Vážení zákazníci, naše prodejna v Ostravě je ve středu 10. 8. 2022 z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

x
inc/00_LS/ambilight-na-zkousku/index.html

Akce se vztahuje na všechny Philips Ambilight TV

Zakuste kouzlo technologie Ambilight. Dynamická světelná show Ambilight zalije pokoj hřejivým, pohlcujícím světlem. Inteligentní světla LED ohraničují čtyři okraje TV a v reálném čase promítají barvy na zdi. Vyzkoušíte jednou a budete se divit, jak vás bez toho mohla TV někdy bavit.

Co když Philips Ambilight TV nenaplní mé očekávání?

Do 30 dní od nákupu máte možnost nám TV vrátit, stačí jen postupovat podle postupu níže a splnit podmínky.

  1. Vyplňte dotazník na webu tv-audio-akce.cz.
  2. Počkejte na doručení unikátního kódu, se kterým je možno zboží vrátit. Tento kód poskytuje přímo společnost Philips po kontrole údajů ve vyplněném formuláři.
  3. Tento kód zašlete na reklamace@exasoft.cz spolu s číslem faktury, abychom o Vašem vrácení byli informováni.
  4. Funkční TV s kompletním balením nám zašlete na adresu uvednou níže, případně zaneste na jakoukoliv naší prodejnu. Nezapomeňte k TV přibalit dokument s odstoupením od smlouvy, případně nám jej zašlete na reklamace@exasoft.cz. Zboží musí být vráceno nejpozději do 30 dní od data nákupu.
    ExaSoft Holding a.s.
    Rudé armády 651/19a
    733 01, Karviná - Hranice

Podmínky akce

Pokud nebude doručené zboží jasně označeno unikátním kódem či tento kód nebude zaslán předem na e-mail reklamace@exasoft.cz, nelze této akce využít. Peníze budou vráceny do 15 dní od fyzického doručení zboží prodejci. Jeden kupující může vrátit maximálně 1 výrobek.

Platí pouze na Ambilight TV koupené do 31. 5. 2022

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi