Produkt je vyřazen!
 

 

Pioneer SE-CH3T-G

Exa kód : PIO163741
 
 
 
 

 

Pioneer SE-CH3T-G
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Sluchátka, Špunty, S mikrofonem, Min. frekvenční rozsah 8 Hz, Max. frekvenční rozsah 40 kHz, Citlivost 102 dBA, Impedance 16 ohm, Délka kabelu 1,2 m, Zlatá
 
 

612 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

506 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Pioneer

Exa kód:PIO163741
Kód výrobce:SE-CH3T-G
 

 

Sluchátka Pioneer SE-CH3T s nízkou hmotností, zlatá
Pioneer SE-CH3T mají široký frekvenční rozsah a extrémně nízkou hmotnost. Díky japonskému know-how v oblasti audiotechniky a nejlepším materiálům produkují hluboké basy a čisté výšky. I vy si s nimi můžete vychutnávat bezztrátovou hudbu z vašeho smartphonu, tabletu či jiného digitálního zařízení.

Největší výhody těchto sluchátek
- Disponují rozsahem 8 Hz až 40 kHz.
- Mají ovládací panel, který umí přijímat a ukončovat hovory.
- Extrémně lehká sluchátka váží 3,1 g bez kabelu.
- Hliníkový povrch působí luxusně.

Mikro velikost vám bude vyhovovat
Občas se stává, že vás po několika hodinách nošení sluchátek nepříjemně bolí uši. To však není případ modelu Pioneer SE-CH3T. Sluchátka jsou lehká a malá, v uchu netlačí a nikde nevadí, navíc máte na výběr ze tří velikostí špuntů. Tvar je dokonale přizpůsobený, takže si s nimi hudební zážitek užijete i po mnoha hodinách poslouchání. Zároveň vyhovují sportovcům.

Špičkové materiály zajišťují parádní zvuk
Membrána je potažená grafenem, který potlačuje vibrace, podporuje dynamiku a výraz hudby. Zvuk je tedy extrémně čistý a kvalitní. Dynamice zase napomáhají speciální magnety ze vzácných zemin. Ty poskytují energii pro rychlou dynamickou odezvu v celém kmitočtovém pásmu a přidávají na síle basovým tónům.

Vzhled je zcela unikátní
Se špuntovými sluchátky Pioneer SE-CH3T se budete cítit jedinečně. Za všechno může minimalistické zpracování a také hliník. Právě ten je použit jako základní materiál. Na rozdíl od pryskyřice, která se využívá u jiných sluchátek, produkuje mnohem ostřejší zvuk a hlubší basy. V kombinaci s výše uvedenými technologiemi tedy hliník přispívá k neopakovatelným hudebním zážitkům.

Klíčové vlastnosti:
Pioneer SE-CH3T jsou velmi lehká špuntová sluchátka s impedancí 16 ohmů, frekvenčním rozsahem 8 Hz až 40 kHz, citlivostí 102 dB a velikostí měniče 5,5 mm. Mají pozlacený konektor, 1,2 m dlouhý kabel a velmi povedený design s využitím hliníku. Bez kabelu váží sluchátka pouze 3,1 g, připojují se přes klasický 3,5mm jack.


 

ParametryKategorie produktu  Sluchátka
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Typ sluchátek 
 
 
Typ sluchátek
Sluchátka jsou dělena na různé typy dle konstrukce - například náhlavní sluchátka, špunty do uší, pecky apod.
 
 
 
 
 
Špunty
S mikrofonem  Ano
Herní provedení  Ne
Skutečně bezdrátová  Ne
Bezdrátová technologie  Ne
Technická specifikace 
Min. frekvenční rozsah 
 
 
Min. frekvenční rozsah
Udává minimální frekvenci, kterou sluchátka podporují. Frekvence, které je člověk schopen vnímat se pohybují přibližně v intervalu 16 Hz - 20 KHz.
 
 
 
 
 
8 Hz
Max. frekvenční rozsah 
 
 
Max. frekvenční rozsah
Udává maximální frekvenci, kterou sluchátka podporují. Frekvence, které je člověk schopen vnímat se pohybují přibližně v intervalu 16 Hz - 20 KHz.
 
 
 
 
 
40 kHz
Citlivost 
 
 
Citlivost
Udává, jaký akustický tlak vytvoří sluchátka v uchu. Tento parametr ovlivňuje hlasitost sluchátek. Obecně platí, že čím vyšší hodnota tohoto parametru tím lépe.
 
 
 
 
 
102 dBA
Impedance 
 
 
Impedance
Impedance je veličina, která popisuje odpor součástky a fázový posuv napětí proti proudu při průchodu střídavého proudu dané frekvence. Má vliv na to, jak moc budou daná sluchátka hlasitá a jak moc bude výsledný zvuk zkreslený. Sluchátky s nižší impedancí proteče větší proud, výsledkem je vyšší hlasitost, ale také větší zkreslení zvuku. Sluchátky s vyšší impedancí projde méně proudu, mají tedy nižší hlasitost a dochází k menšímu zkreslení zvuku.
 
 
 
 
 
16 ohm
Konektor  Jack 3.5 mm
Délka kabelu  1,2 m
Barva  Zlatá
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zašlete na servis: Elvia, Poděbradská 188/51, 198 00 Praha 9, tel: 220 311 190, e-mail: servis@elvia.cz nebo TS NOVA, Na Spojce 5, 702 00 Ostrava - Přívoz, tel: 596 112 446, e-mail: servis@tsnova.cz.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi