inc/00_LS/Fieldmann-baterie/index.html
AKU FAST Power 20V
AKU PROGRAM 20 V FAST POWER

Je tichá, ekologická, úsporná. Žádný benzín, žádný kabel, žádný rámus, žádné zplodiny. Taková je nová AKU řada značky FIELDMANN. S ní vás nic nezastaví.


Nemusíte se ohlížet na to, zda je někde elektrická zásuvka, zda vám k ní dosáhne přívodní kabel nebo kde seženete prodlužovačku, nestaráte se o množství benzínu v nádrži či olej. Komfort nabízejí akumulátoroví pomocníci i při samotném používání, kdy nepřekáží žádné kabely.


Program představuje ucelenou řadu zahradního a dílenského náčiní a nářadí, které pracuje s jediným typem baterie. Druhou baterii tak potřebujete maximálně na střídačku při delším používání, to když první dojde energie, nebo do páru do větších strojů, jako jsou zahradní sekačky či křovinořezy, kde je využívána plná síla dvou baterií současně. Investice to rozhodně není zbytečná.

Jeden typ baterie
Multiple protection
AKUMULÁTOR FIELDMANN CHRÁNÍ INTELIGENTNÍ ELEKTRONIKA

Maximální bezpečnost i vysoký výkon.


Aktivní systém managementu baterie nepřetržitě monitoruje a reguluje parametry akumulátoru prostřednictvím vestavěného mikroprocesoru. Sleduje faktory ovlivňující bezpečnost, ale také každý jednotlivý článek, jehož využití řídí. Tím je zajištěna nejvyšší bezpečnost, optimální výkon, vysoká provozuschopnost a maximální životnost akumulátorů Fieldmann.


Přepětí, přehřátí, samovybíjení, hluboké vybití či paměťový efekt - tyto vlivy systém včas rozpozná a aktivně proti nim zasáhne. Tím předchází poškození akumulátoru. Akumulátory Fieldmann jsou vyrobené s využitím kvalitních komponentů. Lithium-iontové články od mezinárodně uznávaných výrobců zajišťují okamžitý přísun energie, delší výdrž baterie na jedno nabití a prodlužují její celkovou životnost.

 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi