Vážení zákazníci, z důvodu dovolených upravujeme na přechodnou dobu otevírací dobu prodejny v Karviné od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

x

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Konvertory

 

Sháníte satelitní konvertor k připojení na paramolu? Vybírejte si LNB konvertory podle parametrů na Exasoft.cz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cenové rozmezí: 
 

 
 
 

 
Skladem na prodejnách
Skladem na prodejnách
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejprodávanější

Skladem

Nejlevnější

 

Parametrický filtr


 

1702021
 
 
Filtr výrobců
Filtr výrobců
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit mobilní verzi
 
 

Nejprodávanější

thumb
 

<p> MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení mod

6 464 
sklademskladem
 
thumb
 

<p> Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media k

890 
sklademskladem
 
thumb
 

<p> Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adapt

809 
sklademskladem
 
thumb
 

<link rel="stylesheet" href="/webnews/sablony/sablony-default.css" type="text/css"> <p> MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navrž

829 
sklademskladem
 
thumb
 

<link rel="stylesheet" href="/webnews/sablony/sablony-default.css" type="text/css"> <p> MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl nav

590 
sklademskladem
 
thumb
 

Gigabit Power Injector AF/AT 30W, 802.3af, 802.3at, 2x GLAN 10/100/1000 Mb/s

539 
sklademskladem
 
thumb
 

<p><strong>SFP modul TP-LINK TL-SM331T</strong><br>Kvalitně navržený SFP modul společnosti TP-Link, který je kompatibilní s širokou řadou optických zařízení. Data přenáší na vzdálenost až 100 metrů.</p> <p>Upozornění: Když je TL-SM331T vložen do optickéh

498 
sklademskladem
 
thumb
 

<p>Média konvertor TP-Link TL-FC111PB-20 byl speciálně navržený pro potřeby flexibilní instalace dohledového systému, kdy poskytuje cenově příznivou variantu při potřebě prodloužit vzdálenost existující sítě.</p> <p><strong>Hlavní přednosti</strong></p>

699 
sklademskladem
 
thumb
 

<p><strong>Spolehlivé připojení</strong><br>Získejte spolehlivé připojení z kabelového ethernetového připojení k podnikovým sítím a internetu.</p> <p><strong>Snadné použití</strong><br>Připojte konec USB adaptéru k libovolnému portu USB-A na vašem notebo

890 
sklademskladem
 
thumb
 

<p><strong>Vysokorychlostní podpora</strong><br>Podporuje datové rychlosti až Gigabit Ethernet, takže můžete snadno streamovat a pracovat.</p> <p><strong>Perfektně přenosný</strong><br>Lehká konstrukce se snadno přenáší, ať už máte přístup k síti Etherne

534 
sklademskladem
 
thumb
 

<div style='white-space:pre-wrap;'><b>OH102 U3 TO RJ45 DONGLE</b> <b>Vyšší rychlosti a více bezpečí</b> OH102 USB3.0 / RJ45 Dongle podporuje rychlost přenosu dat SuperSpeed USB3.0, maximální rychlost až 1000 Mb/s a zpětnou kompatibilitu na sítě 10/100 Mb

590 
sklademskladem
 
thumb
 

<div style='white-space:pre-wrap;'>Adaptér Dell USB 3.0 na Ethernet umožňuje do počítače přidat ethernetový port přes existující port USB. Adaptér podporuje přenosy rychlostí až gigabitového Ethernetu, umožňuje rychlejší streamování obsahu z webu, ať už j

551 
sklademskladem