Acer S1386WH

Exa kód : ACP104459
 
 
 
 

 

Acer S1386WH
 
 
 
 
 
 
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Projektor
 
 
Od 596  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Acer

Exa kód:ACP104459
Kód výrobce:MR.JQU11.001
 

 

Acer S1386WH
Pokud vám malá obrazovka nestačí – to je jen jeden případ, kdy projektor dává větší smysl, než televize. Projektor Acer S1386WH Short Throw je řazen do kategorie zvané tzv. ultra short-throw dataprojektory, jelikož dokáže promítat z minimální vzdálenosti 0,4 m. Kvůli tomu je vhodné jeho použití hlavně na prezentace, kde je omezený počet posluchačů a není k dispozici laserové ukazovátko.

Projektor Acer S1386WH Short Throw dokáže vyvinout světelný výkon až 3600 ANSI lm, je tedy vhodné použít ho jen když máte závěsy či rolety. Potom už stačí jen dataprojektor umístit Na stůl a užívat si promítání na velké úhlopříčce – kvůli kontrastnímu poměru 20000 : 1 jej však využijete nejlépe k práci.

Technologie jsou důležité i pro projektor Acer S1386WH Short Throw
Jemnost, s jakou se video zobrazí, je určena možností nativního rozlišení. Acer S1386WH Short Throw zobrazuje až 1280 × 800 px s velikostí obrazu až 762 cm. Přesnost barev udává technologie DLP. Ta je známá především díky plynulému obrazu anebo dobrému podání černé.


 

ParametryKategorie produktu  Projektor
Kontrast  20000 : 1
Skutečné rozlišení projektoru  1280 x 800
Stav produktu  Nový
Svítivost  3600 v ANSI lumenech
Technologie projektoru  DLP
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
Jak postupovat při reklamaci 1 - Připravte si sériové číslo produktu, které vždy obsahuje 22 znaků a číslic, písmeno O není použito.
2 - Pokud je sériové číslo na produktu nečitelné a produkt nelze zapnout, stačí Part number (SNID nebo PNC), které obsahuje 8 znaků.
3 - Kontaktujte autorizovaný servis na čísle: 531 027 777 (ve všední dny od 8 do 17 hodin) a nahlaste závadu a Vaše kontaktní údaje nebo zadejte závadu a údaje na adrese: http://customercare.acer-euro.com/customerselfservice/CaseBooking.aspx.
4 - Servis do 2 pracovních dní zašle kurýra DPD pro Vaše zařízení.
Sériové číslo:
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit mobilní verzi