Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
 
Produkt je vyřazen!
 

 

Guzzanti GZ 24G

Exa kód : GUZ101241
 
 
 
 

 

Guzzanti GZ 24G
 
 
 
 
 
 
 
Skryto EOL
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Barva Černá, Objem celkový 24 L, Energetická třída E, Příkon 65 W
 
 

4 999 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

4 131 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
Od 250  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Guzzanti

Exa kód:GUZ101241
Kód výrobce:GZ 24G
 

 

Guzzanti GZ 24G - Termochladící vitrína

Skvěle se postará o každé víno
Vinotéka Guzzanti GZ 24G se postará o ideální podmínky pro skladování vína jakýchkoliv druhů. Má elegantní černé provedení a kapacitu až 24 litrů. Láhve s vínem jsou skladovány v horizontální poloze. Vinotéka zajistí přesně tu teplotu, která vína vyžadují. Zvládne chladit až na 12-18 °C ( při okolní teplotě 25 °C). Díky svým kompaktním rozměrům najde ideální využití hotelech, penzionech a jiných restauračních zařízeních.

Dopřejte si správně vychlazené víno
Vinotéka disponuje termoelektrickým chladicím systémem neboli Heat pipe technology. Ten především zajistí ideální vnitřní podmínky pro skladování různých druhů vín. Využití této technologie chlazení se projeví na malé váze spotřebiče a jeho nízkému nároku na spotřebu energie. Proto je vinotéka zařazována do energetické třídy A.

Elegantní LED osvětlení
Využití LED osvětlení je zejména úsporné, ale také brání kolísání teploty uvnitř vinotéky Guzzanti GZ 24G. Vnitřek vinotéky je vybaven jednou plastovou poličkou, na kterou můžete ukládat láhve. Podle potřeby si můžete změnit směr otevírání dvířek. Speciálně ztmavené sklo zajistí ochranu vína před rychlým zráním a změnou chuti a vůně. K udržení ideálních podmínek pro skladování také přispívají průhledná dvířka z temperovaného skla, která jsou opatřená držadlem z boční strany.


 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Barva  Černá
Typ 
 
 
Typ
Podle způsobu instalace rozdělujeme sppotřebiče na volně stojící a vestavné, ty jsou zabudovány přímo nábytku.
 
 
 
 
 
Volně stojící
Objem celkový 
 
 
Objem celkový
Tato hodnota uvádí v litrech (l) celkový objem chladící a mrazící části ledničky.
 
 
 
 
 
24 L
Energetická třída  E
Hmotnost spotřebiče  9,2 kg
Příkon 
 
 
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované za jednotku času (většinou za hodinu). Jednotkou je watt (W). U větších spotřebičů se používá jednotka kWh, což je spotřeba energie za 1 hodinu/1000.
 
 
 
 
 
65 W
Výška  47,5 cm
Šířka  38 cm
Hloubka  38 cm
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi