Všechny naše prodejny jsou otevřené, v souvislosti s koronavirem však existují dílčí omezení, detaily najede zde.
Naše prodejna Český Těšín bude mít dnes 16. 9. zavřeno od 13:00 do 14:00 Děkujeme za pochopení.

x
 

Samsung The Serif QE43LS01TA Cloud White

Exa kód : SAG946626
 
 
 
 

 

Samsung The Serif QE43LS01TA Cloud White
 
 
 
 
 
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
QLED televize, 43" (±109cm), Rozlišení obrazovky 3840 x 2160 (4K Ultra HD), Smart TV, Typ tuneru DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, Wi-Fi, Energetická třída A
 
 
+ Lepší.TV na měsíc v hodnotě 199 Kč zdarma
 

20 990 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

17 347 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 1 050  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Samsung

Exa kód:SAG946626
Kód výrobce:QE43LS01TA
 

 

Samsung The Serif Cloud White
Pro ten správný požitek z filmů nebo sportovních přenosů je nejlepší vsadit na televizi s bezchybným obrazem a mnoha chytrými funkcemi. Příjemnou hodnotu rozlišení 4K Ultra HD si zamiluje každý, kdo shání televizor do velikých obývacích pokojů. Neuvěřitelné rozlišení 4K nabízí čtyřnásobek detailů oproti standardnímu full HD. Technologie QLED za pomoci světelné diody Quantum Dot ručí za maximální kvalitu barev až k samým krajům obrazovky. Obraz je tak při použití této technologie podán s vysokou věrností. Smart technologie televize vám otevírá netušené multimediální možnosti. AirPlay 2 dovoluje přenášení obsahu ze zařízení Apple a je jedno, zda jsou to fotky nebo videa. Telefon není potřeba vždy připojovat, ale v budoucnu bude docházet k automatickému spárování.

 • Veškerý obsah vynikne ve vysokém 4K rozlišení
 • Vyspělá QLED technologie pro kvalitní a věrnou barevnost obrazu
 • Dynamický rozsah HDR zaručí bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
 • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem bez kterého se uživatelé již brzy pro sledování pozemního vysílání neobejdou
 • Obnovovací frekvence 50 Hz slibuje plynulý obraz
 • Televize je hybridní po vzoru HbbTV 2,0, to je spojení širokopásmového internetu a televizního vysílání
 • Červené tlačítko HbbTV vám dá možnost čtení např. programu vysílaných pořadů, přehrávání pořadů z archivu, nebo zpravodajství
 • Možnost hlasového ovládání vás zbavuje nutnosti hledání ovladače
 • Herní režim omezuje vstupní zpoždění obrazovky při hraní, pročež máte nepřetržitý dozor nad celou hrou
 • Vestavěná WiFi televize pro připojení k internetu
 • Funkce nahrávání obsahu na USB disk pro zaznamenání filmů i seriálů a opětovného přehrání
 • Přenosový protokol DLNA pro nejsnadnější přenos videí, muziky či obrázků do televize

Výjimečně detailní obraz televize Samsung
Kvalita obrazu je pro vás nadevše? Samsung The Serif Cloud White s extrémně jemným rozlišením uchvátí vším, co dovede. Označení 4K připadá obrazovce s dohromady čtyřnásobným počtem takzvaných obrazových bodů, než mívají klasické Full HD televize. Obraz je tedy složen z 3840 × 2160 bodů, a díky tomu dosahuje velice dobré úrovně detailů. Ani při blízkém pohledu se nemění jeho kvalita, za každých okolností zůstává ostrý. Kvalitní, jemný obraz si můžete vychutnat u velkého množství obsahu, seriálů nebo filmů, zejména těch z Blu-ray disků. Filmy a seriály, které nejsou natočené v dostatečném rozlišení, televize umí přepočítat a tím obraz vylepší. Vedlejším, ale užitečným efektem vysokého rozlišení, bývá i rychlý chod nabízených aplikací, tyto televize dostávají výkonnější hardware.

Naprosto přirozené barvy s QLED technologií
Prvotřídní obraz dává mimořádná QLED technologie, která podsvěcuje panel sofistikovaným systémem diod. Tím zvládá zobrazit bezkonkurenčně nejvíc barev a neexistuje způsob, jak předvést obraz věrnější předloze. Také má excelentní jas a sledování je pohodlné i ve velice světlé místnosti. Její obraz je bez chyb a jakýchkoli zkreslení i pokud se na něj někdo dívá z ostrých úhlů. Naprosto samozřejmý je vysoký dynamický rozsah, neboli HDR. Ten vypomáhá s přirozeným kontrastem a jasem, brání například zatmavení některých ploch kvůli nasvícení záběru a scéna vypadá reálněji. Solidní obnovovací frekvence 50 Hz ukazuje, jak televize velmi rychle překresluje obraz a hodí se při akčních či sportovních scénách, které přehraje hezky plynule. Podporována je také technologie HDR10+ a HLG. HDR10+ je moderní technologie, díky které jsou jas i barvy každé scény aktivně upravovány. Ve výsledku ukazuje obraz s HLG technologií jas věrněji a oživuje tak jednotlivé scény.

DVB-T2 tuner a praktické funkce Samsung The Serif Cloud White
Pokud spoléháte na klasickou anténu, o funkčnost mít strach nemusíte. Nové tuzemské vysílání DVB-T2 televizor zvládá, jednoduše tak celý aktuální přechod vyřešíte. Jelikož obsahuje DVB-S2 tuner, lze přijímat signál ze satelitu, velmi oblíbený pro pestrý výběr programů a široké pokrytí. U kabelové televize je možné připojit Samsung The Serif Cloud White pomocí tzv. DVB-C tuneru. Řada chytrých funkcí potřebuje internet, na který je televize připravena běžným konektorem. Pakliže už u vás kabely nemají místo, bude velmi praktická možnost připojit TV k internetu bezdrátově, pomocí WiFi. Tak jako u všech počítačů, i na této velké obrazovce najdete mimo specifických aplikací také běžný prohlížeč pro brouzdání internetem. Pro spárování s reproduktory, klávesnicí a jinou elektronikou využijete Bluetooth signál. Dnes už prakticky základní funkcí je přehrávání obsahu z externích disků pomocí USB portu. Tento model umí navíc pořídit záznam pořadu a na disk jej uložit. Podporovanými zvukovými formáty jsou Dolby Digital Plus.


 

ParametryKategorie produktu  QLED televize
Stav produktu  Nový
Specifikace obrazovky 
Úhlopříčka obrazovky 
 
 
Úhlopříčka obrazovky
Velikost obrazovky se obvykle udává jako vzdálenost mezi jejími protilehlými rohy. Úhlopříčka je uváděna buďto v centimetrech, nebo palcích, přičemž 1 palec = 2,54 cm.
 
 
 
 
 
43" (±109cm)
Technologie TV 
 
 
Technologie TV
Běžně se můžeme setkat s technologiemi LCD, LED, OLED, QLED, případně AMOLED. Technologie se liší použitým zdrojem světla, případně jeho umístěním.
 
 
 
 
 
QLED
Rozlišení obrazovky 
 
 
Rozlišení obrazovky
Udává maximální počet bodů, který může být na obrazovce zobrazen. Mezi nejvíce rozšířené varianty patří Full HD a Ultra HD (4K). U starších modelů se můžeme setkat s rozlišením HD, případně HD ready.
 
 
 
 
 
3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Frekvence 
 
 
Frekvence
Je uváděna v jednotkách hertz (Hz) a udává, kolik snímků je schopna obrazovka zobrazit za jednu sekundu. V praxi platí, že čím větší je hodnota, tím lépe.
 
 
 
 
 
50 Hz
Zakřivená obrazovka 
 
 
Zakřivená obrazovka
Někteří výrobci uvádějí na trh televizory se zakřivenou obrazovkou. Ta má přinést větší požitek ze sledování pořadů. Jediným rozdílem oproti klasickým televizím je jejich mírné prohnutí do tvaru písmene C.
 
 
 
 
 
Ne
Funkce 
Smart TV 
 
 
Smart TV
Chytré televize nabízí uživateli možnost prohlížení internetových stránek, synchronizaci s chytrým telefonem či tabletem, instalaci aplikací, přístup k televizním archivům a využívání populárních služeb jako jsou například Netflix, YouTube a Spotify.
 
 
 
 
 
Ano
Tunery 
Typ tuneru 
 
 
Typ tuneru
Abyste mohli naladit požadované televizní stanice, potřebujete vhodný typ TV tuneru. Ten umožňuje příjem digitálního pozemního nebo-li terestriálního vysílání (DVB-T/, novější DVB-T2), satelitního vysílání (DVB-S, novější DVB-S2) a kabelového vysílání (DVB-C).
 
 
 
 
 
DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 
 
 
H.265/HEVC
Abyste měli jistotu, že Vaši televizi plně využijete i v budoucnu, doporučujeme, aby podporovala standard H.265/HEVC. Jedná se o moderní video kodeky, které přinášejí ještě vyšší kvalitu videa.
 
 
 
 
 
Ano
Konektivita 
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením.
 
 
 
 
 
Ano
CI slot 
 
 
CI slot
Do tohoto slotu v televizoru můžete vložit dekódovací kartu, která může být potřebná pro příjem kabelového vysílání. Díky ní získáte přístup ke kódovaným programům, které nabízí Váš poskytovatel.
 
 
 
 
 
Ano
USB 
 
 
USB
USB je konektor, který slouží k připojení FlashDisků a externích disků k vašemu televizoru pro účely přehrávání/nahrávání obsahu. USB portem disponuje většina moderních televizorů.
 
 
 
 
 
2
DLNA 
 
 
DLNA
DLNA je technologie pro vytvoření domácí drátové/bezdrátové sítě, ve které je schopen televizor spolupracovat spolu s počítači, tablety a chytrými telefony pro snadné sdílení multimediálního obsahu.
 
 
 
 
 
Ne
LAN, RJ45 
 
 
LAN, RJ45
Podpora LAN znamená možnost připojení k lokální datové síti prostřednictvím kabelu, obvykle za použití konektoru standardu RJ-45. Jedná se o alternativu k bezdrátovému připojení Wi-Fi.
 
 
 
 
 
Ne
Wi-Fi 
 
 
Wi-Fi
Wi-Fi slouží k bezdrátovému přenosu dat. Díky němu snadno bezdrátově televizi připojíte ke své domácí síti, potažmo k internetu. Wi-Fi připojení je nezbytné především u Smart TV.
 
 
 
 
 
Ano
Komponentní vstup 
 
 
Komponentní vstup
Používá se pro přenos audio a video signálu. Televizor s komponentním vstupem obsahuje tři vedle sebe umístěné konektory. Tato technologie je postupně vytlačována modernějším rozhraním HDMI.
 
 
 
 
 
Ne
Energetická třída 
 
 
Energetická třída
Určuje množství spotřebované elektrické energie spotřebičem používaným na území EU. Energetické třídy jsou přesně definovány směrnicemi Evropské unie. Hodnoty jsou udávány písmeny, v některých případech doplněnými o symboly "+".
 
 
 
 
 
A
Vlastnosti 
Hmotnost  17,4 kg
Výkon reproduktorů 
 
 
Výkon reproduktorů
Tento parametr je vyčíslen ve wattech (W) a udává, jaký výkon mají vestavěné reproduktory televizoru. V praxi obvykle platí, že čím vyšší hodnota, tím silnější je zvukový výstup TV.
 
 
 
 
 
40 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  986 x 1028 x 417 mm
VESA 
 
 
VESA
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
Ne
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zvýhodněná nabídka


 

 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi
 
 

Internetový obchod www.exasoft.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.