Produkt je vyřazen!
 

 

Gigabyte Aorus NVMe Gen4 SSD - 2TB SSD

Exa kód : GBT825506
 
 
 
 

 

Gigabyte Aorus NVMe Gen4 SSD - 2TB SSD
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Pevný disk SSD, Kapacita 2000 GB, Rychlost čtení 5000 MB/s, Rychlost zápisu 4400 MB/s
 
 

3 455 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

2 855 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
Od 173  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Gigabyte

Exa kód:GBT825506
Kód výrobce:GP-ASM2NE6200TTTD
 

 

První PCIe 4.0 ×4 řadič na světě
První PCIe 4.0 ×4 řadič na světě, řídicí jednotka Phison PS5016-E16, vyrobená 28nm technologií. Pokročilý výrobní proces zajišťuje, že má PS5016-E16 dostatečný výpočetní výkon pro zpracování ECC při použití nejnovějších 3D TLC NAND flash čipů. PS5016-E16 také obsahuje osm NAND kanálů s 32 CE cíly, DDR4 DRAM mezipamětí a rozhraním PCIe 4.0 ×4. Co se týče funkcí, čip podporuje protokol NVMe 1.3, korekci chyb LDPC a technologie Wear Leveling či Over-Provision pro zlepšení spolehlivosti a životnosti SSD.

TOSHIBA BiCS4 3D TLC s 96 vrstvami (800MT/s)
Toshiba BiCS4 NAND Flash optimalizuje obvody a architekturu zvýšením počtu vrstev na 96 pro větší úložný prostor na jednotku plochy. Propustnost 800 MT/s u SSD AORUS NVMe Gen 4 pro prvotřídní výkon úložiště výrazně převyšuje možnosti PCIe 3.0 x4 sběrnice.

Řešení s kompletním pokrytím těla mědí pro špičkový výkon PCIe 4.0 SSD
Měděný chladič pokrývající celé tělo zohledňuje přenos tepla z klíčových komponent na přední u zadní straně SSD, z řadiče a NAND Flash čipů. Kompletně měděné chladiče mají o 69 % vyšší kapacitu přenosu tepla ve srovnání s hliníkovými chladiči, což poskytuje SSD AORUS NVMe Gen4 ten nejlepší odvod tepla pro čtení i zápis.

Návrh pro efektivní rozptyl tepla pomocí měděného chladiče
Ve srovnání s pokovenými rozdělovači tepla pro M.2 SSD přicházejí nové účinné měděné rozdělovače tepla s 27 žebry s větší plochou povrchu, která zlepšuje přenos tepla ze zdrojů tepla, aby se dříve dosáhlo tepelné rovnováhy. Optimalizovaná konstrukce žeber navíc zajišťuje velkou výměnu tepla při jakémkoli směru proudění vzduchu. Obš jedinečné konstrukce zajišťují, že klíčové komponenty PCIe 4.0 SSD si zachovávají vhodnou pracovní teplotu při velmi vysoké přenosové rychlosti.

Proč je udržování SSD na nižších teplotách tak důležité?

  • Vyšší pracovní teplota může způsobit ztrátu dat. Degradační faktor ztráty dat by mohl být stokrát vyšší.
  • Díky měděným teplotním rozvaděčům pokrývajícím celé tělo dokáže AORUS NVMe Gen 4 SSD pracovat při nižších teplotách pro vylepšení spolehlivosti datového úložiště. Kromě toho mohou SSD poskytovat extrémní výkon po delší dobu.

Sada nastroju SSD Tool Box
Nově aktualizovaný SSD Tool Box je software, který poskytuje uživatelům přehled o stavu SSD a různých aspektech, jako je název modelu, verze FW, zdravotní stav a teplota. Kromě toho mohou jeho prostřednictvím uživatelé vymazat všechna svá data pomocí funkce Secure Erase. SSD Tool Box si můžete stáhnout z odkazu.


 

Parametry

 
 
Kategorie produktu  Pevný disk SSD
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Kapacita 
 
 
Kapacita
Tato hodnota udává v gigabytech (GB) celkové množství dat, které je disk schopen pojmout.
 
 
 
 
 
2000 GB
Rychlost čtení 
 
 
Rychlost čtení
Tato hodnota uvádí v megabytech za sekundu (MB/s) rychlost čtení dat z disku. Všeobecně platí, že čím vyšší hodnota, tím lépe.
 
 
 
 
 
5000 MB/s
Rychlost zápisu 
 
 
Rychlost zápisu
Tato hodnota uvádí v megabytech za sekundu (MB/s) rychlost zápisu dat na disk. Všeobecně platí, že čím vyšší hodnota, tím lépe.
 
 
 
 
 
4400 MB/s
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi