HyperX Alloy FPS

Exa kód : KIF280569
 
 
 
 

 

HyperX Alloy FPS
 

 
 
 
 
 
 
 
 
doprava zdarma


 
 
 
 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Klávesnice, Lokalizace klávesnice US, Rozhraní USB
 
 

2 989 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

2 470 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 149  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

HyperX

Exa kód:KIF280569
Kód výrobce:HX-KB1BL1-NA/A2
 

 

HyperX Alloy FPS

  • Kompaktní provedení ideální pro hraní FPS
  • Pevný ocelový rám
  • Mimořádně snadno přenosná klávesnice s odpojitelným kabelem
  • Mechanické klávesy Cherry® MX
  • Pohodlný USB dobíjecí port
  • Herní režim, 100% anti-ghosting a kompletní N-key rollover
  • Klávesy s podsvícením červenou barvou HyperX s dynamickými světelnými efekty
  • Doplňkové barevně i povrchem odlišené krytky na klávesy pro hraní FPS

Mechanická herní klávesnice HyperX™ Alloy FPS se vyznačuje minimalistickým kompaktním provedením, které je pro hraní FPS ideální. Díky svým rozměrům maximalizuje místo, které na stole zbývá pro pohyby FPS myši, současně si ale zachovává plnou funkčnost a je snadno přenosná, pokud hraješ i jinde než doma. Pevný ocelový rám je navržen tak, aby byla klávesnice dlouhodobě trvanlivá a stabilní. Klávesnice HyperX Alloy FPS je velmi dobře přenosná a dodává se s kvalitním přepravním pouzdrem ze síťové tkaniny, do něhož lze klávesnici i příslušenství uložit a které ji chrání, když cestuješ na turnaje, LAN party či jinam, kam tě hra zavede.

Napájecí kabel s konektorem mini-USB je odpojitelný, díky čemuž má klávesnice uložená pro přepravu menší rozměry. Opletení pak chrání kabel před poškozením. Kvůli vysoké přesnosti, kontaktu a spolehlivosti kláves na herní úrovni je klávesnice osazena mechanickými klávesami Cherry® MX, které využívají průkopnickou technologii Gold Crosspoint společnosti Cherry, světovou špičku v oblasti technologií mechanických kláves, která byla navržena a vyvinuta v Německu, kde se též vyrábí. Díky samočistícím zlatým kontaktům jsou klávesy odolné vůči prachu a nečistotám a mají pružiny z kovové slitiny odolávající tlaku.

Klávesy mají záruku 50 milionů stisků každé klávesy bez ztráty kvality či citlivosti. Klávesnice HyperX Alloy FPS je vybavena pohodlným USB dobíjecím portem, z něhož můžeš dobíjet telefon. Herní režim umožňuje předcházet nezáměrným přerušením a patří k němu 100% anti-ghosting a funkce N-key rollover. Klávesy podsvícené v červené barvě HyperX nabízejí dynamické světlené efekty na základě šesti předvolených režimů LED. S klávesnicí se dodávají vizuálně nápadné červené krytky na klávesy se speciálním povrchem, jež nabízejí maximální kontrolu a dokonalý dojem.

Minimalistické kompaktní provedení pro hraní FPS

Prostorově úsporné rozvržení maximalizuje místo na stole pro pohyb FPS myši. Klávesnice je útlá, ale zachovává si plnou funkcionalitu a snadno se přenáší, když hraješ mimo domov.

Pevný ocelový rám

Díky vrchní desce z pevné slitiny je klávesnice HyperX Alloy FPS stabilní a odolná.

Pohodlný USB dobíjecí port

USB dobíjecí port, k němuž je snadný přístup, ti pomůže udržovat telefon při síle, i když budeš hrát mnoho hodin.

Mechanické klávesy Cherry MX

Pro špičkovou kvalitu a trvanlivost je klávesnice HyperX Alloy FPS osazena mechanickými klávesami Cherry® MX, které zajišťují přesný kontakt kláves a jsou trvanlivé: každá klávesa má zaručeno 50 milionů stisknutí bez ztráty kvality či citlivosti. Díky samočistícím zlatým kontaktům jsou klávesy odolné vůči prachu a nečistotám.

Herní režim, 100% anti-ghosting a kompletní N-key rollover

V herním režimu je deaktivována klávesa Windows. Tím se předchází nezáměrným přerušením. Anti-ghosting a plný N-key rollover pak umožňují stisknout všechny klávesy současně, přičemž každý stisk klávesy je registrován a prováděn okamžitě poté, co k němu dojde.

Snadno přenosné provedení

Klávesnici i příslušenství lze uložit do kvalitního cestovního pouzdra ze síťové tkaniny, které ji též chrání, když cestuješ na turnaje či LAN party. Odpojitelný USB napájecí kabel snižuje objem při přepravě a méně též hrozí poškození kabelu.

Klávesy s podsvícením červenou barvou HyperX s dynamickými světelnými efekty

Můžeš si vybrat jeden ze šesti předvolených režimů LED, včetně vlastního režimu, a hrát s důvěrou i za slabého osvětlení. Pět úrovní jasu umožňuje přizpůsobit se při hraní ve dne i v noci.

Barevně i povrchem odlišené krytky na klávesy pro hraní FPS

Dobře viditelné červené krytky kláves a nový povrch nabízejí maximální kontrolu a lepší dojem. Rychle najdeš nejdůležitější klávesy pro pohyb. Nástroj pro odstraňování krytek, který tento úkon usnadňuje, je součástí dodávky.


 

ParametryKategorie produktu  Klávesnice
Lokalizace klávesnice  US
Programovatelné klávesy  Ne
Multimediální klávesy  Ne
Podsvícení klávesnice  Ano
Rozhraní  USB
Záruka
Záruka pro spotřebitele 24 měsíců
Záruka pro firmu 24 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.    Kopírování nebo další šíření obsahu stránek exasoft.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.


Zobrazit klasickou verzi