Produkt je vyřazen!
 

 

Nabíječka baterií GP Speed M451 + 4× AA ReCyko Pro

Exa kód : GBP134083
 
 
 
 

 

Nabíječka baterií GP Speed M451 + 4× AA ReCyko Pro
 
 
 
 
 
 
 
Skryto EOL
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Nabíječka baterií GP Speed M451 + 4× AA ReCyko Pro, tužkové baterie AA s nabíječkou, 4× NiMH baterie 2 000 mAh, připojení nabíječky skrze USB, napájení USB 5 V/1 A, 4 nabíjecí kanály
 
 

390 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

322 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nabíječka baterií GP Speed M451 + 4× AA ReCyko Pro, tužkové baterie AA s nabíječkou, 4× NiMH baterie 2 000 mAh, připojení nabíječky skrze USB, napájení USB 5 V/1 A, 4 nabíjecí kanály

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

GP

Exa kód:GBP134083
Kód výrobce:1604845111
 

 

GP Speed M451 + 4× AA ReCyko Pro
Existuje mnoho různých typů baterií, všechny ale mají jedno společné – 24 hodin denně dodávají energii věcem kolem nás, které považujeme za samozřejmé. Baterie však nejsou nesmrtelné – je potřeba je pravidelně měnit, aby přístrojům nikdy nedošla šťáva. Nová generace nabíječek a baterií GP vám navíc pomůže ušetřit peněženku i zredukovat uhlíkovou stopu.

Nabíjení každé baterie samostatně

Tento model vyniká funkcí nabíjení každé baterie zvlášť. Je tak jedno, kolik jich právě nabíjíte – u tohoto modelu to nehraje roli. V případě potřeby tak můžete dobít klidně jednu jedinou baterii.

Automatizovaná elektronika

Automatizovaná elektronika je garancí toho, že se už nabíjení nemusíte starat. Nabíječka totiž celý proces řídí inteligentně a po dobití na 100 % chytře přejde na „udržovací nabíjení“ s minimálním proudem, aby nedocházelo k degradaci kapacity baterií ani po letech provozu. Přehled o stavu nabití vám přitom poskytnou LED indikátory na nabíječce.

Nabijte kdekoliv díky USB

Velkou výhodou je pak USB vstup – ten totiž znamená, že nabíječku můžete využívat téměř kdekoli a energii bateriím dodat například z autoadaptéru, notebooku či powerbanky.

Šetrnost k životnímu prostředí

Zásadní je u série ReCyko důraz na ekologii. Proto je přes 10 % materiálu baterií z recyklovaných zdrojů. Současně také přes 94 % materiálů, z nichž jsou baterie vyrobeny, lze opětovně recyklovat, abyste maximálně šetřili životní prostředí.


 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi