inc/00_LS/philco-sluzby/index.html

PŘEDSTAVUJEME SLUŽBY+,
KTERÉ ZÍSKÁTE S NÁKUPEM SPOTŘEBIČŮ PHILCO


Za spolehlivost spotřebičů Philco ručíme. A proto nabízíme zdarma službu „Bezplatný servis +3 roky“, která přináší registrovaným uživatelům 3 roky pozáručního servisu po uplynutí 2leté zákonné záruční lhůty. To znamená celkem 5 let bez starostí.

Podmínkou pro získání této služby je včasná registrace zakoupeného produktu. Stačí spotřebič do 14 dnů od koupě zaregistrovat.

Službu „BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY“ nabízíme pouze na volně stojící a vestavné domácí spotřebiče z produktových kategorií PRANÍ, SUŠENÍ, CHLAZENÍ, MYTÍ a VAŘENÍ, včetně volně stojících mikrovlnných trub.

Bezplatný servis není poskytován a nelze registrovat pro ostatní malé domácí spotřebiče.

Ke všem spotřebičům Philco, které jsou vybaveny inovativním invertorovým motorem, nabízíme zdarma službu „10 let záruka na motor".

Výrobky vybavené invertorovým motorem najdete v produktové kategorii chladniček, mrazniček a praček. Tuto službu získáváte k vámi zakoupenému spotřebiči automaticky bez nutnosti registrace.

Invertorový motor představuje technologickou špičku v konstrukci motorů. Tento bezkartáčový motor využívá elektromagnetického pole, ve kterém je menší tření než v motoru asynchronním, čímž dochází k menšímu opotřebení součástek. Zároveň mají motory této konstrukce menší spotřebu.

Invertorový motor má dlouhou životnost, nízkou spotřebu, velmi nízkou hlučnost a je na něj poskytnuta záruka 10 let.

REGISTRACE SLUŽBY
BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi