Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
 

De'Longhi Eco MultiClean DLS 550

Exa kód : DLN121329
 
 
 
 

 

De'Longhi Eco MultiClean DLS 550
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Čistící prostředek na čištění okruhu mléčné karafy pro plnoautomatické kávovary. De'Longhi Eco MultiClean DLS 550 můžete použít i pro čištění externích nebo vyjímatelných částí všech typů kávovarů.
 
 

116 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

96 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Čistící prostředek na čištění okruhu mléčné karafy pro plnoautomatické kávovary. De'Longhi Eco MultiClean DLS 550 můžete použít i pro čištění externích nebo vyjímatelných částí všech typů kávovarů.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

DéLonghi

Exa kód:DLN121329
Kód výrobce:DLSC550
 

 

POPIS PRODUKTU:
Specifický produkt pro čištění trubky a trysky kapuřínatoru, spoje IFD, trubky pro sání mléka, karafy a rozvodu méka super automatických kávovarů. Účinně čistí také vnější nebo demontovatelné části všech kávovarů.

UPOZORNĚNÍ:
Nepoužívejte pro čištění spařovací jednotky, zásobníku a vnitřních částí kávovaru. Po každém ošetření opláchněte velkým množství vody.

NÁVOD K POUŽITÍ:
VNĚJŠÍ ČÍŠTĚNÍ: Nalijte malé množství produktu na vlhký hadr a umítěte na něj všechny vnější komponenty zařízení; poté přejděte důkladně vyždímaným a čistým hadrem.
ČÍŠTĚNÍ DEMONTOVATELNÝCH ČÁSTÍ: Připravte 10% roztok, a to tak, že do nádoby nalijete 50 ml přípravku Eco MultiClean a 500 ml teplé vody (50-60 stupňů celsia); ponořte dovnitř komponenty kávovaru a nechte ponořené na dobu 5/10 minut. Očistěte méně přístupné prostory malým štětcem a potéopláchněte velkým množstvím vody a připadně přejděte čistou houbou.
AUTOMATICKÉ ČÍĚTĚNÍ: Při číštění rozvodu mléka / karafy postupujte uvedeným postupem: a) nalijte roztor tvořený 90 ml vody a 10 ml přípravku Eco MultiClean do karafy na mléko; b) vložte jednotku karafy do svého uložení a uveďte kurzor víka kapučínátoru do jedné z poloh “Cappuccino”; c) umístěte nádobu pod dávkovací trysku; d) u modelů, u kterých je součástí, zvolte funkci “Milk” nebo dvakrát rychle stiskněte tlačítko “Cappuccino”; e) vyčkejte na výprazdnění karafy; f) odstraňte případný zbytek vody, opláchněte karafu a naplňte ji čistou vodou; g) zopakujte cyklus bodu C. třikrát až čtyřikrát.

DALŠÍ INFORMACE
Nařízení (ES) č, 648/2004: obsahuje méně než 5% amfoterních povrchově aktivních látek a mezi 5% a 15% neiontových povrchově aktivních látek.


 

Parametry

 
 
Kategorie produktu  Čistič do kávovaru
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci V případě závady kontaktujte servisní linku: +420 228 883 543. Bezplatný svoz do servisu lze objednat na odkaze: https://www.delonghi.com/cs-cz/support.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi