Orava HUM-42 Zvlhčovač vzduchu

Exa kód : ORA000449
 
 
 
 

 

Orava HUM-42 Zvlhčovač vzduchu
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Umožňuje plynulé nastavení úrovně vycházející studené páry. Doba provozu bez doplnění vody je 14 až 35 hodin podle zvoleného výkonu. Objem nádržky na vodu je až 4 l.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Umožňuje plynulé nastavení úrovně vycházející studené páry. Doba provozu bez doplnění vody je 14 až 35 hodin podle zvoleného výkonu. Objem nádržky na vodu je až 4 l.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Orava

Exa kód:ORA000449
Kód výrobce:HUM-42
 

 

Ultrazvukový elegantní zvlhčovač HUM-42 zvýší vaši pohodu a aktivně pomáhá udržet vaše zdraví. Suchý vzduch při topení dráždí dýchací cesty i oči a zvyšuje náchylnost k chorobám. Zde je dobrým výběrem zvlhčovač vzduchu. Umožňuje plynulé nastavení úrovně vycházející studené páry.
Zabudované LED světlo nabízí možnost výběru až ze 7 příjemných barev, které se automaticky mění. Při požadované barvě stačí potvrdit ikonku žárovky a vámi zvolené barevné provedení máte nastaveno. Doba provozu bez doplnění vody je 14 až 35 hodin podle zvoleného výkonu. Objem nádržky na vodu je až 4 l. Pokud je nádobka na vodu prázdná, zvlhčovač zastaví svou funkci.


 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Kontaktujte autorizovaný servis na čísle: 558 630 003 a nahlaste závadu a Vaše kontaktní údaje nebo zašlete mail na: reklamace@orava.eu.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi