inc/00_LS/aeg-cashback-2023/index.html

ZÍSKEJTE PENÍZE ZPĚT

S AEG UŠETŘÍTE VÍC, NEŽ OČEKÁVÁTE


Myslete s námi na budoucnost a vybavte svou domácnost chytrými a úspornými spotřebiči AEG.
Za nákup vybraných modelů můžete získat zpět až 20.000 Kč.

Nabídka platí od 20. 2. do 31. 5. 2023.

JAK ZÍSKAT DÁRKOVÝ POUKAZ

Nákup

Kupte si v období od 20. 2. do 31. 5. 2023 spotřebič AEG zařazený do akce.

Registrace

Do 14 dnů od nákupu je nutné vyplnit registraci spotřebiče na stránkách AEG.cz.

Bonus

Po dokončení registrace přejděte ve svém účtu MyAEG do sekce "Mé bonusy" a vyberte nabídku CASHBACK.

Dárek

Obdržíte e-mail s instrukcemi na doplnění čísla bankovního účtu a doložení nákupního dokladu. Do 30 dnů od ověření správnosti všech náležitostí vám budou peníze odeslány na zadaný účet.

PRODUKTY ZAŘAZENÉ V AKCI

MULTIFUNKČNÍ PARNÍ TROUBY

Objevte kouzlo páry! Pára zvýrazňuje chuť a zachovává živiny. V parních troubách můžete smažit, péct, vařit, ohřívat, nebo i sušit či zavařovat. Kombinace horkého vzduchu a páry vždy zajistí dokonale křupavou a šťavnatou pečeni nebo nadýchané pečivo.

VARNÉ DESKY

Indukční desky AEG umožňují přesné a okamžité nastavení teploty. Funkce Bridge spojí varné zóny a vytvoří prostor pro větší hrnce a pánve. Inovativní senzory SenseCook spolehlivě asistují při vaření, detekují bod varu, udržují rovnoměrnou distribuci tepla při smažení nebo až po vaření metodou Sous-Vide.

MYČKY NÁDOBÍ

Myčky nádobí AEG s ovládáním QuickSelect se maximálně přizpůsobí vašim časovým možnostem. Mytí tak může být rychlejší, nebo ekologičtější. Stačí nastavit délku cyklu a myčka už se sama postará o dokonale čisté nádobí. Díky systému ComfortLift®, který zdvihne dolní koš do výšky, je plnění a vyndávání pohodlnější.

CHLADNIČKY

Chladničky AEG s technologií TwinTech® udrží vaše potraviny v té nejlepší kondici. Oddělený systém chlazení a mražení udržuje v chladničce optimální vlhkost a v mrazničce nedochází k tvorbě námrazy. Úložný systém CustomFlex umožňuje flexibilně využít prostor ve dveřích podle vašich potřeb.

ODSAVAČE PAR

Odsavače AEG jsou elegantní, výkonné a po celou dobu vaření udržují v kuchyni čistý a svěží vzduch. Modely s funkcí Hob2Hood® lze bezdrátově propojit s varnou deskou s toutéž funkcí a odsávání se pak automaticky řídí podle výkonu varné desky. Vy se tak můžete plně věnovat přípravě jídla.

SPORÁKY

Vyberte si sporák, který splní veškeré vaše požadavky. Ať už potřebujete velkou troubu, parní funkci nebo indukční desku. Máme modely s plynovou či indukční varnou deskou v kombinaci s multifunkční troubou, která umožňuje rovnoměrné pečení i na více úrovních a díky funkci SteamBake přidá páru pro nadýchanější pečivo.

SUŠIČKY

Sušičky AEG šetrně usuší každý materiál. Nejnovější technologie 3DScan v sušičkách AbsoluteCare®Plus skenuje vlhkost do hloubky a tím zajistí rovnoměrné sušení i u vícevrstvých oděvů. Péřové bundy zůstanou nadýchané a hřejivé. Díky technologii MixDry už nemusíte prádlo třídit. Bavlnu a syntetiku můžete sušit společně, aniž by jedno bylo přesušené a druhé ještě vlhké.

PRAČKY SE SUŠIČKOU

Kombinované modely nabízejí ty nejlepší programy a technologie z obou kategorií. Praní a sušení nastavíte stisknutím tlačítka. Díky rychlému programu můžete mít už za hodinu čisté a suché oblečení.

SET PRAČKY A SUŠIČKY

Pračky a sušičky AEG jsou jedinečné samy o sobě, spolu však tvoří dokonale sehraný pár, který vašemu prádlu poskytne tu nejlepší péči. S programy, které se vzájemně doplňují, a technologiemi, které vám ušetří čas, spotřebu vody a energie.

Pozn.: Cashback lze uplatnit pro sušičky a pračky zakoupené v rámci jednoho nákupu. Nevztahuje se na samostatně zakoupené pračky AEG.

Cashback 3 000 Kč za set s cenou do 35 000 Kč
Cashback 5 000 Kč za set s cenou 35 001 až 49 999 Kč
Cashback 6 000 Kč za set s cenou od 50 000 Kč

Nabídka platí od 20. 2. do 31. 5. 2023.

Úplná pravidla naleznete na AEG.cz

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi