Produkt je vyřazen!
 

 

Nabíječka baterií GP Eco E211 + 2× AAA ReCyko 800

Exa kód : GBP134081
 
 
 
 

 

Nabíječka baterií GP Eco E211 + 2× AAA ReCyko 800
 
Skryto EOL
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Nabíječka baterií GP Eco E211 + 2× AAA ReCyko 800, tužkové baterie AAA s nabíječkou, 2× NiMH baterie 800 mAh, připojení nabíječky skrze USB, napájení USB 5 V/1 A, 1 nabíjecí kanál
 
 

240 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

198 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nabíječka baterií GP Eco E211 + 2× AAA ReCyko 800, tužkové baterie AAA s nabíječkou, 2× NiMH baterie 800 mAh, připojení nabíječky skrze USB, napájení USB 5 V/1 A, 1 nabíjecí kanál

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

GP

Exa kód:GBP134081
Kód výrobce:1604821111
 

 

GP Eco E211 + 2× AAA ReCyko 800
Existuje mnoho různých typů baterií, všechny ale mají jedno společné – 24 hodin denně dodávají energii věcem kolem nás, které považujeme za samozřejmé. Baterie však nejsou nesmrtelné – je potřeba je pravidelně měnit, aby přístrojům nikdy nedošla šťáva. Nová generace nabíječek a baterií GP vám navíc pomůže ušetřit peněženku i zredukovat uhlíkovou stopu.

Doplnění energie do 8 hodin

Nabití baterie je velmi rychlé – maximální kapacity dosáhnou i ty s velkou kapacitou za méně než 8 hodin! U přiložených baterií o kapacitě 800 mAh je nabití kompletní za tři hodiny.

Automatizovaná elektronika

Automatizovaná elektronika je garancí toho, že se už nabíjení nemusíte starat. Nabíječka totiž celý proces řídí inteligentně a po dobití na 100 % chytře přejde na „udržovací nabíjení“ s minimálním proudem, aby nedocházelo k degradaci kapacity baterií ani po letech provozu. Přehled o stavu nabití vám přitom poskytnou LED indikátory na nabíječce.

Nabijte kdekoliv díky USB

Velkou výhodou je pak USB vstup – ten totiž znamená, že nabíječku můžete využívat téměř kdekoli a energii bateriím dodat například z autoadaptéru, notebooku či powerbanky.

Šetrnost k životnímu prostředí

Zásadní je u série ReCyko důraz na ekologii. Proto je přes 10 % materiálu baterií z recyklovaných zdrojů. Současně také přes 94 % materiálů, z nichž jsou baterie vyrobeny, lze opětovně recyklovat, abyste maximálně šetřili životní prostředí.


 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft.
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi