Produkt je vyřazen!
 

 

Gorenje RK 6192 EX

Exa kód : GOR136298
 
 
 
 

 

Gorenje RK 6192 EX
Skryto EOL
 
doprava zdarma


 
 
 
 
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační 
 
 
 
Volně stojící kombinovaná lednička, Objem celkový 319 L, Energetická třída A++, Šedá, Klimatická třída SN, Akumulační doba 30 h, Mrazící výkon 4,5 kg/24h,
 
 

8 790 Kč

Vaše cena (včetně DPH a PHE)

 

7 264 Kč

 bez DPH

 
 
 
 
Od 439  měsíčně
 

On-line schválení splátek do 4 hodin bez nutnosti osobní návštěvy. Úvěrovou smlouvu podepisujete telefonem pomocí SMS zprávy. Zboží proto můžete mít už druhý pracovní den u sebe.


Spočítejte si na naší kalkulačce své splátky pro různé typy úvěrů. U vybraného zboží pak ve třetím kroku košíku vyberete jako typ platby "Splátky Home Credit".

 

ExaSoft Holding a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Home Credit a.s., poskytovatele finančních služeb.

 
Spočítejte si svoje splátky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

??note??

 
 
 
 
  •  
 

Popis produktu


 

Výrobce:

Gorenje

Exa kód:GOR136298
Kód výrobce:RK 6192 EX
 

 

GORENJE RK 6192 EX

Moderní kombinovaná chladnička Gorenje v nerezovém provedení zaujme především svou energetickou úsporností, řadí se do vysoce efektivní třídy A++. Objem 319 l zajišťuje, že se stane platnou součástí kuchyňského týmu i ve větších domácnostech.

Potěší dostatečným úložným prostorem pro uchování potravin a moderními technologiemi, které se postarají, aby potraviny vydržely déle čerstvé.

Tento model se řadí do generace chladniček IonGeneration, které vytváří vhodné klimatické podmínky pro uložené potraviny a tím zachovávají jejich kvalitu, chuť i barvu.

Delší čerstvost

Velká zásuvka CrispZone je vybavena regulací vlhkosti HumidityControl. Díky tomu uchovává zeleninu a ovoce déle čerstvé. Speciální zásuvka Freshzone s nastavitelnou teplotou v rozmezí 0–5 °C, zajišťuje dlouhodobou čerstvost ostatních potravin.

Funkce Slot-in

Chladničku je možné nainstalovat do kuchyňské linky. Dveře se pohodlně otevírají do pravého úhlu. Je jen na vás, zda budete lednici otevírat napravo či nalevo.

Vnitřní uspořádání

Do chladničky uložíte až 225 litrů potravin. Vše pohodlně srovnáte do 4 skleněných polic a dvou praktických zásuvek. Pro uchovávání lahví využijete praktický držák. Další úložný prostor tvoří přihrádky ve dveřích lednice, kam uskladníte drobné potraviny. Mrazák v dolní části má objem 94 l a disponuje funkcí FrostLess. Systém uvnitř stěn snižuje tvorbu nadbytečného ledu a potřebu manuálního odmrazování až o 50 %, tím šetří váš čas a snižuje provozní náklady. K dispozici máte tři zásuvky pro mražené potraviny. Prostřední šuplík s nadstandardní kapacitou 30 l nabídne prostor i pro větší kousky.


 

ParametryKategorie produktu  Volně stojící kombinovaná lednička
Základní údaje 
Typ  Volně stojící
Objem celkový  319 L
Objem chladničky  225 L
Objem mrazáku  94 L
Energetická třída  A++
Spotřeba el. energie  231 kWh/ rok
Počet kompresorů  1
Počet okruhů  1
Rozměry V x Š x H  185 x 60 x 64 cm
Technické specifikace 
Hlučnost  40 dB
Displej  Ano
Otevírání  Pravé
Počet dveří  2
Zásobník na vodu  Ne
Výrobník ledu  Ne
Antibakteriální ochrana  Ne
Osvětlení  Ano
Barva  Šedá
Dětský zámek  Ne
Chladnička 
Nulová zóna 
 
 
Nulová zóna
V oddělené chladící přihrádce zvané nulová zóna můžete snížit teplotu až k 0 °C a nastavit až 90% vlhkost. V tomto prostoru zůstanou potraviny déle čerstvé a zachovají si trvanlivost, především při skladování ovoce, zeleniny nebo sýrů.
 
 
 
 
 
Ne 0-3°C
Klimatická třída  SN
Počet polic chladničky  4
Mrazák 
Nenámrazový systém  Ano
Super mrazení 
 
 
Super mrazení
Tato funkce krátkodobě prudce sníží teplotu a udrží tak požadované prostředí v případě, že do mrazáku přidáte nové potraviny. To zajistí zmrazení nově uložených potravin a zabrání rozmražení již uložených.
 
 
 
 
 
Ano
Akumulační doba  30 h
Počet přihrádek mrazáku  3
Umístění mrazáku  Dole
Mrazící výkon  4,5 kg/24h
Ostatní 
 
 
 
 

Jste spokojeni s úplností a kvalitou popisu produktu? Napište nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
Odběr novinek

Pravidelně čersté informace

773362000

V pracovní dny 9:00 - 17:00

info@exasoft.cz

Pište Vaše dotazy a připomínky

 
 

© ExaSoft Holding a.s.   Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.    Kopírování nebo další šíření obsahu stránek exasoft.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Tyto stránky používají soubory cookies, více informací se můžete dozvědět zde.


Zobrazit klasickou verzi