TP-Link Deco M4, 2 jednotky

Exa kód : TPL425643
 
 
 
 

 

TP-Link Deco M4, 2 jednotky
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Mesh WiFi systém se dvěma jednotkami, každá je dvoupásmová (s podporou IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; přenosové rychlosti 300 Mbps na 2.4 GHz a 867 Mbps při 5 GHz). Režimy: router / přístupový bod.
 
 

2 449 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

2 024 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 122  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mesh WiFi systém se dvěma jednotkami, každá je dvoupásmová (s podporou IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; přenosové rychlosti 300 Mbps na 2.4 GHz a 867 Mbps při 5 GHz). Režimy: router / přístupový bod.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

TP-LINK

Exa kód:TPL425643
Kód výrobce:Deco M4(2-pack)
 

 

Zažijte Wi-Fi jako nikdy předtím: TP-LINK Deco M4 Wireless AC1200 WiFi Mesh
Deco M4 využívá síťovou technologii TP-Link, která pokryje celý váš domov výkonným Wi-Fi signálem. Několik jednotek plynule spolupracuje na vytvoření domácí sítě, jako jste nikdy nezažili.

Proč zakoupit

  • Deco využívá systém jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy!
  • Díky pokročilé Deco síťové technologiijednotky spolupracují na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem sítě. - Zařízení se automaticky přepíná mezi jednotkami Deco při vašem pohybu po domě pro dosažení nejvyšší možné rychlosti.
  • Deco M4 poskytuje rychlé a stabilní spojení rychlostí až 1167 Mb/s a spolupracuje s hlavními poskytovateli internetových služeb (ISP) a modemem.
  • Deco dokáže zvládnout provoz i z nejrušnějších sítí a poskytuje připojení bez zpoždění až pro 100 zařízení.
  • Rodičovská kontrola omezuje čas online a blokuje nevhodné webové stránky podle jedinečných profilů vytvořených pro každého člena rodiny.
  • Instalace je jednodušší než kdy jindy s aplikací Deco, která vás provede každým krokem.

Zabiják mrtvé Wi-Fi zóny
Deco M4 je nejjednodušší způsob, jak zaručit silný signál Wi-Fi v každém rohu vašeho domova až na ploše 5500 čtverečních stop. Bezdrátové připojení a volitelný ethernetový backhaul spolupracují pro propojení jednotek Deco, čímž zajišťují ještě vyšší síťové rychlosti a skutečně bezproblémové pokrytí.

Pracuje ve třech režimech
Flexibilní a multifunkční zařízení Deco M4 obsahuje řadu funkcí, které mu umožňují pracovat jako směrovač, přístupový bod nebo rozšiřovač dosahu. Stačí si vybrat režim pro vaše skutečné požadavky na síť a zažít maximální flexibilitu bezdrátového připojení.

Bezproblémový roaming s jedním názvem Wi-Fi
Síťový TP-Link znamená, že jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné jednotné sítě.Váš telefon nebo tablet se automaticky připojí k nejrychlejší jednotce Deco během vašeho pohybu po domě a vytváří skutečně bezproblémový Wi-Fi zážitek.


 

ParametryKategorie produktu  Access point
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  36 měsíců
Záruka pro firmu  36 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi