousků Sanytol

Baktericidní podle normy EN 13697 (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 (15 min), virucidní na virus Influeza A (H1N1) a na virus Herpes simplex a podle normy EN 14476 (5 min). Odstraňují kromě jiného: Escherichia coli, Herpes simplex virus, Staphylococcus aureus, Virus de la grippe H1N1, Candida albicans, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae.

Použití

Při použití na povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, malými dětmi, hračkami a domácími mazlíčky je vhodné nechat působit po dobu 15 minut a poté opláchnout pitnou vodou. Před použitím čtěte přiložené pokyny. Biocidní přípravek používejte bezpečně.

Bezpečnostní opatření

Škodlivé pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Nepožívat. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko, tel.: 224 919 293 nebo 224 915 402

Složení

Biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 5000 mg/kg, méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek, méně než 5 % kationtových povrchově aktivních látek, dezinfekční prostředky, parfémy


 

ParametryStav produktu  Nový
Typ 
 
 
Typ
Podle způsobu instalace rozdělujeme sppotřebiče na volně stojící a vestavné, ty jsou zabudovány přímo nábytku.
 
 
 
 
 
Volně stojící
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi