Všechny naše prodejny jsou otevřené, v souvislosti s koronavirem však existují dílčí omezení, detaily najede zde.
Naše prodejna Český Těšín bude mít dnes 16. 9. zavřeno od 13:00 do 14:00 Děkujeme za pochopení.

x
 
Produkt je vyřazen!
 

 

Samsung UE50TU7092

Exa kód : SAG946725
 
 
 
 

 

Samsung UE50TU7092
 
 
 
 
Skryto EOL
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
LED televize, 50" (±127 cm), Rozlišení obrazovky 3840 x 2160 (4K Ultra HD), Smart TV, Typ tuneru DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, Wi-Fi, Energetická třída A
 
 
+ Lepší.TV na měsíc v hodnotě 199 Kč zdarma
 

10 990 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

9 083 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 549  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Samsung

Exa kód:SAG946725
Kód výrobce:UE50TU7092
 

 

Samsung UE50TU7092 - UHD televize
Pro sledování oblíbených filmů a pořadů si dopřejte TV 50" Samsung UE50TU7092 s luxusním obrazem a spoustou funkcí. Slušná hodnota úhlopříčky 50 " ruku v ruce s rozlišením 4K Ultra HD plně vystačí každému, kdo shání TV pro toho nejnáročnějšího diváka. Neuvěřitelné rozlišení 4K nabízí čtyřnásobek detailů oproti standardnímu full HD. Výrobcem užitá technologie LCD LED pomocí výkonných světelných diod jistí dlouhou životnost obrazových bodů až k samým krajům obrazovky. Smart technologie televize představuje netušené multimediální možnosti.

Vlastnosti televize 50" Samsung UE50TU7092

  • Televize Samsung má úhlopříčku 50"
  • Jemné 4K rozlišení zajistí dokonalé detaily
  • Dynamický rozsah HDR vám přináší bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
  • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem na který plošně přechází veškeré pozemní vysílání
  • Televize Samsung nabízí univerzální využití po vzoru HbbTV 2,0, která kombinuje televizní vysílání a širokopásmový internet
  • Červené tlačítko vám umožní pročítání třeba aktuálního televizního programu, archivů pořadů a filmů, zpětné přehrávání, počasí, zpravodajství nebo hraní her
  • Herní režim snižuje odezvu na minimum během hraní, tím pádem máte naprostou kontrolu nad hrou
  • Předpřipravená WiFi technologie televize pro připojení k bezdrátové síti
  • Multimediální protokol DLNA umožňující přehrávat média i s externími titulky

Vysoce kvalitní obraz

Nároční diváci chtějí vytěžit z kvality filmů maximum. 50" Samsung UE50TU7092 s vysokým rozlišením patří mezi to nejlepší, co jde postavit do obývacího pokoje. Dovětek 4K značí televizi s čtyřnásobným počtem obrazových bodů oproti televizím deklarovaným jako Full HD. Obraz televize Samsung tedy dává dohromady 3840 × 2160 bodů, a právě díky tomu dosahuje mimořádně prokreslených detailů. Ani při velkém přiblížení k obrazovce se nijak nemění jeho kvalita, je perfektně ostrý za každých okolností. Velkou jemnost obrazu můžete ocenit především u kvalitních filmů na Blu-ray, ale i dokumentů či seriálů. Filmy a seriály, které samy o sobě mají nízké rozlišení, umí televize dopočítat a zlepší tak lehce jejich obraz. Velice užitečným efektem vysokého rozlišení bývá rychlejší běh nabízených aplikací, v těchto televizích totiž bývá instalován velmi výkonný hardware.

DVB-T2 a další užitečné funkce 50" Samsung UE50TU7092

Jestliže si stále vystačíte s klasickou anténou, můžete se spolehnout na dobrou kompatibilitu. Nový standard vysílání, který se v tuzemsku zavádí pod zkratkou DVB-T2 televizor zvládá, žádné komplikace pro vás nenastanou. Do výbavy spadá DVB-S2 tuner, díky kterému můžete přijímat satelitní signál, velmi oblíbený pro pestrý výběr programů a široké pokrytí. V případě kabelové televize se zapojí 50" Samsung UE50TU7092 pomocí takzvaného DVB-C tuneru. Potenciál chytré televize rozvine až internet, který připojíte klasickým kabelem. Pokud se vám nechce zápasit s kabelem, můžete se spolehnout na připojení bezdrátově, pomocí WiFi. Tak jako u počítače, i zde si krom originálních služeb a aplikací otevřete přístup ke klasickému webovému rozhraní. Bezmála samozřejmou funkcí televize Samsung je připojení flash disků a externích disků díky USB konektoru. Podporuje zvukové formáty Dolby Digital+.

Další chytré funkce a aplikace televize Samsung UE50TU7092

Televize 50" Samsung UE50TU7092 vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook a Apple TV. Televize Samsung vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook a Apple TV.


 

ParametryKategorie produktu  LED televize
Stav produktu  Nový
Specifikace obrazovky 
Úhlopříčka obrazovky 
 
 
Úhlopříčka obrazovky
Velikost obrazovky se obvykle udává jako vzdálenost mezi jejími protilehlými rohy. Úhlopříčka je uváděna buďto v centimetrech, nebo palcích, přičemž 1 palec = 2,54 cm.
 
 
 
 
 
50" (±127 cm)
Technologie TV 
 
 
Technologie TV
Běžně se můžeme setkat s technologiemi LCD, LED, OLED, QLED, případně AMOLED. Technologie se liší použitým zdrojem světla, případně jeho umístěním.
 
 
 
 
 
LED
Rozlišení obrazovky 
 
 
Rozlišení obrazovky
Udává maximální počet bodů, který může být na obrazovce zobrazen. Mezi nejvíce rozšířené varianty patří Full HD a Ultra HD (4K). U starších modelů se můžeme setkat s rozlišením HD, případně HD ready.
 
 
 
 
 
3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Funkce 
Smart TV 
 
 
Smart TV
Chytré televize nabízí uživateli možnost prohlížení internetových stránek, synchronizaci s chytrým telefonem či tabletem, instalaci aplikací, přístup k televizním archivům a využívání populárních služeb jako jsou například Netflix, YouTube a Spotify.
 
 
 
 
 
Ano
Tunery 
Typ tuneru 
 
 
Typ tuneru
Abyste mohli naladit požadované televizní stanice, potřebujete vhodný typ TV tuneru. Ten umožňuje příjem digitálního pozemního nebo-li terestriálního vysílání (DVB-T/, novější DVB-T2), satelitního vysílání (DVB-S, novější DVB-S2) a kabelového vysílání (DVB-C).
 
 
 
 
 
DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 
 
 
H.265/HEVC
Abyste měli jistotu, že Vaši televizi plně využijete i v budoucnu, doporučujeme, aby podporovala standard H.265/HEVC. Jedná se o moderní video kodeky, které přinášejí ještě vyšší kvalitu videa.
 
 
 
 
 
Ano
Konektivita 
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením.
 
 
 
 
 
Ano
CI slot 
 
 
CI slot
Do tohoto slotu v televizoru můžete vložit dekódovací kartu, která může být potřebná pro příjem kabelového vysílání. Díky ní získáte přístup ke kódovaným programům, které nabízí Váš poskytovatel.
 
 
 
 
 
Ano
USB 
 
 
USB
USB je konektor, který slouží k připojení FlashDisků a externích disků k vašemu televizoru pro účely přehrávání/nahrávání obsahu. USB portem disponuje většina moderních televizorů.
 
 
 
 
 
1
DLNA 
 
 
DLNA
DLNA je technologie pro vytvoření domácí drátové/bezdrátové sítě, ve které je schopen televizor spolupracovat spolu s počítači, tablety a chytrými telefony pro snadné sdílení multimediálního obsahu.
 
 
 
 
 
Ano
LAN, RJ45 
 
 
LAN, RJ45
Podpora LAN znamená možnost připojení k lokální datové síti prostřednictvím kabelu, obvykle za použití konektoru standardu RJ-45. Jedná se o alternativu k bezdrátovému připojení Wi-Fi.
 
 
 
 
 
Ano
Wi-Fi 
 
 
Wi-Fi
Wi-Fi slouží k bezdrátovému přenosu dat. Díky němu snadno bezdrátově televizi připojíte ke své domácí síti, potažmo k internetu. Wi-Fi připojení je nezbytné především u Smart TV.
 
 
 
 
 
Ano
Komponentní vstup 
 
 
Komponentní vstup
Používá se pro přenos audio a video signálu. Televizor s komponentním vstupem obsahuje tři vedle sebe umístěné konektory. Tato technologie je postupně vytlačována modernějším rozhraním HDMI.
 
 
 
 
 
Ne
Energetická třída 
 
 
Energetická třída
Určuje množství spotřebované elektrické energie spotřebičem používaným na území EU. Energetické třídy jsou přesně definovány směrnicemi Evropské unie. Hodnoty jsou udávány písmeny, v některých případech doplněnými o symboly "+".
 
 
 
 
 
A
Vlastnosti 
Hmotnost  11,6 kg
Výkon reproduktorů 
 
 
Výkon reproduktorů
Tento parametr je vyčíslen ve wattech (W) a udává, jaký výkon mají vestavěné reproduktory televizoru. V praxi obvykle platí, že čím vyšší hodnota, tím silnější je zvukový výstup TV.
 
 
 
 
 
20 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  1115,8x718,6x250 mm
VESA 
 
 
VESA
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
Ano
VESA rozměr 
 
 
VESA rozměr
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
200 x 200
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  12 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zvýhodněná nabídka


 

 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit mobilní verzi
 
 

Internetový obchod www.exasoft.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.