inc/00_LS/dyson-stojan/index.html

ZÍSKEJTE PODLAHOVÝ STOJAN S PŘÍSLUŠENSTVÍM ZDARMA!

Zakoupili jste si vysavač Dyson V10 Absolute? Nyní máte jedinečnou šanci k nákupu získat dárek v hodnotě 4.399 Kč zcela zdarma.Co je důležité udělat pro získání dárku?

  • Nakupte v období od 25. 7. do 14. 8. 2022 akumulátorový vysavač Dyson V10 Absolute.
  • Vyplňte registrační formulář na stránce www.mujdyson.cz, nahrajte foto účtenky, vyplňte kontaktní údaje a zvolte si Váš dárek.
  • Po odeslání formuláře Vám přijde e-mail, ve kterém zkontrolujete zadané údaje a potvrdíte je. Bez tohoto potvrzení Váš požadavek nebude zpracován a za 24 hodin bude smazán. Tímto potvrzením je Vaše část u konce.
  • My následně zkontrolujeme vyplněný formulář a připravíme pro Vás dárek k odeslání. Dárek Vám zašleme do 14 dnů od obdržení Vaší registrace.
  • Registrace pro získání dárku zdarma jsou platné v případě vyplnění a potvrzení formuláře v termínu platnosti akce, tj. od 25. 7. 2022 do 21. 8. 2022 nebo do 14 dnů po ukončení akce. Akce platí pouze na území ČR a SR. Při nákupu na IČ nelze uplatnit tuto akci.

Akce platí od 25. července do 14. srpna 2022 nebo do vyprodání zboží.

Akci může uplatnit jedna osoba pouze na jeden nákup, tj. získá pouze jeden dárek.

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi