Honeywell XS100T-CSSK-A, Smart Detektor kouře X-Series (opticko-teplotní princip)

Exa kód : HNW000154
 
 
 
 

 

Honeywell XS100T-CSSK-A, Smart Detektor kouře X-Series (opticko-teplotní princip)
 
doprava zdarma


 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Opticko-teplotní detektor kouře vhodný do standardních obytných prostor. Kombinace detekce teploty a kouře teplotním a optickým čidlem. Napájen z vestavěné baterie s životností až 10 let. Poplach je signalizován akusticky (<85dB)
 
 

989 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

817 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Opticko-teplotní detektor kouře vhodný do standardních obytných prostor. Kombinace detekce teploty a kouře teplotním a optickým čidlem. Napájen z vestavěné baterie s životností až 10 let. Poplach je signalizován akusticky (<85dB)

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Honeywell

Exa kód:HNW000154
Kód výrobce:XS100T-CSSK-A
 

 

Požární hlásič Honeywell XS100T-CSSK-A
Nenápadný vzhled, minimální rozměry a nekompromisní ochrana! To je detektor kouře Honeywell XS100T-CSSK-A, který bude bedlivě sledovat vaši domácnost a v případě problémů vás informuje!

  • Akusticky, díky alarmu o hlasitosti <85dB
  • Opticky, přes blikající diody

To nejlepší pro vás

  • Detektor kouře vhodný do standardních obytných prostor
  • Kombinace detekce teploty a kouře teplotním a optickým čidlem
  • Utěsněné pouzdro detektoru chrání jednotku proti okolním nepříznivým podmínkám
  • Tlačítko pro spuštění testu funkčnosti

Mimořádně spolehlivá čidla série
Multi-kriteiální systém detektce je ideální do všech standardních prostor. Tento inteligentní algorytmus kombinuje optický a teplotní systém detekce pro zrychlení celého procesu zjištění nebezpečí a tím je docíleno snížení rizika falešných poplachů.

Ochrana proti neoprávněné manipulaci
Hlásič je vybaven vestavěnou baterií se životností 10 let a samosvornou montážní paticí. Pro odepnutí z patice je potřeba vhodné nářadí. Také zapnutí a vypnutí je možné pouze sepnutím detektoru do a z patice.

  • Navrženo pro domácí prostředí
  • Nenápadné provedení díky nízkému profilu
  • Jednoduchá dodatečná integrace do již hotových obytných prostor

Jednoduchá aplikace
Stáhněte si aplikaci do svého zařízení s operačním systémem iOS nebo Android. Na detektoru poté aktivujte přenos dat trojím stisknutím tlačítka. Načtení zprávy o stavu zařízení je záležitostí pouhých několika sekund. Můžete se rozhodnout přenést data z několika zařízení nainstalovaných v objektu a sloučit zprávy o stavu těchto zařízení do jediné servisní zprávy. Tuto servisní zprávu pak lze sdílet e-mailem nebo ukládat přímo do cloudových úložišť, jakým je například služba OneDrive.

Klíčové vlastnosti
Kombinace detekce teploty a kouře teplotním a optickým čidlem. Minimální životnost hlásiče 10 let. Utěsněné pouzdro chrání zařízení před nepříznivými podmínkami prostředí. Pravidelná autodiagnostika funkčnosti zařízení. Jednoduchá instalace, snadná obsluha a nenápadné estetické provedení. Bez nároků na údržbu. LED diody se zřetelnou indikací stavu - napájení, alarm, porucha. Hlasitý 85 dB akustický signál. Funkce ztlumení alarmu. Možnost propojení do bezdrátové sítě až 32 jednotek pomocí bezdrátového modulu XW100, včetně CO alarmů XC.


 

ParametryStav produktu  Nový
Záruka
Záruka pro spotřebitele  120 měsíců
Záruka pro firmu  120 měsíců
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zobrazit klasickou verzi
 
 

Internetový obchod www.exasoft.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.