Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
 

Evolveo Jade 3 LTE, aktivní venkovní anténa DVB-T2, LTE filtr

Exa kód : EVO101633
 
 
 
 

 

Evolveo Jade 3 LTE, aktivní venkovní anténa DVB-T2, LTE filtr
 
 
 
 
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Aktivní venkovní antérna, zisk 48dBi, LTE filtr, příjem signálu 360°, vertikální i horizontální polarizace, regulovatelný zesilovač, držák antény a anténní kabel v balení
 
 

1 839 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

1 520 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
Od 92  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Aktivní venkovní antérna, zisk 48dBi, LTE filtr, příjem signálu 360°, vertikální i horizontální polarizace, regulovatelný zesilovač, držák antény a anténní kabel v balení

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Evolveo

Exa kód:EVO101633
Kód výrobce:tdejade3
 

 

Venkovní anténa Evolveo Jade 3
Hledáte aktivní venkovní anténu s dobrým příjmem? Evolveo Jade 3 naplní vaše přání do posledního puntíku. Má přijímací úhel 360°, dokáže přijímat digitální i analogovou TV. Jde o novou verzi předchozí oblíbené antény, tentokrát má však anténa průměr 400 mm a modrou LED indikující zapojení. S anténou je možný příjem signálu 360° ve vertikálním směru a 360° v horizontálním směru. Díky tomu může anténa přijímat signál ze všech typů pozemních vysílačů vysílajících DVB-T2 signál.

Způsoby uchycení
Anténu je možné uchytit třemi různými způsoby. První způsob uchycení je nejlepší v oblastech se slabým pokrytím, jedná se totiž o klasické uchycení na tyči například na střeše domu, při kterém je možné docílit nejlepšího přijmu signálu. Další způsob uchycení je například na balkon, pokud není možné uchycení antény na střechu. Díky šroubům, které jsou součástí balení, je možné anténu také přichytit na zeď, například vedle okna pro snadnou manipulaci s anténou.

Bohatý obsah balení
V bohatém balení neobdržíte pouze samotnou anténu, ale také 10m koaxiální kabel, držák, 230V adaptér, redukci IEC female/F male sloužící k zapojení do set-top boxu, přehledný návod a zesilovač, u nějž není problém upravit úrovně dBi.


Přednosti venkovní antény Evolveo Jade 3

  • Příjem signálu 360° ve vertikálním směru a 360° v horizontálním směru
  • Příjem ze všech typů vysílačů
  • Zisk antény 48dBi
  • LTE filtr
  • Modrá LED dioda na hrotu antény indikuje zapojení
  • Hrot pro zlepšený příjem vysílání
  • Frekvenční rozsah 88-230MHz, 470-790 MHz
  • Rozměry: 480 x 250 mm

 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit mobilní verzi