Tenda A9

Exa kód : FPR212002
 
 
 
 

 

Tenda A9
 
 
 
 
 
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
WiFi Extender 802.11b/g/n až 300Mbps, 2x externí anténa 3dBi, Universal Repeater, WPS, zabezpečení WEP/WPA/WPA2, rozšíření stávající WiFi sítě
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

WiFi Extender 802.11b/g/n až 300Mbps, 2x externí anténa 3dBi, Universal Repeater, WPS, zabezpečení WEP/WPA/WPA2, rozšíření stávající WiFi sítě

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Tenda

Exa kód:FPR212002
Kód výrobce:Tenda A9
 

 

Výkonný opakovač signálu: Tenda A9

Opakovač WiFi signálu Tenda A9 slouží pro rozšíření a zesílení stávající bezdrátové WiFi sítě. Účinně vykrývá místa, kde je signál již slabý nebo zcela nedostupný.

Jak funguje

Tenda A9 se připojí na váš stávající WiFi router v domácnosti, kanceláři apod. a tento WiFi signál zesílí a rozšíří do dalších místností, zahrady a podobně.

Výkon a vzhled

Díky silným externím anténám a rychlosti 300Mb/s dokáže pokrýt více než stejnou plochu jako stávající WiFi router. Společně s velmi elegantním designem a malými rozměry se hodí do každého prostředí.

Může být kdekoliv je třeba

Tendu A9 nemusíte pouze ponechat na jednom místě po tom, kdy je spárovaná s vaším stávajícím routerem ji můžete volně přemisťovat po domě, kde je třeba. Nastavení zůstává stále uloženo a není nutná nová konfigurace. LED dioda na A9 vám ihned zobrazí, jak silný signál ze stávající WiFi přijímá. Díky tomuto je možné najít nejvhodnější pozici pro A9, stačí aby dioda měla zelenou nebo oranžovou barvu.

Jednoduché nastavení

Pomocí funkce WPS stačí pouze stisknout tlačítko WPS na A9 a poté na stávajícím routeru a pokrytí je nastaveno. Samozřejmostí je také možnost plné konfigurace. Stačí se pomocí mobilního telefonu/tabletu/notebooku apod. připojit k síti A9, vybrat k jaká síti se má A9 připojit a zadat heslo. A9 se ihned připojí k vaší stávající WiFi síti.

Silné zabezpečení a nízká spotřeba

Tenda A9 podporuje veškeré typy zabezpečení WEP/WPA/WPA2 díky kterým se připojí ke každému WiFi routeru. Díky modernímu čipsetu Tenda A9 řídí také své napájení, max. spotřeba pouze 3.1 W.

Klíčové vlastnosti

Výkonný WiFi Extender (802.11b/g/n, až 300Mbps) pro zlepšení pokrytí i větší domů (až 150 m2). Nabízí 2x externí anténu o zisku 3 dBi. Funguje i jako Repeater. Obsahuje WPS pro rychlé připojení a podporuje zabezpečení WEP/WPA/WPA2.

Rozměry zařízení jsou 111 x 56 x 47 mm, hmotnost je 0,2 kg.


 

ParametryKategorie produktu  Access point
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi