Vážení zákazníci, naše prodejna v Ostravě je ve středu 10. 8. 2022 z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

x
 

Samsung QE50Q80A

Exa kód : SAG346543
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
doprava zdarma
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
QLED televize, 50" (±127 cm), Rozlišení obrazovky 3840 x 2160 (4K Ultra HD), Energetická třída G, Smart TV, Typ tuneru DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, Wi-Fi
 
 
+ Lepší.TV na měsíc v hodnotě 199 Kč zdarma
 

14 990 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

12 388 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 750  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Samsung

Exa kód:SAG346543
Kód výrobce:QE50Q80A
 

 

Samsung QE50Q80A
Pro sledování oblíbených filmů a pořadů je nejlepší pořídit TV 50" Samsung QE50Q80A s dokonalým obrazem a skvělými funkcemi. Rozměrná hodnota úhlopříčky 50" dohromady s rozlišením 4K Ultra HD je velmi dobrou volbou pro skutečně výjimečný požitek z filmů a seriálů. Rozlišení 4K nabízí čtyřnásobek detailů oproti standardnímu full HD. Technologie QLED díky výkonné světelné diodě Quantum Dot jistí neskutečně živé barvy až k samým krajům obrazovky. Výsledný obraz je tak s touto konkrétní technologií podán s úžasnou věrností. Smart technologie televize představuje bezchybnou komunikaci s vaším smartphonem.

Specifikace

 • Televize Samsung má obrazovku o úhlopříčce 50"
 • Vždy ostrý a jemný obraz díky 4K rozlišení
 • Netradiční QLED řešení obrazu pro maximálně věrné barvy
 • Dynamický rozsah HDR vám přináší bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
 • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem, bez kterého brzy nebude možné ladit pozemní televizní vysílání
 • Snímková frekvence 50 / 60 Hz plně vystačující hladký a plynulý obraz
 • Televize Samsung nabízí multifunkční využití HbbTV, to je kombinace televizního vysílání a širokopásmového internetu
 • Červené tlačítko vám dovolí procházení např. programu TV stanic, archivu videí, hraní her nebo čtení zpráv
 • Vestavěná WiFi televize pro připojení k síti
 • Funkcionalita nahrávání obsahu na USB disk pro záznam filmů i seriálů a samozřejmě i jeho přehrávání
 • Standard VESA uchycení s hotovými závity v rozpětí 200×200 pro zachycení na stěnu

QLED pro dokonale přirozené barvy

Kvalitu obrazu definuje originální QLED technologie, která podsvítí panel obrazovky efektivním systémem diod. Díky tomu může zobrazit nejširší možné spektrum barev a její obraz je nejvěrnější předloze. Navíc má vysoce nadprůměrný jas a není problém ji sledovat i ve světlé místnosti. V obraze se neobjeví zkreslení, ani když jej pozorujete z boku. V žádném případě nesmí chybět HDR, vysoký dynamický rozsah. Ten zachovává přirozený kontrast a jas, díky němu například tolik neškodí protisvětlo a scéna působí velice reálně. Solidní obnovovací frekvence televize Samsung 50 / 60 Hz dokazuje, že televize velmi rychle překresluje obrazové body a je podstatná u sportovních nebo jiných rychlých scén, které zobrazí vždy plynule. Televize podporuje technologii HDR10+ a HLG. HDR10+ je moderní technologie, s níž jsou jas i barvy každé scény průběžně upravovány. Ve výsledku má obraz s HLG technologií lepší jas a oživí tak každou scénu scénu.

DVB-T2 a užitečné funkce Samsung QE50Q80A

Pokud si vystačíte s běžnou anténou, hlavní starost můžete hodit za hlavu. Nejnovější technologii pozemního vysílání DVB-T2 televizor přehraje, žádné komplikace pro vás nenastanou. S integrovaným DVB-S2 tunerem lze přijímat i satelitní signál, který nabízí široké pokrytí a spoustu programů. U kabelové televize se připojí 50" Samsung QE50Q80A pomocí tuneru s označením DVB-C. Pro připojení jiné elektroniky poslouží schopnost pracovat s Bluetooth signálem. Jednoduchou ale velmi užitečnou funkcí televize Samsung je přehrávání externích disků a flash disků prostřednictvím USB portu. Tento model navíc umí na taková zařízení nahrávat. Podporuje zvukové formáty Dolby Digital Plus. Televize Samsung vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě, jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo a Apple TV. Umožněno je rovněž promítat obsah z Apple zařízení pomocí AirPlay 2, ať už se jedná o fotky z galerie nebo streamování videa.


 

ParametryKategorie produktu  QLED televize
Stav produktu  Nový
Specifikace obrazovky 
Úhlopříčka obrazovky 
 
 
Úhlopříčka obrazovky
Velikost obrazovky se obvykle udává jako vzdálenost mezi jejími protilehlými rohy. Úhlopříčka je uváděna buďto v centimetrech, nebo palcích, přičemž 1 palec = 2,54 cm.
 
 
 
 
 
50" (±127 cm)
Technologie TV 
 
 
Technologie TV
Běžně se můžeme setkat s technologiemi LCD, LED, OLED, QLED, případně AMOLED. Technologie se liší použitým zdrojem světla, případně jeho umístěním.
 
 
 
 
 
QLED
Rozlišení obrazovky 
 
 
Rozlišení obrazovky
Udává maximální počet bodů, který může být na obrazovce zobrazen. Mezi nejvíce rozšířené varianty patří Full HD a Ultra HD (4K). U starších modelů se můžeme setkat s rozlišením HD, případně HD ready.
 
 
 
 
 
3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Frekvence 
 
 
Frekvence
Je uváděna v jednotkách hertz (Hz) a udává, kolik snímků je schopna obrazovka zobrazit za jednu sekundu. V praxi platí, že čím větší je hodnota, tím lépe.
 
 
 
 
 
50 Hz
Energetická třída  G
Funkce 
Smart TV 
 
 
Smart TV
Chytré televize nabízí uživateli možnost prohlížení internetových stránek, synchronizaci s chytrým telefonem či tabletem, instalaci aplikací, přístup k televizním archivům a využívání populárních služeb jako jsou například Netflix, YouTube a Spotify.
 
 
 
 
 
Ano
Tunery 
Typ tuneru 
 
 
Typ tuneru
Abyste mohli naladit požadované televizní stanice, potřebujete vhodný typ TV tuneru. Ten umožňuje příjem digitálního pozemního nebo-li terestriálního vysílání (DVB-T/, novější DVB-T2), satelitního vysílání (DVB-S, novější DVB-S2) a kabelového vysílání (DVB-C).
 
 
 
 
 
DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC 
 
 
H.265/HEVC
Abyste měli jistotu, že Vaši televizi plně využijete i v budoucnu, doporučujeme, aby podporovala standard H.265/HEVC. Jedná se o moderní video kodeky, které přinášejí ještě vyšší kvalitu videa.
 
 
 
 
 
Ano
Konektivita 
HDMI 
 
 
HDMI
Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením.
 
 
 
 
 
Ano
CI slot 
 
 
CI slot
Do tohoto slotu v televizoru můžete vložit dekódovací kartu, která může být potřebná pro příjem kabelového vysílání. Díky ní získáte přístup ke kódovaným programům, které nabízí Váš poskytovatel.
 
 
 
 
 
Ano
USB 
 
 
USB
USB je konektor, který slouží k připojení FlashDisků a externích disků k vašemu televizoru pro účely přehrávání/nahrávání obsahu. USB portem disponuje většina moderních televizorů.
 
 
 
 
 
2
DLNA 
 
 
DLNA
DLNA je technologie pro vytvoření domácí drátové/bezdrátové sítě, ve které je schopen televizor spolupracovat spolu s počítači, tablety a chytrými telefony pro snadné sdílení multimediálního obsahu.
 
 
 
 
 
Ano
LAN, RJ45 
 
 
LAN, RJ45
Podpora LAN znamená možnost připojení k lokální datové síti prostřednictvím kabelu, obvykle za použití konektoru standardu RJ-45. Jedná se o alternativu k bezdrátovému připojení Wi-Fi.
 
 
 
 
 
Ano
Wi-Fi 
 
 
Wi-Fi
Wi-Fi slouží k bezdrátovému přenosu dat. Díky němu snadno bezdrátově televizi připojíte ke své domácí síti, potažmo k internetu. Wi-Fi připojení je nezbytné především u Smart TV.
 
 
 
 
 
Ano
Vlastnosti 
Hmotnost  18,1 kg
Výkon reproduktorů 
 
 
Výkon reproduktorů
Tento parametr je vyčíslen ve wattech (W) a udává, jaký výkon mají vestavěné reproduktory televizoru. V praxi obvykle platí, že čím vyšší hodnota, tím silnější je zvukový výstup TV.
 
 
 
 
 
40 W
Rozměry se stojanem Š x V x H  1114 x 723 x 240 mm
VESA 
 
 
VESA
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
Ano
VESA rozměr 
 
 
VESA rozměr
VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
 
 
 
 
 
200 x 200
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Související produkty


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit mobilní verzi