iRobot Roomba s9+ (9558)

Exa kód : IRO140181
 
 
 
 

 

 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Nejpokročilejší robotický vysavač s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base pro úklid všech typů tvrdých podlah i koberců. Unikátní systém navigace iAdapt 3.0 s inteligentní mapování Imprint. Speciální Edge design pro dokonalý úklid v rozích.
 
 
 
Od 1 725  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nejpokročilejší robotický vysavač s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base pro úklid všech typů tvrdých podlah i koberců. Unikátní systém navigace iAdapt 3.0 s inteligentní mapování Imprint. Speciální Edge design pro dokonalý úklid v rozích.

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

iRobot

Exa kód:IRO140181
Kód výrobce:s955840
 

 

Robotický vysavač iRobot Roomba s9+
Nejpokročilejší robotický vysavač iRobot Roomba s9+ vám přináší nevídané možnosti a výkon pro dokonalý úklid domácnosti. S inovativním Edge designem a unikátním systémem navigace s inteligentním mapováním se dokonale zorientuje v prostoru, zvolí vždy nejlepší techniku úklidu a uklidí i ta nejskrytější zákoutí. Se stanicí Clean Base pro automatické vysypávání sběrného koše bude vaše práce ještě jednodušší. Roomba s9+ je nejlepší pomocník do vaší domácnosti.

Prémiové funkce
- Speciální Edge design pro dokonalý úklid v rozích
- Součástí je nabíjecí a čisticí stanici Clean Base pro automatické vysypávání sběrného koše
- Unikátní systém navigace iAdapt 3.0 s inteligentní mapování Imprint
- Neomezená velikost uklízené plochy
- Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce a o 30% širší gumové kartáče AeroForce
- Funkce Power Boost
- Unikátní boční kartáček s 5 rameny
- Rozšířené ovládání přes aplikaci iRobot HOME
- Inteligentní plánování úklidu
- Podporuje komunikaci s robotickým mopem iRobot Braava m6

Nabíjecí a čisticí stanice Clean Base
Zažijte dosud nepoznaný komfort s funkcí automatického vysypávání sběrného koše. Roomba i7+ v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme až 30 sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.

Navigace iAdapt 3.0 a inteligentní mapování Imprint
Dokonalý úklid neomezeně velkého prostoru zajistí nejpokročilejší kamerová navigace iAdapt 3.0 s navigační technologií vSLAM a inteligentním mapováním Imprint. Pomocí těchto technologií nasnímá Roomba prostory, uloží je do aplikace a vy si můžete sami nastavit hranice jednotlivých místností a vytvářet časové plny úklidu.

Odkaz výrobce : https://www.irobot.cz/produkt/irobot-roomba-s9-2/

iRobot Genius™
Na základě vašich konkrétních zvyků, vašeho jedinečného domova, a dokonce i aktuálních ročních období kombinuje iRobot Genius nasbírané poznatky a technologie k vytvoření jedinečného zážitku z úklidu. Zároveň zůstává uživateli naprostá kontrola nad robotem skrze mobilní aplikaci. Nyní můžeme inteligenci iRobot nazývat opravdovým Géniem.

Uklízejte tam, kde je potřeba
Robotické vysavače Roomba® a mopy Braava® s inteligentním mapováním Imprint™ využívají nejmodernější umělou inteligenci a strojové učení. Díky tomu dokáží automaticky detekovat nečistoty, aktivně navrhovat nové zóny úklidu kolem konkrétních předmětů, jako jsou pohovky, stoly či kuchyňské linky, nebo odhadovat dobu úklidu. Pro funkci je nutné min. iAdapt 3.0

Uklízejte, když je to vhodné
Aplikace zná vaše čisticí zvyky a navrhne pravidelné úklidy, např. „úklid kuchyně po večeři“. Skvělá je schopnost robotů uklízet v době, kdy nejste doma. Nemusíte nic zapínat, iRobot Genius™ pozná sám, kdy jste odešli. O úklidu tak budete vědět jen z čistých podlah. Pokud budete v době úklidu doma, nebude vás robot při přejezdu rušit, prostě začne uklízet tam, kde mu to určíte.

Uklízejte tak, jak chcete
Zakázané zóny znemožňují vjezdu robota na dané místo. iRobot Genius™ s funkcí mapování Imprint™ jde mnohem dál. Roboti sami navrhují zóny a učí se vyhýbat problémovým oblastem. Navíc dávají sezónní tipy, což ocení chovatelé zvířat i alergici. Pro funkci je nutné min. iAdapt 3.0


 

ParametryKategorie produktu  Robotický vysavač
Stav produktu  Nový
Základní údaje 
Typ 
 
 
Typ
Podle způsobu instalace rozdělujeme sppotřebiče na volně stojící a vestavné, ty jsou zabudovány přímo nábytku.
 
 
 
 
 
Volně stojící
Objem 
 
 
Objem
Udává množství odpadu, které je schopen vysavač pojmout. Objem je udáván v litrech (l).
 
 
 
 
 
0,55 litry
Hlučnost 
 
 
Hlučnost
Udává hlasitost zařízení v zapnutém stavu v decibelech (dB). Čím je hodnota nižší, tím je provoz vysavače tišší.
 
 
 
 
 
60 dB
Typ filtru 
 
 
Typ filtru
Udává, jakou filtraci vysavač používá. Nejčastěji jsou používány HEPA filtry, které představují nejúčinnější způsob filtrace.
 
 
 
 
 
Hepa
Funkce 
Regulace sání 
 
 
Regulace sání
Umožňuje plynule nastavit intenzitu, kterou bude vysavač sát nečistoty.
 
 
 
 
 
Ne
Ostatní 
Výška  8,6 cm
Šířka  31 cm
Hloubka  31 cm
Hmotnost  3,7 kg
Barva  Černá
Záruka
Záruka pro spotřebitele  24 měsíců
Záruka pro firmu  24 měsíců
Jak postupovat při reklamaci Kontaktujte autorizovaný servis na čísle: 245 001 740 a nahlaste závadu a Vaše kontaktní údaje nebo zadejte závadu a údaje na: https://www.irobot.cz/podpora.html.
Tel: 245 001 740
e-mail: reklamace@mercatus.cz
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi