Vážení zákazníci, všechny naše prodejny mají ve svátky 5. 7. a 6. 7. zavřeno a naše prodejna v Českém Těšíně má 4. 6. až 8. 6. polední přestávku od 12:00 do 13:00. Děkujeme za pochopení.

x
 

Verbatim Kompaktní nabíječka baterií AA+AAA 49944

Exa kód : VER405865
 
 
 
 

 

Verbatim Kompaktní nabíječka baterií AA+AAA 49944
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Verbatim Kompaktní nabíječka baterií AA+AAA , ekologická kompaktní nabíječka baterií, slouží k nabíjení baterií NiMH typu AA a AAA, slouží k plnému dobití baterií za pouhých 7 hodin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Verbatim Kompaktní nabíječka baterií AA+AAA , ekologická kompaktní nabíječka baterií, slouží k nabíjení baterií NiMH typu AA a AAA, slouží k plnému dobití baterií za pouhých 7 hodin

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Verbatim

Exa kód:VER405865
Kód výrobce:49944
 

 

Verbatim Kompaktní nabíječka baterií AA+AAA
Nová kompaktní nabíječka společnosti Verbatim je určena k nabíjení baterií NiMH typu AA a AAA. Tato ekologická nabíječka, určená k nabíjení dobíjecích baterií (jedna dobíjecí baterie odpovídá 500 až 1 000 alkalickým bateriím), přispívá k výrazné úspoře nákladů. Pro zajištění optimálního výkonu je nezbytné neustálé připojení k přívodu elektrické energie. Indikátory LED při nabíjení svítí zeleně a zhasnou pouze tehdy, je-li nabíječka odpojena od sítě nebo jsou-li baterie vyjmuty. Nabíječku stačí jen připojit přímo ke zdroji napájení a vložit baterie. Slouží k plnému dobití baterií za pouhých 7 hodin. V případě nových baterií se výkon baterií optimalizuje v důsledku provozu po 2 až 3 cyklech nabití a vybití.

Vlastnosti

  • Ekologická kompaktní nabíječka baterií
  • Slouží k nabíjení baterií NiMH typu AA a AAA
  • Slouží k plnému dobití baterií za pouhých 7 hodin
  • 24měsíční výrobní záruka společnosti Verbatim

 

ParametryStav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  6 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi