Vážení zákazníci, z důvodů dovolené má naše prodejna v Havířově polední pauzu od 12:00 do 13:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
 

Asus BR1100CKA-GJ0159RA

Exa kód : ASU643506
 
 
 
 

 

Asus BR1100CKA-GJ0159RA
 
 
 
 
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Notebook, Windows 10 (64 bit), Úhlopříčka displeje 11.6", Rozlišení displeje 1366 x 768 (HD), TN, Procesor Intel Celeron, N4500, 1.1 GHz, Grafická karta Intel UHD Graphics, Kapacita operační paměti 4 GB DDR4, Velikost SSD 128 GB
 
 
Od 381  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

ASUS

Exa kód:ASU643506
Kód výrobce:90NX03B1-M02000
 

 

Notebook ASUS BR1100CKA Dark Grey
ASUS BR1100CKA je nejlepším společníkem pro vzdělávání studentů všech věkových skupin s odolným a inovativním designem, který vydrží. Je vybaven chytrými ochrannými prvky, včetně celoobvodového gumového nárazníku, klávesnice odolné proti polití a ultra odolných pantů. Notebooky řady BR1100C také podporují až WiFi 6 a mohou být vybaveny 4G LTE pro rychlé připojení a mají také technologii potlačení šumu na bázi umělé inteligence pro vysoce kvalitní vzdálené vzdělávání a konference. Modulární design navíc usnadňuje údržbu, takže je notebook BR1100C připravený na vše.

Ultimátní robustní design
Notebook ASUS BR1100C je vyroben tak, aby bez poškození odolával každodenním nárazům, otřesům, pádům a polití. Takže ať už spadl ze školní lavice nebo z jídelního stolu, notebook BR1100C je postaven tak, aby bez problémů fungoval dál.

Připraven do akce
Škola může být náročná, ale notebook ASUS BR1100C odolá všemu! Je navržen tak, aby překonal náročné americké vojenské standardy odolnosti MIL-STD-810H, a také si prošel mučící řadou testů, aby vyhověl přísným testům kvality společnosti ASUS. Vydrží příležitostné pády až 120 cm, což je více než standardní výška stolu, a pant i I/O porty v testech prokázaly, že vydrží námahu a vytížení každodenního používání.

Potlačení hluku
Aby poskytoval výjimečné zážitky ze vzdáleného vzdělávání a videokonferencí, je notebook ASUS BR1100C vybaven inovativní technologií potlačení šumu ASUS AI, která využívá strojové učení k izolaci nežádoucího šumu od lidské řeči. Vypnutí mikrofonu poskytuje rychlé ujištění, že všechny vaše konverzace jsou soukromé, a lze jej dosáhnout jen jediným klepnutím na tlačítko umístěné na klávesnici.

Přehledná pomoc studentům
ASUS BR1100F má v horním krytu integrovanou jasnou LED kontrolku Good-to-go, neboli "vše v pořádku“. To umožňuje pedagogům na první pohled zjistit, zda notebook konkrétního studenta čelí problémům s připojením k internetu nebo problémům s napájením, což dává učitelům přehled o tom, kdy studenti možná potřebují pomoc.

 • Stav kontrolky LED - zapnuto: Běžný stav; Pomalé blikání; Zbývá méně než 20 % baterie; Rychlé blikání: Žádné připojení k WiFi nebo 4G.

Celodenní učení
Díky výdrži baterie až 10 hodin na jedno nabití vydrží ASUS BR1100F celý den výuky a ještě více, takže umožní studentům užít si nerušené studování, ale také relaxaci.


Přednosti notebooku ASUS BR1100CKA

 • Robustní design s gumovým nárazníkem
 • Odolnost dle vybraných testů MIL-STD 810G
 • Špičkové technologie s umělou inteligencí pro potlačení hluku při videohovorech
 • Možnost vypnutí mikrofonu tlačítkem na klávesnici
 • Webová kamera s 3D redukcí šumu (3DNR) a fyzickou krytkou
 • Informativní LED proužek na víku
 • Výdrž baterie až 10 hodin
 • Touchpad a opěrka rukou chráněny antibakteriální úpravou ASUS BacGuard
 • Rozměry 29.46 x 20.49 x 1.99 cm

 

ParametryKategorie produktu  Notebook
Stav produktu  Nový
Operační systém 
Operační systém 
 
 
Operační systém
Je základní programové vybavení zařízení, které je zavedeno do paměti přístroje při jeho startu a zůstává v činnosti až do jeho vypnutí. Hlavním úkolem operačního systému je zajistit uživateli možnost zařízení ovládat.
 
 
 
 
 
Windows 10 (64 bit)
Displej 
Úhlopříčka displeje 
 
 
Úhlopříčka displeje
Vzdálenost dvou protilehlých rohů displeje. Standardně je tato vzdálenost udávána v palcích, přičemž 1 palec = 2.54 cm.
 
 
 
 
 
11.6"
Rozlišení displeje 
 
 
Rozlišení displeje
Počet pixelů, které může být zobrazeno na obrazovce. Čím vyšší rozlišení, tím jemnější obraz můžete čekat. Malá rozlišení jsou určena pro klasickou práci s dokumenty, internet. Rozlišení od 1920 × 1080 a výše oceníte převeším při sledování a střihu videa, při hrách nebo při práci s grafikou.
 
 
 
 
 
1366 x 768 (HD)
Technologie displeje  TN
Provedení displeje 
 
 
Provedení displeje
Displeje se dělí na lesklé a matné. Je pak na uživateli a způsobu využití monitoru, který povrch mu vyhovuje více.
 
 
 
 
 
Matný (antireflexní)
Procesor 
Procesor 
 
 
Procesor
Procesor je mozek vašeho počítače a je jedním ze základních prvků, který určuje celkový výkon.
 
 
 
 
 
Intel Celeron
Model procesoru  N4500
Počet jader procesoru 
 
 
Počet jader procesoru
Procesor s více fyzickými jádry požadovanou operaci zpracuje daleko rychleji. Vyšší počet jader skvěle využijete například při spracování a střihu videa.
 
 
 
 
 
2
Frekvence procesoru - základní 
 
 
Frekvence procesoru - základní
Udává počet instrukcí v [MHz], které dokáže čip vykonat za 1 sekundu. Všeobecně platí, čím vyšší frekvence, tým vyšší pracovní výkon.
 
 
 
 
 
1.1 GHz
Frekvence procesoru - turbo 
 
 
Frekvence procesoru - turbo
Technologie, která umožňuje jednotlivým jádrům procesoru běžet rychleji, než je jejich základní frekvence, za předpokladu, že to okolnosti (aktuální spotřeba jader nebo teplota) dovolují. Díky této technologii dochází ke zvýšení výkonu v jedno i více vláknových operacích.
 
 
 
 
 
2.8 GHz
Grafická karta 
Grafická karta 
 
 
Grafická karta
Grafická karta je jedním ze základních stavebních kamenů každého počítače. Zpracovává veškeré grafické informace, které vidíte na obrazovce nebo externím monitoru. Některé modely grafických karet umí také pomáhat procesoru se zpracováním videa a urychlí tak celkový proces. Známe dva základní typy: integrované a externí (dedikované). Některé modely notebooků mají obojí a lze je přepínat. Pro klasickou práci, internet, filmy a méně náročné hry si vystačíte s integrovanou grafickou kartou. Pro střih videa, profi grafickou práci a hraní her určitě zvolte notebook s externí grafickou kartou.
- Integrovaná - grafické jádro je součástí procesoru, nižší výkon, nízká spotřeba energie
- Externí - vyšší výkon, vlastní grafická paměť, větší spotřeba energie
 
 
 
 
 
Intel UHD Graphics
Paměť 
Kapacita operační paměti 
 
 
Kapacita operační paměti
Operační paměť je jedna ze základních komponent notebooku, která se podílí na celkové rychlosti počítače. Obecně platí, že čím více, tím lépe. Čím více dat pojme operační paměť, tím rychleji budou zpracovány výpočty procesoru a následný zapis na disk. Kapacitu této paměti využívají nejvíce aplikace pro zpracování grafiky, videa a nebo hráči her. V konečném důsledku ovlivňuje celkový chod operačního systému a programů.
 
 
 
 
 
4 GB DDR4
Úložiště 
Velikost SSD  128 GB
Rozhraní a konektivita 
DisplayPort 
 
 
DisplayPort
Digitální konektor, který slouží k přenosu nekomprimovaného obrazu z jednoho zařízení do druhého. DisplayPort je modernější a kvalitnější video konektor než DVI a VGA rozhraní.
 
 
 
 
 
Ne
Čtečka otisků prstů 
 
 
Čtečka otisků prstů
Díky čtečce otisků prstů získáte snadný a rychlý přístup do vašeho počítače a vybraných aplikací. Už žádné vyplňování složitých hesel, zároveň posunete bezpečnost o úroveň výše.
 
 
 
 
 
Ne
Webová kamera  Ano
Čtečka paměťových karet 
 
 
Čtečka paměťových karet
Díky čtečce paměťových karet snadno přečtete data z karty fotoaparátu, mobilu nebo tabletu, nebo naopak můžete nahrávat data na karty.
 
 
 
 
 
Ano
Optická mechanika  Ne
Síťová karta LAN 
 
 
Síťová karta LAN
Slouží ke vzájemné komunikaci počítačů v počítačové síti. Má podobu karty, která se zasune do slotu PCMCIA základní desky, nebo je na základní desce integrovaná.
 
 
 
 
 
Ano
Wi-Fi  Ano
Bluetooth  Ano
USB 2.0 
 
 
USB 2.0
Univerzální rozhraní pro připojení počítačových periferií. Maximální přenosová rychlost USB 2.0 je 480 Mbit/s (60 MB/s).
 
 
 
 
 
1x
USB 3.0 
 
 
USB 3.0
Novější verze nejrozšířenějšího rozhraní pro připojení počítačových periferií. Maximální přenosová rychlost je 5 Gbit/s (671 MiB/s).
 
 
 
 
 
1x
USB C  1
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením.
 
 
 
 
 
Ano
Audio jack  Ano
Baterie 
Počet článků baterie  3
Hmotnost  1,26 kg
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi