Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
 

Gigabyte AMD Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4G, RX 6500 XT, 4GB GDDR6, 1xDP, 1xHDMI

Exa kód : GBT123524
 
 
 
 

 

Gigabyte AMD Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4G, RX 6500 XT, 4GB GDDR6, 1xDP, 1xHDMI
 
 
 
 
 
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Grafická karta, Kapacita paměti 4096 MB, GDDR6, Šířka paměťové sběrnice 64 bit
 
 

4 322 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

3 572 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
Od 216  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Gigabyte

Exa kód:GBT123524
Kód výrobce:GV-R65XTGAMING OC-4GD
 

 

GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4G
Grafická karta Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING 4GB OC, která nastavuje nový standard pro konkurenční herní výkon, je vybavena špičkovým chladicím systémem WINDFORCE 3X ve své třídě. Grafická karta Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING 4GB OC, která se skládá ze dvou jedinečných lopatkových ventilátorů, které se otáčejí ve střídavých směrech, kompozitních měděných tepelných trubic, měděné desky a 3D aktivního ventilátoru, poskytuje vysoce účinný odvod tepla váš hardware pracuje při špičkových teplotách, aby byla zaručena dlouhodobá stabilita. Inteligentní design ventilátoru se vyznačuje trojúhelníkovým okrajem, který plynule vede proudění vzduchu přes 3D pruhovanou křivku na povrchu ventilátoru. Tato důmyslná volba designu ve spojení se střídajícími se směry otáčení ventilátoru pomáhá zvýšit tlak vzduchu,

3D aktivní ventilátor

Tepelné řešení 3D Active Fan poskytuje semipasivní chlazení a pomáhá udržovat systém ventilátorů grafické karty Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING 4GB OC zdravý tím, že zastaví operace, když chlazení není potřeba, jako je např. když je GPU ve hře s nízkou zátěží nebo nízkou spotřebou. Systém ventilátorů grafické karty Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING 4GB OC lemuje grafenové nano mazivo, které pomáhá prodloužit životnost kluzného ložiska až 2,1krát. To se blíží životnosti dvojitého kuličkového ložiska a zároveň přidává výhodu tichého provozu.

Tepelné trubky a měděná deska

Tepelné trubice a měděná deska v rámci tepelného řešení se mohou pochlubit inteligentním designem a složením čisté mědi. Tepelné trubice přicházejí do přímého kontaktu s GPU grafické karty Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING 4GB OC, což umožňuje efektivnější přenosy tepla.

Ochranná zadní deska

Grafická karta Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING 4GB OC podporuje konstrukčně i z hlediska účinnosti chlazení s ochrannou kovovou zadní deskou. Tato zadní deska, která prodlužuje délku grafické karty, zvyšuje strukturální integritu a poskytuje úplnou ochranu proti ohýbání a tlaku.

Ultra chlazení

Nižší RDS(on) MOSFETy byly specificky integrovány do grafické karty Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING 4GB OC, aby vytvořily nižší spínací odpor pro rychlejší a efektivnější nabíjení a vybíjení elektrického proudu, a to i při extrémně nízkém teploty.

Nízká ztráta energie

Kovové tlumivky grafické karty Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING 4GB OC jsou schopny udržet energii po delší dobu ve srovnání se standardními tlumivkami s železným jádrem při vyšších frekvencích. To má za následek snížení energetických ztrát jádra a rušení EMI.


 

Parametry

 
 
Kategorie produktu  Grafická karta
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Kapacita paměti 
 
 
Kapacita paměti
Zde jsou ukládány informace potřebné pro činnost GPU. Jako měrná jednotka pro určení velikosti slouží MB, ale dnešní grafické karty už disponují pamětí udávanou v GB. Obecně platí, že čím větší paměť, tím lépe. Je však dobré sledovat i velikost sběrnice.
 
 
 
 
 
4096 MB
Typ paměti 
 
 
Typ paměti
Jsou zde ukládány informace potřebné pro činnost GPU. Je několik typů grafických pamětí. Jejich značení GDDR(číslo). Jednotlivé typy se mezi sebou liší propustností (GB/s) a efektivními frekvencemi pamětí (MHz).
 
 
 
 
 
GDDR6
Šířka paměťové sběrnice 
 
 
Šířka paměťové sběrnice
Paměťová sběrnice je spojení mezi GPU a pamětí grafické karty. Její šířka udávaná v bitech říká, kolik dat za jeden takt může mezi pamětí a GPU projít. Nejrozšířenější velikost je v současnosti 256-bit.
 
 
 
 
 
64 bit
Rychlost grafické pamětí 
 
 
Rychlost grafické pamětí
Efektivní frekvenci pamětí zjistíme tak, že vynásobíme frekvenci paměti počtem bitů za impulz. Paměti typu GDDR5 dokáží přenášet 4 bity za jeden takt čili 4x frekvence.
 
 
 
 
 
18000 MHz
Rozhraní 
Připojení k základní desce 
 
 
Připojení k základní desce
PCI Express je rozšiřující slot, který naleznete na základní desce počítače. Slot se dělí na několik standardů (PCI-Express 2.1, PCI-Express 3.0 atd.). Každý z těchto standardů se dále dělí podle počtu linek, podle kterých zjistíme rychlost sběrnice.
 
 
 
 
 
PCI Express 4.0
VGA 
 
 
VGA
VGA nebo také D-Sub konektory jsou jedním z nejstarších dodnes používaných rozhraní pro přenos analogového video signálu. Využívá se hlavně u zařízení, které nevyžadují velkou propustnost dat a přenos zvuku. Tedy v promítacích zařízeních a starších monitorech.
 
 
 
 
 
0 x
DVI 
 
 
DVI
DVI je rozhraní pro digitální přenos signálu do monitoru. Na rozdíl od rozhraní HDMI není schopno přenášet zvuk.
 
 
 
 
 
0 x
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením
 
 
 
 
 
1 x
HDMI mini 
 
 
HDMI mini
Také znám pod názvem HDMI Type C, přítomný na velkém množství notebooků a větších mobilních zařízeních, kompatibilní s běžným HDMI.
 
 
 
 
 
0 x
DisplayPort 
 
 
DisplayPort
Digitální konektor, který slouží k přenosu nekomprimovaného obrazu z jednoho zařízení do druhého. DisplayPort je modernější a kvalitnější video konektor než DVI a VGA rozhraní.
 
 
 
 
 
1 x
DisplayPort mini 
 
 
DisplayPort mini
Podporuje maximální rozlišení obrazu 2 058 × 1 600 pixelů. Tento univerzální konektor zajišťuje kvalitní obraz na všech zařízeních od monitorů po projektory.
 
 
 
 
 
0 x
Chlazení 
Pokročilé funkce 
Ostatní informace 
Doporučený výkon zdroje  
 
 
Doporučený výkon zdroje 
Parametr udává, jak výkonný zdroj musí vaše počítačová sestava obsahovat, aby byl pro grafickou kartu zajištěn dostatečný přísun energie.
 
 
 
 
 
400 W
Délka karty 
 
 
Délka karty
Parametr udává délku grafické karty. To je velmi důležitý údaj. Pokud si koupíte počítačovou skříň se sloty na pevné disky, které jsou umístěné naproti grafické kartě, předejdete tomu, že by se do skříně grafická karta nevešla.
 
 
 
 
 
282 mm
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi