Gardena 9041-20 - Kalové čerpadlo 9000

Exa kód : GDN230672
 
 
 
 

 

Gardena 9041-20 - Kalové čerpadlo 9000
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Kalové čerpadlo 9000 zvládne všechny problémy spojené se zaplavením, přetečením a dalšími obtížemi souvisejícími s vodou. Toto vizuálně atraktivní čerpadlo přináší vysoký výkon s nízkou spotřebou energie.
 
 

2 625 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

2 169 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 131  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kalové čerpadlo 9000 zvládne všechny problémy spojené se zaplavením, přetečením a dalšími obtížemi souvisejícími s vodou. Toto vizuálně atraktivní čerpadlo přináší vysoký výkon s nízkou spotřebou energie.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Gardena

Exa kód:GDN230672
Kód výrobce:9041-20
 

 

Ponorné kalové čerpadlo 9000 s plochou hadicí a praktickým předfiltračním boxem
Ponorné kalové čerpadlo 9000 - odvodňovací sada značky GARDENA je skvělým pomocníkem při odvodňování a odčerpávání znečištěné vody po povodni. Ponorné kalové čerpadlo 9000 se používá v případě zaplaveného sklepa nebo když je třeba vyčerpat silně znečištěné vodu ze zahradního jezírka. Přiložený plastový box z recyklovaného materiálu slouží jako praktický předfiltr při povodních. Chrání totiž odolné čerpadlo před záplavovými nečistotami, které by jinak čerpadlo rychle ucpaly. Spolu s předfiltračním boxem můžete čerpadlo používat až do vodní hladiny 32 cm. Čerpadlo nabízí vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Disponuje motorem s výkonem 300 W, maximální dopravní výškou 6 m a tlakem 0,6 baru. Efektivní čerpadlo tak dokáže odčerpat až 9 000 litrů vody za hodinu. S nečistotami ve vodě do průměru cca 25 mm se snadno manipuluje. Plovákový spínač automaticky zapne ponorné čerpadlo při překročení určité hladiny vody. Jakmile hladina klesne, automaticky zase energeticky úsporné čerpadlo vypne. Pokud spínač zasunete do upínacího pouzdra, je možný nepřetržitý manuální provoz. K ochraně motoru pod vodou je čerpadlo vybaveno kalenou hřídel motoru s dvojitým těsněním. Jedním kliknutím připojíte k zařízení přiloženou plochou hadici. Na hadici je poskytována záruka 12 let. Má délku 10 m a při používání dosahuje průměru 38 mm (1 1/2"). Díky své tlakové odolnosti 5 barů a vysoce kvalitní výrobě činí tlak, při kterém dojde k jejímu prasknutí, až 15 bar. Odvodňovací sadu s ponorným kalovým čerpadlem 9000 a plochou hadicí lze použít v různých aplikacích v zahradě kolem domu nebo v zemědělství. Materiál použitý pro plochou hadici je dvouvrstvý a zesílený síťovinou. Díky tomu je chráněna před vnějšími vlivy, jako je UV záření. Sada je doplněna o 0,5 m dlouhou, rozměrově stabilní žebrovanou hadici do zahradních jezírek a odpovídající hadicovou spojkou se svorkami. Ty zajišťují, aby se plochá hadice nezalomila přes okraj boxu, čímž se dosahuje výrazně vyššího čerpaného objemu vody. Pro snadnou přepravu můžete čerpadlo, hadici a kabel uložit do praktického boxu. Po online registraci vám GARDENA nabízí na ponorné kalové čerpadlo 9000 prodlouženou záruku v trvání pět let. Pociťte sílu čerpadel GARDENA s více než 40 lety zkušeností v oblasti odvodňování, zavlažování a zásobování domácnosti užitkovou vodou.

Specifikace
Maximální hloubka ponoru 7 m
Maximální teplota čerpaného média 35 °C
Délka kabelu 10 m
Elektrická ochranná třída IP X8

Prodloužení záruky na 5 let s registrací
GARDENA nabízí prodloužení záruky na pět let, pokud svůj nákup zaregistrujete na adrese www.gardena.com/cz do tří měsíců od data nákupu. Podrobnosti naleznete na tomto odkazu a v návodu k obsluze dodaného s výrobkem. Zákonná práva platí bez omezení. Díly podléhající opotřebení, akumulátory a nabíječky jsou ze záruky vyloučeny.

Vysoký výkon a nízká spotřeba energie
Čerpadlo se ideálně hodí při povodních pro odvodňování, přečerpávání a vyčerpávání znečištěné vody s dobrým výkonem a vysokou účinností.

Snadná manipulace a ochrana před nečistotami
GARDENA ponorné kalové čerpadlo 9000 se připojuje rychle a snadno. Spolu s předfiltračním boxem je ideálním modelem pro použití při záplavách. Je vhodné pro kalovou vodu s nečistotami do velikosti 25 mm. Kromě použití při povodních se používá také k odvodňování zahradních jezírek, příkopů, sudů s dešťovou vodou nebo stavebních jam.

Udržitelné používání plastů
Předfiltrační box je vyroben z recyklovaného a nárazuvzdorného plastu.

Nastavitelný plovákový spínač
GARDENA ponorné kalové čerpadlo 9000 je vybaveno nastavitelným plovákovým spínačem s připojením funkce trvalého zapnutí, který zabraňuje chodu nasucho a zajišťuje, že vaše čerpadlo poběží automaticky a bezpečně.

Velká čerpací kapacita
Čerpadlo dokáže přečerpat až 9000 litrů kalové vody za hodinu. Disponuje výkonným 300W motorem s maximální dopravní výškou 6 m.

S 10 m ploché hadice 38 mm (1 1/2")
Plochá hadice o délce 10 m dosahuje při používání průměru 38 mm (1 1/2") a lze ji po použití snadno svinout. To šetří místo a usnadňuje skladování.

Průmyslová kvalita s tkaninou vyztuženým a dvouvrstvým materiálem
Plochá hadice v průmyslové kvalitě nabízí tlakovou odolnost 5 barů a díky kvalitnímu zpracování je odolná až do tlaku 15 barů, při kterém dojde k jejímu prasknutí. Hadice je tedy vhodná pro každodenní používání na zahradě i pro používání v zemědělství. Použitý materiál je dvouvrstvý a vyztužený síťovinou. Díky tomu je odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům.

Ochrana před ohybem
Rozměrově stabilní žebrovaná jezírková hadice o délce 0,5 m a odpovídající hadicová spojka se svorkami zabraňují ohnutí ploché hadice přes okraj boxu. To umožňuje výrazně vyšší dopravní rychlost.


 

ParametryStav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit mobilní verzi