Lamax nabíječka pro autokamery miniUSB

Exa kód : LAM000249
 
 
 
 

 

Lamax nabíječka pro autokamery miniUSB
 
 


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Lamax nabíječka pro autokamery miniUSB - tento 3,5metrový kabel zakončený mini USB portem ocení majitelé autokamer LAMAX, kteří již z jakéhokoli důvodu nemají originální kabel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Lamax nabíječka pro autokamery miniUSB - tento 3,5metrový kabel zakončený mini USB portem ocení majitelé autokamer LAMAX, kteří již z jakéhokoli důvodu nemají originální kabel

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Lamax

Exa kód:LAM000249
Kód výrobce:LMXCHARMIN
 

 

Lamax nabíječka pro autokamery miniUSB
Tento 3,5metrový kabel zakončený mini USB portem ocení majitelé autokamer LAMAX, kteří již z jakéhokoli důvodu nemají originální kabel. Je tak zajištěna jeho 100% funkčnost a vzhledem k nadstandardní délce ve voze dosáhne přesně tam, kam potřebujete. Navíc disponuje i extra USB-A portem (5 V / 2,1 A) , který vám umožní například doplnit energii smartphonu či GPS navigaci.

Hlavní přednosti

  • Přímo pro autokamery LAMAX s mini USB
  • Extra USB-A port pro nabíjení smartphonů, GPS navigace atp.
  • Originální příslušenství přímo od výrobce autokamer pro 100% funkčnost
  • S délkou 350 cm dosáhne, kam potřebujete

 

Parametry

 
 
Stav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Reklamaci zaregistrujte na www.exasoft.cz v sekci Reklamace a servis a odešlete na adresu: ExaSoft Holding a.s., reklamace, Rudé Armády 651/19a, 733 01 Karviná nebo předejte na kterékoliv prodejně ExaSoft. Ke každé reklamaci přikládejte doklad o nákupu a popis vady. Také můžete přiložit ručně vyplněný reklamační list. Zboží předávejte kompletní. Pokud reklamaci zasíláte, ujistěte se, že je zabalena a zabezpečena proti poškození. Pakliže odesíláte na reklamaci spotřební elektroniku, ujistěte se, že neobsahuje číselné zámky a kódy a že zařízení není blokované. Práva ze záruky nad 24 měsíců se řídí podmínkami výrobce a jsou rozdílná oproti odpovědnosti za vady. Sériové číslo:
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi