inc/00_LS/windows10/index.html

Upgrade na Windows 10

Využijte skvělé nové funkce a povědomé prostředí, kde se od začátku budete cítit jako zkušení profesionálové. S Windows 10 navíc vždy budete mít aktuální a bezpečné prostředí s mnoha funkcemi zabezpečení. Upgrade jsme vytvořili tak, abyste ho mohli nainstalovat rychle a nemuseli se bát o svoje dokumenty a soubory.

Zobrazit zařízení s upgradem zdarma na Windows 10

Je to Windows, který znáte, a je ještě lepší.

Už jste odborníkem.

Na prostředí Windows 10 si ihned zvyknete a naučíte se ho rychle používat. Nabídka start se vrací v rozšířené podobě a navíc vám přinášíme připnuté aplikace a oblíbené položky.

Systém velmi rychle spustíte a obnovíte. Je bezpečný a navržený tak, aby fungoval s vaším současným hardwarem i softwarem.

"Tento systém v sobě spojuje výhody Windows 8 a Windows 7."
Windows Insider

Takhle se dá všechno zvládnout

Ve Windows Storu seženete vše, co potřebujete

Představujeme vám nový Windows Store – nákupní prostředí sjednocené pro všechna zařízení s Windows 10. Procházejte si ho v počítači, tabletu nebo telefonu a jednoduše si kupte skvělý digitální obsah včetně aplikací, her, filmů nebo televizních pořadů.

S Windows 10 zvládnete vše rychleji!

Jednoduše si přichyťte až čtyři aplikace na obrazovku a prohlédněte si všechny otevřené úlohy v jednom zobrazení. Jestli potřebujete víc místa nebo si chcete věci uspořádat podle projektů, můžete si dokonce vytvořit virtuální plochy.

Nejosobnější Windows všech dob

Přehledné zobrazení všeho, co potřebujete

Přizpůsobte si nabídku Start tak, že si na ni připnete, co chcete (aplikace, kontakty a seznamy skladeb). Získáte jednoduchý přístup ke všemu, co potřebujete. Dlaždice s náhledem můžete použít, abyste našli svůj obsah a nemuseli nejdřív otevřít aplikaci.

Ovládejte zařízení tak, jak to máte rádi

Ovládání dotykem, klávesnicí, perem – vyberte si, co se vám zrovna nejvíc hodí. Je to jenom na vás.

Přizpůsobte si pracovní prostředí podle sebe.

Systém, který se přizpůsobí vašemu zařízení

Windows 10 zajistí, že všechny aplikace budou v každém režimu a na všech zařízeních vypadat i fungovat skvěle. Na zařízeních 2v1 můžete obrazovku přizpůsobit dotykovému ovládání nebo používání s klávesnicí a myší.

Xbox přichází do Windows

Získejte ve Windows 10 největší možnosti Xboxu s tím nejlepším z Xbox Live. Začněte nahrávat hru během pár sekund, soupeřte proti hráčům na konzoli a streamujte hry z konzole Xbox One na zařízení s Windows 10 odkudkoli v domácnosti.

"Chci říct jenom dvě slova: Dobrá práce☺"
Windows Insider

mapy

Skvělé aplikace dodávané v základu

Součástí Windows 10 jsou i skvělé předinstalované aplikace, třeba Mapy, Fotografie, Pošta a kalendář a Filmy a televize.

Získejte nejlepší Windows všech dob!

Máte Windows 7 SP1 nebo Windows 8.1 Update? Rezervujte si svůj upgrade ještě dnes - je to zadarmo* a je to jednoduché. Nemusíte se bát.

Rezervujte si upgrade Windows 10

Máte starší zařízení nebo zařízení bez operačního systému? Kupte si Windows 10 na DVD.

Objednejte si Windows 10

*Podrobnosti nabídky Windows

Ano, opravdu je zadarmo. Nabízíme vám upgrade na plnou verzi Windows 10, a ne jenom zkušební verzi. Bude potřeba stáhnout 3 GB dat, na které se může vztahovat standardní datový tarif. Pokud chcete této nabídky upgradu zdarma využít, musíte na Windows 10 upgradovat do jednoho roku od okamžiku, kdy nabídka bude dostupná. Po upgradu budete mít v zařízení Windows 10 zadarmo. Nabídka upgradu na Windows 10 je platná u způsobilých zařízení s Windows 7 a Windows 8.1 (včetně zařízení, která už vlastníte). Platí určité hardwarové a softwarové požadavky a dostupnost funkcí se může podle zařízení a trhu lišit. Dostupnost upgradu na Windows 10 u zařízení Windows Phone 8.1 se může lišit podle výrobců OEM nebo mobilních operátorů. Zařízení musí být připojená k internetu a musíte si v nich povolit Windows Update. Požadují se systémy Windows 7 SP1 a Windows 8.1 Update. Některé edice jsou vyloučené: Windows 7 Enterprise, Windows 8 /8.1 Enterprise a Windows RT/RT 8.1. Zákazníci s aktivním členstvím Software Assurance v multilicenčním programu získají výhodu upgradu v rámci firemní nabídky Windows 10 mimo tuhle akci. Kompatibilitu a další důležité informace o instalaci zjistěte na webu výrobce zařízení a stránce se specifikacemi Windows 10. Windows 10 se automaticky aktualizuje. Po určité době mohou být na aktualizace stanovené další požadavky.

 
 
 
 
 

 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.    Kopírování nebo další šíření obsahu stránek exasoft.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.


Zobrazit klasickou verzi