Vážení zákazníci, všechny naše prodejny mají ve svátky 5. 7. a 6. 7. zavřeno a naše prodejna v Českém Těšíně má 4. 6. až 8. 6. polední přestávku od 12:00 do 13:00. Děkujeme za pochopení.

x
 

Verbatim Store 'n' Go 2,5" Secure HDD 2TB

Exa kód : VER405950
 
 
 
 

 

Verbatim Store 'n' Go 2,5" Secure HDD 2TB
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Externí HDD, Kapacita 2000 GB, Připojení USB 3.1
 
 
Od 131  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Verbatim

Exa kód:VER405950
Kód výrobce:53403
 

 

Zabezpečená data
Bojíte se o svá data? Díky 256bitovému hardwarovému šifrování snadno zašifrujete všechna svá data na externím disku v reálném čase. Pojistit je lze heslem v podobě číselného kódu, který se zadává na vestavěné numerické klávesnici. Externí disk Verbatim Store ‚n‘ Go 2,5" Secure HDD 2TB totiž neukládá hesla do počítače ani do nestálé paměti systému, a tak je jejich uložení mnohem bezpečnější, než u softwarového šifrování. Ztratíte-li disk z dohledu, po 20 neúspěšných pokusech se uzamkne a jeho znovuotevření bude možné až po přeformátování. Teď už budou vaše data stoprocentně v bezpečí!

Kompatibilní disk
Velmi rychlý přenos dat vám zajistí rozhraní USB 3.1 GEN 1 s připojením USB-C, které je kompatibilní s operačními systémy PC i Mac. Součástí balení je také kabel USB-C a USB-A a také adaptér USB-A a USB-C. Disk od Verbatimu lze připojit k televizi. Software Nero Backup navíc pomáhá zálohovat všechny soubory, složky a jednotky z notebooku nebo počítače kdykoli budete chtít! Naplánujte si automatické zálohování na daný den a čas a zajistěte, že bude prováděno pravidelně. Software je kompatibilní s Windows Vista, Windows 7, Windows 8 a Windows 10.


 

ParametryKategorie produktu  Externí HDD
Stav produktu  Nový
Kapacita 
 
 
Kapacita
Tato hodnota udává v gigabytech (GB) celkové množství dat, které je disk schopen pojmout.
 
 
 
 
 
2000 GB
Připojení 
 
 
Připojení
Tato hodnota udává rozhraní, prostřednictvím kterého lze disk propojit s dalšími zařízeními. Obvykle se jedná o USB 3.0, případně USB 2.0. Obě varianty jsou vzájemně kompatibilní.
 
 
 
 
 
USB 3.1
Záruka
Formát 
 
 
Formát
Tento parametr specifikuje v palcích (") rozměr externího disku. Obvykle jsou na trhu k dispozici disky o velikosti 2.5", případně 3.5".
 
 
 
 
 
2,5"
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  6 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi