Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
 

Gigabyte Radeon RX 7600 XT

Exa kód : GBT123857
 
 
 
 

 

Gigabyte Radeon RX 7600 XT
 
 
 
 
 
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Grafická karta, Radeon RX 7600 XT, Kapacita paměti 16000 MB, GDDR6, Šířka paměťové sběrnice 128 bit
 
 
 
Od 481  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Gigabyte

Exa kód:GBT123857
Kód výrobce:GV-R76XTGAMING OC-16GD
 

 

CHLADÍCÍ SYSTÉM WINDFORCE
Chladicí systém WINDFORCE je vybaven třemi 80mm ventilátory s unikátními lopatkami, které se střídavě otáčejí, 5 kompozitními měděnými tepelnými trubicemi, velkou měděnou deskou, která se přímo dotýká GPU, 3D aktivními ventilátory a chlazením Screen, které společně zajišťují vysoce účinný odvod tepla.

STŘÍDAVÉ OTOČENÍ
Snižte turbulence sousedních ventilátorů a zvyšte tlak proudění vzduchu.

3D ACTIVE FAN
3D aktivní ventilátor zajišťuje polopasivní chlazení a ventilátory zůstávají vypnuté, když je GPU v nízkém zatížení nebo ve hře s nízkou spotřebou.

UNIKÁTNÍ VENTILÁTOR S LOPATKAMI
Proud vzduchu se rozptyluje trojúhelníkovou hranou ventilátoru a je plynule veden 3D pruhovou křivkou na povrchu ventilátoru.

GRAFENOVÉ NANOMAZIVO
Grafenové nanomazivo dokáže prodloužit životnost ventilátoru pouzdrového ložiska 2,1krát, což se blíží životnosti dvojitého kuličkového ložiska, a je tišší.

SCREEN COOLING
Prodloužená konstrukce chladiče umožňuje průchod vzduchu a zajišťuje lepší odvod tepla.

VELKÉ MĚDĚNÉ DESKY A TEPELNÉ TRUBKY
Velká měděná deska se přímo dotýká grafického procesoru ve spojení s kompozitními tepelnými trubicemi, které rychle přenášejí teplo z GPU a VRAM do chladiče.

RGB FUSION
Díky 16,7 milionu přizpůsobitelných barev a mnoha světelným efektům si můžete vybrat libovolný světelný efekt nebo jej synchronizovat s jinými zařízeními v GIGABYTE CONTROL CENTER.

OCHRANNÁ KOVOVÁ ZADNÍ DESKA
Kovová zadní deska poskytuje nejen estetický tvar, ale také vylepšuje strukturu grafické karty a zajišťuje její dokonalou ochranu.

INDIKÁTOR NAPÁJENÍ
Při jakýchkoli abnormalitách v napájení indikátor upozorní hráče blikajícím světlem.

ULTRA ODOLNÝ
Certifikované kovové tlumiče nejvyšší třídy Ultra Durable, pevné kondenzátory s nižším ESR, 2oz měděná PCB a tranzistory MOSFET s nižším RDS(on), navíc s konstrukcí proti přehřátí, které zajišťují vynikající výkon a delší životnost systému.

PŘÁTELSKÝ DESIGN PCB
Plně automatizovaný výrobní proces zajišťuje špičkovou kvalitu desek plošných spojů a eliminuje ostré výstupky pájecích konektorů, které se vyskytují na běžném povrchu desek plošných spojů. Tento šetrný design zabraňuje pořezání rukou nebo nechtěnému poškození součástek při sestavování.

Technická specifikace:

 • Grafický čip: AMD Radeon™ RX 7600 XT
 • Stream Processors: 2048
 • Rozhraní: PCI-E 4.0
 • Paměťová sběrnice: 128bit
 • Rychlost paměti: 18Gb/s
 • Velikost paměti: 16GB GDDR6
 • OpenGL®: 4.6
 • DirectX: 12 Ultimate
 • Takt jádra: Boost Clock: až 2810MHz (Reference card: 2755MHz), Game Clock: až 2539MHz (Reference card: 2470MHz)
 • Maximální počet displejů: 4
 • Maximální rozlišení: 7680×4320
 • Porty: 2x DisplayPort 2.1, 2x HDMI 2.1a
 • Chlazení: 3x ventilátor
 • Rozměry: 281,4 x 116,6 x 52,6 mm

Požadavky na systém:

 • doporučený zdroj 600W
 • 2x 8pinový napájecí konektor

 

Parametry

 
 
Kategorie produktu  Grafická karta
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Grafické jádro 
 
 
Grafické jádro
Neboli také GPU, slouží pro rychlé grafické výpočty a změny obsahu videopaměti, které jsou následně zobrazovány na monitoru. Výkon grafického čipu spolu s operační pamětí a šířkou paměťové sběrnice grafické karty jsou hlavními parametry určující její výkon.
 
 
 
 
 
Radeon RX 7600 XT
Rychlost grafického čipu 
 
 
Rychlost grafického čipu
Udává výkon grafického jádra. Podle této hodnoty zjistíme, kolik operací je schopno grafické jádro vykonat za jednu sekundu. Čím vyšší pracovní frekvenci (MHz) grafický čip má, tím je výkonnější.
 
 
 
 
 
2539 MHz
Kapacita paměti 
 
 
Kapacita paměti
Zde jsou ukládány informace potřebné pro činnost GPU. Jako měrná jednotka pro určení velikosti slouží MB, ale dnešní grafické karty už disponují pamětí udávanou v GB. Obecně platí, že čím větší paměť, tím lépe. Je však dobré sledovat i velikost sběrnice.
 
 
 
 
 
16000 MB
Typ paměti 
 
 
Typ paměti
Jsou zde ukládány informace potřebné pro činnost GPU. Je několik typů grafických pamětí. Jejich značení GDDR(číslo). Jednotlivé typy se mezi sebou liší propustností (GB/s) a efektivními frekvencemi pamětí (MHz).
 
 
 
 
 
GDDR6
Šířka paměťové sběrnice 
 
 
Šířka paměťové sběrnice
Paměťová sběrnice je spojení mezi GPU a pamětí grafické karty. Její šířka udávaná v bitech říká, kolik dat za jeden takt může mezi pamětí a GPU projít. Nejrozšířenější velikost je v současnosti 256-bit.
 
 
 
 
 
128 bit
Rozhraní 
Připojení k základní desce 
 
 
Připojení k základní desce
PCI Express je rozšiřující slot, který naleznete na základní desce počítače. Slot se dělí na několik standardů (PCI-Express 2.1, PCI-Express 3.0 atd.). Každý z těchto standardů se dále dělí podle počtu linek, podle kterých zjistíme rychlost sběrnice.
 
 
 
 
 
PCI Express 4.0
VGA 
 
 
VGA
VGA nebo také D-Sub konektory jsou jedním z nejstarších dodnes používaných rozhraní pro přenos analogového video signálu. Využívá se hlavně u zařízení, které nevyžadují velkou propustnost dat a přenos zvuku. Tedy v promítacích zařízeních a starších monitorech.
 
 
 
 
 
0 x
DVI 
 
 
DVI
DVI je rozhraní pro digitální přenos signálu do monitoru. Na rozdíl od rozhraní HDMI není schopno přenášet zvuk.
 
 
 
 
 
0 x
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením
 
 
 
 
 
2 x
HDMI mini 
 
 
HDMI mini
Také znám pod názvem HDMI Type C, přítomný na velkém množství notebooků a větších mobilních zařízeních, kompatibilní s běžným HDMI.
 
 
 
 
 
0 x
DisplayPort 
 
 
DisplayPort
Digitální konektor, který slouží k přenosu nekomprimovaného obrazu z jednoho zařízení do druhého. DisplayPort je modernější a kvalitnější video konektor než DVI a VGA rozhraní.
 
 
 
 
 
2 x
DisplayPort mini 
 
 
DisplayPort mini
Podporuje maximální rozlišení obrazu 2 058 × 1 600 pixelů. Tento univerzální konektor zajišťuje kvalitní obraz na všech zařízeních od monitorů po projektory.
 
 
 
 
 
0 x
Chlazení 
Typ chladiče 
 
 
Typ chladiče
Pasivní chlazení je pouze část kovu bez pohyblivých částí, tedy větráčku. Aktivní chlazení je samostatný větráček různé velikosti s různým výkonem a různým uspořádáním lopatek.
 
 
 
 
 
Aktivní
Pokročilé funkce 
Ostatní informace 
Doporučený výkon zdroje  
 
 
Doporučený výkon zdroje 
Parametr udává, jak výkonný zdroj musí vaše počítačová sestava obsahovat, aby byl pro grafickou kartu zajištěn dostatečný přísun energie.
 
 
 
 
 
600 W
Délka karty 
 
 
Délka karty
Parametr udává délku grafické karty. To je velmi důležitý údaj. Pokud si koupíte počítačovou skříň se sloty na pevné disky, které jsou umístěné naproti grafické kartě, předejdete tomu, že by se do skříně grafická karta nevešla.
 
 
 
 
 
281,4 mm
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi