Samsung UE55TU7092

Exa kód : SAG946726
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
LED televize, 55" (±140 cm), Rozlišení obrazovky 3840 x 2160 (4K Ultra HD), Energetická třída G, Smart TV, Typ tuneru DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, Wi-Fi
 
 
+ Lepší.TV na měsíc v hodnotě 199 Kč zdarma
 

9 990 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

8 256 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 500  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Samsung

Exa kód:SAG946726
Kód výrobce:UE55TU7092
 

 

Samsung UE55TU7092 - UHD televize
Pro maximální požitek z filmů, seriálů nebo sportovních přenosů můžete vsadit na televizi 55" Samsung UE55TU7092 s pestrou paletou funkcí a špičkovým obrazem. Rozměrná úhlopříčka 55 " ruku v ruce s rozlišením 4K Ultra HD je velmi dobrou volbou do obývacích pokojů pravých filmových nadšenců. Dokonalé rozlišení 4K díky osmi milionům pixelů na obrazovce nabízí dokonalý vizuální zážitek. Užitá technologie LCD LED díky výkonné světelné diodě ručí za měnitelný odstín bílé až po samé okraje plochy televize. Smart technologie televize představuje netušené multimediální možnosti.

Funkce televize 55" Samsung UE55TU7092

  • Televize Samsung má úhlopříčku 55"
  • S vysokým 4K rozlišením si vychutnáte filmy, seriály i sport v nejvyšší kvalitě
  • Dynamický rozsah HDR zaručí bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
  • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem bez kterého se uživatelé již brzy pro sledování pozemního vysílání neobejdou
  • Televize Samsung je univerzální po vzoru HbbTV 2,0, jež kombinuje širokopásmový internet a televizní vysílání
  • Červené tlačítko HbbTV ovladače dává možnost procházení např. vysílacího programu, možnost opětovného přehrávání, nebo využití počasí a her
  • Game Mode snižuje odezvu na minimum při hraní, pročež ani na chvilku neztratíte kontrolu nad hrou
  • Předpřipravená WiFi technologie televizoru umožňuje připojení k internetu
  • Multimediální protokol DLNA pro nejsnadnější přenos videí, muziky či obrázků do televize

Výjimečně detailní obraz televize Samsung

Opravdu náročný divák se spokojí jen s kvalitou. 55" Samsung UE55TU7092 s pokročilou technologií zobrazování splní veškeré nároky na mimořádný požitek ze sledování. Přídomek 4K značí přístroj s celkem čtyřnásobným počtem zobrazovacích bodů, než mají zavedené Full HD obrazovky. Obraz televize Samsung je tedy složen z 3840 × 2160 bodů, a právě proto nabízí dobrou úroveň prokreslení a detailů. Ani při velmi blízkém pohledu neutrpí žádnou ztrátu kvality a zůstává dokonale ostrý. Nadprůměrnou jemnost obrazu přijde vhod nejen u seriálů či sportu, ale především u filmů z Blu-ray přehrávačů. I starší filmy a seriály vzniklé v menším rozlišení umí televize dopočítat a lehce vylepší jejich obraz. Příjemným vedlejším efektem vysokého rozlišení bývá rychlejší chod přidaných aplikací a funkcí, hardware těchto televizí totiž musí být výkonnější.

Praktické funkce a DVB-T2 tuner televize 55" Samsung UE55TU7092

Jestliže si stále vystačíte s klasickou anténou, můžete hodit za hlavu jakékoli obavy. Nové pozemní vysílání DVB-T2 televizor zvládá, žádné další komplikace pro vás nenastanou. S integrovaným DVB-S2 tunerem lze přijímat signál ze satelitu, oblíbený kvůli výjimečnému pokrytí. Máte-li kabelovou televizi, pak se zapojí 55" Samsung UE55TU7092 pomocí tuneru s označením DVB-C. Všechny funkce se otevřou až s internetem, na který je televize připravena běžným konektorem. Pakliže už u vás kabely nemají místo, připojíte se jednoduše bezdrátově, prostřednictvím WiFi. Stejně jako na počítači nebo tabletu, využijete vedle specifických služeb a aplikací také běžný prohlížeč pro brouzdání internetem. Bezmála samozřejmou funkcí televize Samsung je přehrávání obsahu z externího disku či flash disku prostřednictvím USB konektoru. Televize podporuje zvukové formáty Dolby Digital+.

Další chytré funkce a aplikace televize Samsung

Televize 55" Samsung UE55TU7092 vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook a Apple TV. Televize Samsung vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook a Apple TV.


 

ParametryKategorie produktu  LED televize
Stav produktu  Nový
Specifikace obrazovky 
Úhlopříčka obrazovky 
 
 
Úhlopříčka obrazovky
Velikost obrazovky se obvykle udává jako vzdálenost mezi jejími protilehlými rohy. Úhlopříčka je uváděna buďto v centimetrech, nebo palcích, přičemž 1 palec = 2,54 cm.
 
 
 
 
 
55" (±140 cm)
Technologie TV 
 
 
Technologie TV
Běžně se můžeme setkat s technologiemi LCD, LED, OLED, QLED, případně AMOLED. Technologie se liší použitým zdrojem světla, případně jeho umístěním.
 
 
 
 
 
LED
Rozlišení obrazovky 
 
 
Rozlišení obrazovky
Udává maximální počet bodů, který může být na obrazovce zobrazen. Mezi nejvíce rozšířené varianty patří Full HD a Ultra HD (4K). U starších modelů se můžeme setkat s rozlišením HD, případně HD ready.
 
 
 
 
 
3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Energetická třída  G
Funkce 
Smart TV 
 
 
Smart TV
Chytré televize nabízí uživateli možnost prohlížení internetových stránek, synchronizaci s chytrým telefonem či tabletem, instalaci aplikací, přístup k televizním archivům a využívání populárních služeb jako jsou například Netflix, YouTube a Spotify.
 
 
 
 
 
Ano
Tunery 
Typ tuneru 
 
 
Typ tuneru
Abyste mohli naladit požadované televizní stanice, potřebujete vhodný typ TV tuneru. Ten umožňuje příjem digitálního pozemního nebo-li terestriálního vysílání (DVB-T/, novější DVB-T2), satelitního vysílání (DVB-S, novější DVB-S2) a kabelového vysílání (DVB-C).
 
 
 
 
 
DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 
 
 
H.265/HEVC
Abyste měli jistotu, že Vaši televizi plně využijete i v budoucnu, doporučujeme, aby podporovala standard H.265/HEVC. Jedná se o moderní video kodeky, které přinášejí ještě vyšší kvalitu videa.
 
 
 
 
 
Ano
Konektivita 
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením.
 
 
 
 
 
Ano
CI slot 
 
 
CI slot
Do tohoto slotu v televizoru můžete vložit dekódovací kartu, která může být potřebná pro příjem kabelového vysílání. Díky ní získáte přístup ke kódovaným programům, které nabízí Váš poskytovatel.
 
 
 
 
 
Ano
USB 
 
 
USB
USB je konektor, který slouží k připojení FlashDisků a externích disků k vašemu televizoru pro účely přehrávání/nahrávání obsahu. USB portem disponuje většina moderních televizorů.
 
 
 
 
 
1
DLNA 
 
 
DLNA
DLNA je technologie pro vytvoření domácí drátové/bezdrátové sítě, ve které je schopen televizor spolupracovat spolu s počítači, tablety a chytrými telefony pro snadné sdílení multimediálního obsahu.
 
 
 
 
 
Ano
LAN, RJ45 
 
 
LAN, RJ45
Podpora LAN znamená možnost připojení k lokální datové síti prostřednictvím kabelu, obvykle za použití konektoru standardu RJ-45. Jedná se o alternativu k bezdrátovému připojení Wi-Fi.
 
 
 
 
 
Ano
Wi-Fi 
 
 
Wi-Fi
Wi-Fi slouží k bezdrátovému přenosu dat. Díky němu snadno bezdrátově televizi připojíte ke své domácí síti, potažmo k internetu. Wi-Fi připojení je nezbytné především u Smart TV.
 
 
 
 
 
Ano
Komponentní vstup 
 
 
Komponentní vstup
Používá se pro přenos audio a video signálu. Televizor s komponentním vstupem obsahuje tři vedle sebe umístěné konektory. Tato technologie je postupně vytlačována modernějším rozhraním HDMI.
 
 
 
 
 
Ne
Vlastnosti 
Hmotnost  14,2 kg
Výkon reproduktorů 
 
 
Výkon reproduktorů
Tento parametr je vyčíslen ve wattech (W) a udává, jaký výkon mají vestavěné reproduktory televizoru. V praxi obvykle platí, že čím vyšší hodnota, tím silnější je zvukový výstup TV.
 
 
 
 
 
20 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  1230,5x782,8x250 mm
VESA 
 
 
VESA
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
Ano
VESA rozměr 
 
 
VESA rozměr
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
200 x 200
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  12 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi