Samsung UE65TU7092

Exa kód : SAG946727
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
LED televize, 65" (±165 cm), Rozlišení obrazovky 3840 x 2160 (4K Ultra HD), Energetická třída G, Smart TV, Typ tuneru DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, Wi-Fi
 
 
+ Lepší.TV na měsíc v hodnotě 199 Kč zdarma
 

12 888 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

10 651 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 644  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Samsung

Exa kód:SAG946727
Kód výrobce:UE65TU7092
 

 

Samsung UE65TU7092 - UHD televize
Na sledování sportu i filmů nebo seriálů si můžete dopřát televizi 65" Samsung UE65TU7092 s výjimečným obrazem a bohatými funkcemi. Rozměrově vyhovující velikost úhlopříčky 65 " dohromady s rozlišením 4K Ultra HD je ideální do rozměrných místností. Dokonalé rozlišení 4K díky osmi milionům pixelů na obrazovce nabízí dokonalý vizuální zážitek. Užitá technologie LCD LED pomocí výkonných světelných diod slibuje jednotné odstíny živých barev po celé ploše obrazovky. Smart technologie televize vám otevírá nekonečné možnosti díky šikovným aplikacím.

Funkce televize 65" Samsung UE65TU7092

  • Televize Samsung má obrazovku s úhlopříčkou 65"
  • Velmi jemné 4K rozlišení zajistí obraz prokreslený do detailu
  • Dynamický rozsah HDR je příslibem pro nadprůměrně dynamický a přirozený zážitek
  • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem na který plošně přechází veškeré pozemní vysílání
  • Televize Samsung nabízí multifunkční využití HbbTV 2,0, to je spojení televizního vysílání a širokopásmového internetu
  • Červené tlačítko HbbTV na dálkovém ovladači pro pročítání třeba vysílacího programu, archivů pořadů a filmů, zpětné přehrávání, zpravodajství a informací o počasí
  • Game Mode omezuje vstupní zpoždění obrazovky, když zrovna hrajete, díky čemuž ani na chvilku neztratíte kontrolu nad hrou
  • Vestavěná WiFi televize umožňuje přístup k internetovému obsahu
  • Multimediální protokol DLNA umožňující přehrávat média i s externími titulky

Luxusní kvalita obrazu televize Samsung

Náročnější diváci se spokojí jen s tím nejlepším. 65" Samsung UE65TU7092 s mimořádně jemným rozlišením vás přesvědčí, že je správnou volbou. Dovětek 4K připadá televizi s čtyřnásobným počtem obrazových bodů oproti donedávna nejběžnějším Full HD televizím. Obraz televize Samsung je tedy poskládán z 3840 × 2160 bodů, a díky tomu nabízí detaily na velmi vysoké úrovni. Ani při blízkém pohledu se vůbec nemění jeho kvalita a zůstává perfektně ostrý. Nadprůměrné rozlišení si vychutnáte u mnoha seriálů, dokumentů nebo filmů z Blu-ray disků. I běžné a starší filmy nebo seriály natočené v nedostatečném rozlišení se obrazovka pokusí přenést do vyššího a lehce je tím zdokonalí. Vedlejším, ale užitečným efektem vysokého rozlišení, bývá rychlejší běh chytrých funkcí a aplikací, tyto televize totiž pořebují velmi výkonný hardware.

Konektivita a DVB-T2 televize 65" Samsung UE65TU7092

Jestliže využíváte klasickou anténu, můžete se spolehnout na dobrou kompatibilitu. Nejnovější tuzemský standard pozemního vysílání DVB-T2 televizor zvládne, nic dalšího řešit nemusíte. Díky tomu, že obsahuje DVB-S2 tuner, lze přijímat signál ze satelitu, oblíbený pro větší pokrytí a řadu programů. Při využívání kabelové televize je možné připojit 65" Samsung UE65TU7092 pomocí tuneru s označením DVB-C. Kvůli řadě chytrých funkcí potřebujete internet, pro který má televize připravený konektor. Jestliže se nechcete pouštět do instalace kabelu, připojíte se k internetu skrze WiFi. Tak jako na telefonech, tabletech a počítačích, ani na velké obrazovce nepřijdete o klasické internetové prostředí. Bezmála samozřejmou funkcí televize Samsung je přehrávání obsahu z externího disku či flash disku díky USB portu. V podpoře jsou zvukové formáty Dolby Digital+.

Další chytré funkce a aplikace televize Samsung

Televize 65" Samsung UE65TU7092 vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook a Apple TV. Televize Samsung vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook a Apple TV.


 

ParametryKategorie produktu  LED televize
Stav produktu  Nový
Specifikace obrazovky 
Úhlopříčka obrazovky 
 
 
Úhlopříčka obrazovky
Velikost obrazovky se obvykle udává jako vzdálenost mezi jejími protilehlými rohy. Úhlopříčka je uváděna buďto v centimetrech, nebo palcích, přičemž 1 palec = 2,54 cm.
 
 
 
 
 
65" (±165 cm)
Technologie TV 
 
 
Technologie TV
Běžně se můžeme setkat s technologiemi LCD, LED, OLED, QLED, případně AMOLED. Technologie se liší použitým zdrojem světla, případně jeho umístěním.
 
 
 
 
 
LED
Rozlišení obrazovky 
 
 
Rozlišení obrazovky
Udává maximální počet bodů, který může být na obrazovce zobrazen. Mezi nejvíce rozšířené varianty patří Full HD a Ultra HD (4K). U starších modelů se můžeme setkat s rozlišením HD, případně HD ready.
 
 
 
 
 
3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Energetická třída  G
Funkce 
Smart TV 
 
 
Smart TV
Chytré televize nabízí uživateli možnost prohlížení internetových stránek, synchronizaci s chytrým telefonem či tabletem, instalaci aplikací, přístup k televizním archivům a využívání populárních služeb jako jsou například Netflix, YouTube a Spotify.
 
 
 
 
 
Ano
Tunery 
Typ tuneru 
 
 
Typ tuneru
Abyste mohli naladit požadované televizní stanice, potřebujete vhodný typ TV tuneru. Ten umožňuje příjem digitálního pozemního nebo-li terestriálního vysílání (DVB-T/, novější DVB-T2), satelitního vysílání (DVB-S, novější DVB-S2) a kabelového vysílání (DVB-C).
 
 
 
 
 
DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 
 
 
H.265/HEVC
Abyste měli jistotu, že Vaši televizi plně využijete i v budoucnu, doporučujeme, aby podporovala standard H.265/HEVC. Jedná se o moderní video kodeky, které přinášejí ještě vyšší kvalitu videa.
 
 
 
 
 
Ano
Konektivita 
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením.
 
 
 
 
 
Ano
CI slot 
 
 
CI slot
Do tohoto slotu v televizoru můžete vložit dekódovací kartu, která může být potřebná pro příjem kabelového vysílání. Díky ní získáte přístup ke kódovaným programům, které nabízí Váš poskytovatel.
 
 
 
 
 
Ano
USB 
 
 
USB
USB je konektor, který slouží k připojení FlashDisků a externích disků k vašemu televizoru pro účely přehrávání/nahrávání obsahu. USB portem disponuje většina moderních televizorů.
 
 
 
 
 
1
DLNA 
 
 
DLNA
DLNA je technologie pro vytvoření domácí drátové/bezdrátové sítě, ve které je schopen televizor spolupracovat spolu s počítači, tablety a chytrými telefony pro snadné sdílení multimediálního obsahu.
 
 
 
 
 
Ano
LAN, RJ45 
 
 
LAN, RJ45
Podpora LAN znamená možnost připojení k lokální datové síti prostřednictvím kabelu, obvykle za použití konektoru standardu RJ-45. Jedná se o alternativu k bezdrátovému připojení Wi-Fi.
 
 
 
 
 
Ano
Wi-Fi 
 
 
Wi-Fi
Wi-Fi slouží k bezdrátovému přenosu dat. Díky němu snadno bezdrátově televizi připojíte ke své domácí síti, potažmo k internetu. Wi-Fi připojení je nezbytné především u Smart TV.
 
 
 
 
 
Ano
Komponentní vstup 
 
 
Komponentní vstup
Používá se pro přenos audio a video signálu. Televizor s komponentním vstupem obsahuje tři vedle sebe umístěné konektory. Tato technologie je postupně vytlačována modernějším rozhraním HDMI.
 
 
 
 
 
Ne
Vlastnosti 
Hmotnost  20,6 kg
Výkon reproduktorů 
 
 
Výkon reproduktorů
Tento parametr je vyčíslen ve wattech (W) a udává, jaký výkon mají vestavěné reproduktory televizoru. V praxi obvykle platí, že čím vyšší hodnota, tím silnější je zvukový výstup TV.
 
 
 
 
 
20 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  1448,4x906x282 mm
VESA 
 
 
VESA
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
Ano
VESA rozměr 
 
 
VESA rozměr
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
400 x 300
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  12 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi