WD Red Plus (EFZX), 3,5" - 6TB

Exa kód : WDC411837
 
 
 
 

 

WD Red Plus (EFZX), 3,5" - 6TB
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
WDC WD60EFZX hdd RED PLUS 6TB SATA3-6Gbps 5400rpm, 128MB, síťovému nasazení pomáhá exkluzivní technologie NASware 3.0, která vylepšuje výkon vašeho úložiště, zvyšuje kompatibilitu a umožňuje snadnou integraci do velkého množství síťových řešení.
 
 
Od 215  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

WDC WD60EFZX hdd RED PLUS 6TB SATA3-6Gbps 5400rpm, 128MB, síťovému nasazení pomáhá exkluzivní technologie NASware 3.0, která vylepšuje výkon vašeho úložiště, zvyšuje kompatibilitu a umožňuje snadnou integraci do velkého množství síťových řešení.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Western Digital (WD)

Exa kód:WDC411837
Kód výrobce:WD60EFZX
 

 

Western Digital WD Red, 6 TB
Odvědčený výrobce Western Digital uvádí na trh řadu pevných disků WD Red, které jsou optimalizovány pro síťový provoz, ať už v domácnosti, nebo ve firmách. Stejně jako všechny ostatní disky tohoto výrobce se i tato řada vyznačuje vysokou spolehlivostí a dlouhou životností.

Optimalizováno pro síť

Ať už chcete zvýšit velikost úložiště v domácím NASu, nebo potřebujete větší prostor na vaše firemní databáze, řada WD Red je pro tyto účely nejvhodnější. Disk nabízí vysokou kapacitu, která se navíc může sčítat v rámci jednoho síťového zařízení. Síťovému nasazení pomáhá exkluzivní technologie NASware 3.0, která vylepšuje výkon vašeho úložiště, zvyšuje kompatibilitu a umožňuje snadnou integraci do velkého množství síťových řešení. Případný upgrade ani výměna disku nebudou s touto technologií zdaleka tak náročné, jak by tomu bylo při použití běžných disků určených pro stolní PC. Oproti běžným PC diskům jsou navíc pevné disky z edice WD Red chráněné proti vibracím, což jednak zvyšuje jejich životnost, jedna značně snižuje hlučnost. Disky jsou navíc testovány na náročný provoz za vyšších teplot a jsou speciálně optimalizované pro snížení spotřeby energie a s tím spojené produkce odpadního tepla.

Kompatibilita na vysoké úrovni

Pevné disky z řady WD Red se vyznačují vysokou kompatibilitou, a to jak přímo v rámci jednoho síťového zařízení, jako je NAS, tak v rámci celé lokální sítě. Společnost Western Digital spolupracuje s celou řadou partnerských výrobců NASů, díky čemuž docílila kompatibility s naprostou většinou zařízení na trhu. Systém NASware 3.0 se zase stará o perfektní kompatibilitu v rámci sítě, takže vzdálený přístup k vaším datům nebude problémem ani ze zařízení, jako jsou mobilní telefony, chytré televize, tablety a podobně.

Ideální pro NAS

Série disků WD Red je optimalizovaná pro náročné nasazení v síťovém prostředí.

Skvělá kompatibilita

S disky ze série WD Red nebudete mít problém s přístupem k datům z jakéhokoliv zařízení.

Vhodné i pro domácí použití

Pevné disky z edice WD Red lze využít také jako ideální úložiště rodinných dat, jako jsou fotografie či videa, na vašem domácím NASu.

Exkluzivní technologie NASware 3.0

Pomocí pokročilého nástroje NASware 3.0 můžete snadno upravit nastavení každého disku tak, aby vyhovoval vašemu síťovému prostředí.

Ochrana proti hluku a vibracím

Disky WD Red nabízejí kvalitní ochranu proti vibracím a hluku, což zaručuje vyšší životnost a tichý provoz.


 

ParametryKategorie produktu  Pevný disk
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Kapacita 
 
 
Kapacita
Tato hodnota udává v gigabytech (GB) celkové množství dat, které je disk schopen pojmout.
 
 
 
 
 
6000 GB
Formát 
 
 
Formát
Tento parametr specifikuje v palcích (") rozměr externího disku. Obvykle jsou na trhu k dispozici disky o velikosti 2.5", případně 3.5".
 
 
 
 
 
3,5"
Rozhraní  SATA III
Vyrovnávací paměť  128 MB
Rychlost otáček  5400
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi