inc/00_LS/philips-cashback-sb/index.html

KUPTE SI SKVĚLOU TV A VYBERTE SI SVOU ODMĚNU


Jak na to?

Vyberte si svou novou TV. K modelům Philips The One můžete dostat cashback ve výši 2.500 Kč nebo soundbar Philips TAB6405,
k modelům OLED můžete získat cashback ve výši 5.000 Kč nebo soundbar Philips TAB8905.

Tato promoakce je platná od 12. 6. do 13. 8. 2023.

POSTUP:

  1. Vyplňte formulář na stránkách distributora značky Philips v ČR.
  2. Vyberte zakoupený televizor a zvolte, zda budete chtít poslat částku cashback, nebo příslušný soundbar
  3. Klikněte na Odeslat.
  4. Ihned po registraci obdržíte potvrzovací e-mail.
  5. Po kontrole údajů obdržíte další potvrzovací e-mail. Pokud bude registrace schválena, zašleme vám příslušnou částku na účet uvedený v registraci. V případě, že zvolíte soundbar, bude Vám zaslán dopravcem a o odeslání budete informováni předem. Pokud registrace nebude splňovat podmínky pro vyplacení, ozveme se vám.

Této akce se mohou zúčastnit fyzické i právnické osoby. V případě právnických osob platí omezení: tyto se mohou akce zúčastnit nejvýše celkem třikrát. Pokud zákazník výrobek vrátí, je povinen bezodkladně vrátit i cashback částku nebo soundbar.

Akce platí pro výrobky zakoupené u vybraných prodejců v České republice po dobu trvání akce. Nákup je třeba zaregistrovat nejpozději do 10 dnů od zakoupení TV. Pro více informací si prosím přečtěte Podmínky akce.

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi