Vážení zákaznící, všechny naše prodejny budou mít zavřeno 17. 11. z důvodu státního svátku.
Naše prodejna v Karviné - Fryštátu bude 16. 11. trvale uzavřená, nová a větší prodejna bude otevřená 19. 11. Z tohoto důvodu již nelze objednávat na tuto prodejnu. Více informací »

x
 
Produkt je vyřazen!
 

 

Xiaomi RedMi 4X GLOBAL (CZ LTE)

Exa kód : SMT001375
 
 
 
 

 

Xiaomi RedMi 4X GLOBAL (CZ LTE)
 
doprava zdarma


 
 
 
 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Smartphone, Google Android, Procesor Snapdragon 435, Operační paměť 3 GB, Podpora paměťových karet, Interní paměť 32 GB, Velikost displeje 5 ", Zadní fotoaparát 13 mpx, Černá
 
 

3 690 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

3 050 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 185  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Xiaomi

Exa kód:SMT001375
Kód výrobce:PH3264
 

 

Xiaomi Redmi 4X


Lépe, rychleji, déle - Redmi 4X

Redmi 4X se zaměřuje na nejdůležitější aspekty skvělého zážitku ze smartphonu. Napájení 4100mAh je v pohotovostním režimu až 18 dní a až 2 dny při velmi náročném používání. Je úžasné, že velká baterie je umístěna v malém kovovém rámečku s 5 "displejem, který dokonale padne do dlaně, ale také nabízí lepší a trvalý výkon na osmi-jádrovém procesoru Snapdragon 435. Očekávejte lepší, rychlejší a delší výkon s naším novým Redmi 4X.

  • Vysokokapacitní baterie 4100mAh
  • 5" displej 
  • Prémiové kovové tělo
  • Snapdragon 435 osmijádrový procesor

Běží déle s 4100mAh baterií

Jsme hrdí na to, že tvoříme smartphony, které mají vysokokapacitní baterie bez ústupků. Je to výzva, kterou si naši konstruktéři a inženýři denně přebírají. U Redmi 4X náš tým ušel dlouhou cestu, aby pečlivě naplánoval design, provedl hloubkový výzkum baterií a provedl optimalizaci na úrovni systému, aby představil smartphone, který vyniká jak životností, tak designem.

Konečná krása

Nový Redmi 4X je uzavřený v krásném kovovém těle, které je vyrobeno z eloxovaného hliníku. Zadní strana prošla diamantovým řezacím procesem, který produkuje dva jasné pásy, což dodává další brilantní jiskru na celý telefon.

Uchopte

Na velikosti záleží. Redmi 4X přichází s 5" HD displejem a velikostí, díky které pohodlně sedí v ruce. Naši návrháři pokročili ke zlepšení ergonomie a oblékli jej do zkoseného kovového rámu se zúženými okraji, který pohodlně spočívá v dlani, a to dokonce i během maratonových her, či filmových sedánků. Dodává se s hladkým předním sklem o průměru 2,5 D.

  • 5" HD displej
  • 2.5D zahnuté sklo

Snapdragon 435 osmijádrový procesor

Jsme přesvědčeni, že Vám poskytneme dlouhý, plynulý zážitek na Redmi 4X. Napájecí zdroj 4100mAh je poháněn procesorem Snapdragon 435 octa-core, který se může pochlubit lepším výkonem a spotřebovává méně energie, než jeho předchůdce. Nyní můžete hrát své oblíbené mobilní hry celý den, každý den, aniž by došlo k jakýmkoli zpožděním.


Rychlejší odemčení díky otisku prstu

Už Vás otravuje odemykání kódem? Nechte Vaše prsty odemknout Váš telefon. Redmi 4X je dodáván se snímačem otisků prstů, který vám umožní rychlé odemčení a přístup k vašemu privátnímu profilu a souborům.

Fotografujte jako profesionál s 13MP zadní kamerou

Ihned uvidíte rozdíl, když pořídíte snímek na Redmi 4X. Pořízené fotografie jsou ostré, živé díky 13MP zadní kameře, která je dodávána s PDAF pro rychlé zaostřování o délce 0,3s. Dodává se s celou řadou vestavěných funkcí fotoaparátu, které vám pomohou bez námahy pořídit krásné panoramatické a jasné noční snímky. Můžete dokonce aplikovat 36 vestavěných inteligentních profilů krásy a celou řadu filtrů v reálném čase a vylepšit vaše fotografie.

Galerie tapet

Vychutnejte si nádherné tapety z galerie, když se rozsvítí zamčená obrazovka. Tyto tapety pocházejí z nejrůznějších zdrojů, díky nimž si každý den můžete vychutnat proud vizuálně bohatého obsahu, který Vás bude inspirovat a fascinovat.

Váš soukromý druhý prostor

Použijte různé přístupové kódy nebo otisky prstů pro přístup k různým profilům Vašeho Redmi 4X, každý s vlastní tapetou, aplikacemi, soubory a fotografiemi. Perfektní pro časy, kdy chcete předvést svůj telefon bez ohrožení soukromí.

Dvojité aplikace

Dva jsou lepší než jeden. Buďte ohromeni naší nativní funkcí Dual Apps, která vám umožní vytvořit a přihlásit se do dvou účtů pro libovolnou aplikaci. To zahrnuje WhatsApp, Facebook a další!

Univerzální infračervené 

dálkové ovládání Nyní můžete dálkově ovládat televizor, set-top boxy, klimatizaci, ventilátor a DVD pomocí vašeho Redmi 4X. Snadno přepínat kanály, nebo dokonce prohlížet televizní programy, které jsou aktuálně vysílány…


 

ParametryKategorie produktu  Smartphone
Operační systém 
Operační systém 
 
 
Operační systém
Operační systém představuje základní programové vybavení chytrého telefonu, které je v něm napevno předinstalováno. Nejrozšířenějšími jsou Google Android a Apple iOS.
 
 
 
 
 
Google Android
Procesor 
Procesor 
 
 
Procesor
Procesor je pomyslným srdcem mobilního zařízení a mimo jiné také jednou z klíčových komponent pro celkový výkon zařízení.
 
 
 
 
 
Snapdragon 435
Počet jader 
 
 
Počet jader
Procesor se dělí na menší části, které nazýváme jádry. Spolu s frekvencí je tento parametr důležitý pro stanovení výkonu procesoru.
 
 
 
 
 
8
Frekvence procesoru 
 
 
Frekvence procesoru
Tato hodnota udává výkon každého z jader procesoru v gigaherzích (GHz). Čím je hodnota vyšší, tím z pravidla v poměru k počtu jader bývá procesor výkonnější.
 
 
 
 
 
1.4 GHz
Paměť 
Operační paměť 
 
 
Operační paměť
Operační paměti, jiným názvem RAM slouží pro plynulý běh zařízení. Jsou do ní během činností ukládány informace a data z právě spuštěných programů. Hodnota je udávána v gigabytech (GB). Čím je hodnota vyšší, tím lze očekávat pružnější reakce telefonu.
 
 
 
 
 
3 GB
Podpora paměťových karet 
 
 
Podpora paměťových karet
Telefony jsou vybaveny interní pamětí pro ukládání souborů, kterou u velké části přístrojů lze rozšířit použitím paměťové karty typu MicroSD, kterou lze vložit do připraveného slotu.
 
 
 
 
 
Ano
Interní paměť 
 
 
Interní paměť
Velikost interní paměti je udávána v gigatytech (GB). Čím je interní paměť vyšší, tím více souborů můžete do telefonu uložit.
 
 
 
 
 
32 GB
Displej 
Rozlišení displeje 
 
 
Rozlišení displeje
Udává maximální počet bodů, který může být na displeji zobrazen. Mezi nejvíce rozšířené varianty patří HD, Full HD a QHD. Čím je rozlišení vyšší, tím je vyobrazení na displeji jemnější a nejsou vidět jednotlivé body.
 
 
 
 
 
1280 x 720
Technologie displeje 
 
 
Technologie displeje
Běžně se můžeme setkat s technologiemi LCD, TFT, IPS, AMOLED, případně SUPERAMOLED. Technologie se liší použitým zdrojem světla, případně jeho umístěním.
 
 
 
 
 
IPS
Velikost displeje 
 
 
Velikost displeje
Velikost displeje je váděna v palcích ("). Čím větší číslo, tím větší displej.
 
 
 
 
 
5 "
Rozhraní a konektivita 
Wi-Fi 
 
 
Wi-Fi
Wi-Fi slouží k bezdrátovému přenosu dat. Díky němu snadno bezdrátově telefon připojíte ke své domácí síti, potažmo k internetu. Wi-Fi připojení je v dnešní době standardním vybavením pro všechny chytré telefony.
 
 
 
 
 
Ano
3G 
 
 
3G
Starší standard umožňují bezdrátový přesnos hlasu a dat v mobilní síti. NOvým standardem je 4G (LTE).
 
 
 
 
 
Ano
UMTS 
 
 
UMTS
Zařízení s podporou UTMS technologie umožňují využívat datových služeb (internet, mail, atd.) v rámci 3G sítě.
 
 
 
 
 
Ano
GPS  Ano
Bluetooth 
 
 
Bluetooth
BlueTooth slouží pro bezdrátový přenos dat mezi telefonem a dalším zařízením. V praxi se používá ke spárování například s chytrými hodinkami, bezdrátovými reproduktory a sluchátky, palubním systémem automobilu, mediálními centry, počítači, případně dalším telefonem či tabletem.
 
 
 
 
 
Ano
LTE 
 
 
LTE
LTE je nová generace standardu pro rychlý mobilní bezdrátový přenos dat. Je jím vybavena většina moderních telefonů. Zjednodušeně řečeno, pokud chcete využívat rychlé připojení k internetu, sáhněte po telefonu s podporou LTE.
 
 
 
 
 
Ano
Sim karta 
Typ SIM karty 
 
 
Typ SIM karty
Telefon může disponovat několika druhy slotů pro SIM kartu. Nejnovější zařízení pracují s NANO SIM, případně MICRO SIM, starší modely používají MINI SIM. Uvedené SIM karty se liší pouze svou velikostí.
 
 
 
 
 
Micro + Nano
Počet SIM 
 
 
Počet SIM
Lze vybírat z telefonů s jednou SIM kartou, tzv. SingleSIM přístroje, případně z přístrojů, do kterých můžete vložit dvě SIM karty a používat je současně. Tato funkce se nazývá DualSIM.
 
 
 
 
 
2
Fotoaparát 
Zadní fotoaparát 
 
 
Zadní fotoaparát
Tento parametr definuje rozlišení zadního fotoaparátu. Hodnota je udávaná v megapixelech (mpx). Ne vždy lze jednoznačně říci, že čím je hodnota vyšší, tím budou fotografie kvalitnější. Je nutné přihlédnout především ke kvalitě optiky, kterou pro fotoaparát telefon používá.
 
 
 
 
 
13 mpx
Automatické zaostřování 
 
 
Automatické zaostřování
Tato funkce, nazývána také auto focus, usnadní práci při fotografování. Objektiv fotoaparátu dovede automaticky zaostřit na vybranou část fotografované scény.
 
 
 
 
 
Ano
Blesk 
 
 
Blesk
Blesk je nezbytnou pomůckou pro focení za zhoršených světelných podmínek. Díky němu si telefon přisvítí fotografovanou scénu, což má za cíl i viditelnější detaily.
 
 
 
 
 
Ano
Přední fotoaparát 
 
 
Přední fotoaparát
Tento parametr definuje rozlišení předního fotoaparátu. Hodnota je udávaná v megapixelech (mpx). Ne vždy lze jednoznačně říci, že čím je hodnota vyšší, tím budou fotografie kvalitnější. Je nutné přihlédnout především ke kvalitě optiky, kterou pro fotoaparát telefon používá.
 
 
 
 
 
5 mpx
Výbava 
Odolnost vůči vodě  Ne
Výstup na sluchátka 
 
 
Výstup na sluchátka
Tento výstup slouží k propojení telefonu se sluchátky. Obvykle je využíván konektor standardu Jack 3.5". Některé smartphony konektor na sluchátka nemají a přenos zvuku pak probíhá buď bezdrátově, nebo za použití konektoru pro komunikaci ve spojení s redukcí.
 
 
 
 
 
Jack 3.5 mm
Baterie 
Max. doba hovoru  2160 min
Rozměry a hmotnost 
Rozměry V x Š x H  139,24 x 69,96 x 8,65 mm
Hmotnost  150 g
Barva  Černá
Záruka
Distribuce produktu  EU (plná 2letá záruka, podpora všech LTE frekvencí)
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dokumenty


 

Návod k použití Xiaomi Redmi 4X.pdf:  Návod k použití Xiaomi Redmi 4X.pdf
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.    Kopírování nebo další šíření obsahu stránek exasoft.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.


Zobrazit klasickou verzi
 
 

K provozování našeho webu www.exasoft.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.