Produkt je vyřazen!
 

 

Creative Sound Blaster Katana

Exa kód : CRE180386
 
 
 
 

 

Creative Sound Blaster Katana
 
Skryto EOL
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Reproduktory, Systém reproduktorů 2.1, Typ reproduktoru 2.1, Bluetooth, Výkon satelitu RMS 31 a více W
 
 

5 588 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

4 618 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
Od 279  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Creative Labs

Exa kód:CRE180386
Kód výrobce:51MF8245AA000
 

 

Sound BlasterX Katana
Každý pořádný pařmen potřebuje také dobré vybavení. Pro vyznavače kvalitní reprodukce máme připraven herní bezdrátový Bluetooth reproduktor se subwooferem od známé a léty prověřené společnosti Creative. Jedná se o první under-monitor-audio-system (UMAS), což znamená zvukový systém pod monitor. Výrobce přistupoval stejně tak precizně k výrobě tohoto produktu, jako staří mistři meče Katana a vykazuje i stejně elegantní a propracovaný design. Navíc je doplněn o obrovský výkon a ladné linie. To vše je obohaceno o moderní technologie a o vskutku podařené RGB podsvícení.

All-in-one 24bitový zvukový systém pod monitor s úctyhodným výkonem 150 W vás nenechá klidnými. Audiosystém obsahuje pokročilý vestavěný procesor Sound Blaster, 24bit DAC převodník, Dolby 5.1 dekódování, zesílenou konstrukci s pěti měniči a výkonný subwoofer. Tato konstrukce minimalizuje škodlivé vibrace a uživateli tak nabídne křišťálově čistý a působivý místnost vyplňující zvuk.

Nepřeberné možnosti připojení
Reproduktor najde své využití jak pro připojení s TV, PC nebo i pro samotný poslech hudby. Připojit se lze přes optický kabel, klasický AUX, bezdrátově přes Bluetooth nebo pomocí USB portu. Obohaťte tak svou domácnost tímto jedinečným kusem technologie, který ji naplní svými dech beroucími 150 watty hudebního výkonu.


 

Parametry

 
 
Kategorie produktu  Reproduktory
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Systém reproduktorů  2.1
Typ reproduktoru 
 
 
Typ reproduktoru
Tento parametr uvádí, o jaké reproduktory podle konfigurace se jedná. Může jít o bezdrátový BlueTooth reproduktor, 2.0, 2.1 nebo třeba 5.1 reproduktory, kdy první číslo před tečkou uvádí, kolika samostatnými reproboxy systém disponuje, jednička za tečkou pak značí přítomnost subwooferu.
 
 
 
 
 
2.1
Konstrukce 
 
 
Konstrukce
Tento parametr udává konstrukci reprosoustavy. Může jít o regálové reproduktory pro klasické umístění na stůl, případně závěsné nebo sloupové reproboxy.
 
 
 
 
 
Přenosné
Jack 3.5 mm 
 
 
Jack 3.5 mm
Jack je nejrozšířenější audio konektor pro připojení sluchátek a reproduktorů.
 
 
 
 
 
Ano
Bluetooth 
 
 
Bluetooth
BlueTooth slouží pro bezdrátový přenos zvuku mezi reprosoustavou a zařízením, ze kterého je přehráván, obvykle telefonem či tabletem.
 
 
 
 
 
Ano
Apple 30-pin  Ne
Apple Lightning  Ne
Optika 
 
 
Optika
Optické propojení se často používá v Hi-Fi. Jde o bezztrátový přenos zvuku, který neobsahuje rušivé šumy, které může u ostatních způsobů přenosu zvuku způsobit např. nevhodná elektrická izolace.
 
 
 
 
 
Ano
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením.
 
 
 
 
 
Ne
LAN RJ-45  Ne
USB 
 
 
USB
USB je konektor, který slouží k připojení FlashDisků a externích disků k vašemu televizoru pro účely přehrávání/nahrávání obsahu. USB portem disponuje většina moderních televizorů.
 
 
 
 
 
Ano
Wi-Fi 
 
 
Wi-Fi
Wi-Fi slouží k bezdrátovému přenosu dat. Díky němu snadno bezdrátově reprosoustavu připojíte ke své domácí síti, potažmo zařízením, které jsou v ní zařazeny.
 
 
 
 
 
Ne
Ovládání sestavy 
 
 
Ovládání sestavy
Reprosoustava může být vybavena ovládacími prvky buď na satelitním reproduktoru, případně na subwooferu. Některé reprosoustavy disponují dálkovým bezdrátovým dálkovým ovladačem, případně ovladačem na audio kabelu.
 
 
 
 
 
Bezdrátové
Výkon satelitu RMS 
 
 
Výkon satelitu RMS
Tato hodnota uvádí ve wattech (w) čistý hudební výkon satelitních reproduktorů. Obvykle platí, že čím je uvedené rozmezí vyšší, tím jsou reproduktory výkonnější.
 
 
 
 
 
31 a více W
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi